یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۴۰۲
۰۰:۳۵ - ۲۹ دي ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۱۰۰۲۷۵
فوتبال جهان

گزارش بازی میلان و اینتر ۱۴۰۱/۱۰/۲۸

فیلم/ خلاصه دیدار میلان ۰-۳ اینتر (سوپرکاپ ایتالیا)

اینتر با شکست میلان در شهر ریاض موفق شد برای دومین فصل متوالی و در مجموع برای هفتمین مرتبه قهرمان سوپرجام ایتالیا شود.

گزارش بازی میلان و اینتر ۱۴۰۱/۱۰/۲۸

سوپرجام ایتالیا شب گذشته در شهر ریاض، پایتخت عربستان سعودی، بین دو تیم اینتر و میلان برگزار شد. دربی همیشه پرتنش شهر میلان، موسوم به دلا مدونینا، به میزبانی استادیوم ملک فهد در شهر ریاض انجام شد.

نرآتزوری این مسابقه را با اشتهای بالا برای گلزنی آغاز کرد و برای رسیدن به گل تنها به ۱۰ دقیقه زمان نیاز داشت. نیکولو بارلا در جناح راست پاس عمقی ای دریافت کرد و سانتر او در حالی به فدریکو دی مارکو رسید که او توسط هیچ یک از بازیکنان میلان مهار نشده بود. ضربه دی مارکو به تور دروازه روسونری چسبید تا اینتر پیش بیفتد.

اینتر دومین موقعیت خطرناک این بازي را هم به گل تبدیل کرد. درحالی که ۲۱ دقیقه از شروع مسابقه گذشته بود. الساندرو باستونی از جناح چپ پاسی برای ادین جکو (Edin Džeko) ساخت تا این ستاره بوسنیایی با یک فرار و ضربه ای هوشمندانه، سنگربان میلان، تاتاروسانو، را مغلوب کند و دومین گل نرآتزوری را به ثمر برساند.

میلان در ادامه این نیمه هم عملا حرفی برای گفتن نداشت. یکی از معدود موقعیت های روسونری در این نیمه در دقایق پایانی به دست آمد و حرکت خوب تونالی با ضربه بی دقت توموری از کنار دروازه بیرون رفت. نیمه اول با برتری ۲-۰ اینتر به پایان رسید.

در شروع نیمه دوم میلان مصمم تر بنظر می رسید. آن ها خيلي زود موقعیتی روی دروازه اونانا خلق کردند. لیائو از سمت چپ وارد محوطه جریمه شد، ولی شوت پرقدرت او از بالای تیر افقی دروازه اینتر بیرون رفت.

در دقایق بعدی، بازی از تب و تاب افتاد و عملا شاهد موقعیت خطرناکی روی دروازه دو تیم نبودیم. اما در دقیقه ۷۷ به محض خلق موقعیت بعدی این اینتر بود که گل سوم را به ثمر رساند. تئو هرناندز بیرون محوطه جریمه کورئا را سرنگون کرد تا کارت زرد دریافت کند و یک ضربه آزاد در اختیار اینتر قرار بدهد. میلان اشکرینیار پشت توپ ایستاد. ارسال او به لائوتارو مارتینز رسید و این مهاجم آرژانتینی مقابل یار مستقیمش توموری موفق بود و توپ را به گوشه سمت چپ دروازه میلان فرستاد.

پیولی در دقایق پایانی با دو تعویض سعی کرد شرایط تیمش را بهتر کند، ولی آنته ربیچ که به جای اولیویه ژیرو به میدان رفت هم نتوانست تاثیر چندانی در شرایط میلان به وجود بیاورد و در نهایت نرآتزوری با نتیجه ۳-۰ به حریف همشهری اش پیروز شد تا فاتح سوپرجام ایتالیا شود.

varzesh3.com
  • 14
  • 3
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر