چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
۲۲:۳۱ - ۱۸ تير ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۴۰۱۱۷۰
بازی ها

لغو حق امتیاز دو تیم اینتر و میلان در PES 2021/ اضافه شدن مسابقات جام ملت‌های اروپا به بازی فوتبال محبوب

بازی فوتبال PES,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,بازی
با اعلام شرکت کونامی، حق امتیاز تیمهای اینترمیلان و آث میلان از اختیار آنها برای بازي PES 2021 خارج شد. به احتمال زیاد شاهد اسامی، لوگوها و لباس‌های ساختگی برای این تیمها خواهیم بود.

بنابر اعلام شرکت بازی سازی کونامی، سری بازي های Pro Evolution Soccer حق امتیاز خود برای تیمهای اینترمیلان و آث میلان را از دست داد. در بازی PES 2020 هر دو تیم به صورت کامل با لباس، لوگو و اسامی اصلی حاضر بودند و در ادامه ی این بازي این موضوع تغییر نخواهد کرد. از دست دادن حق امتیاز این تیمها در بازی آینده ی PES مانع از استفاده کردن از بازیکنان این دو تیم در بخش MyClub و بخش های دیگر بازي نخواهد شد. با‌این‌ وجود به احتمال زیاد این تیمها را مانند بسياري از تیمهای معروف دیگر در سری بازی های PES با ظاهر و اسامی ساختگی خواهیم دید؛ این موضوع هنوز از سوی مقامات کونامی تائید نشده است ولی به راحتی میتوان حدس زد که این اتفاق خواهد افتاد.

کونامی در بیانیه ای کوتاه اعلام کرد: «در رابطه با بازي های شبیه ساز فوتبالی آینده شرکت کونامی، لطفا برای اطلاعات رسمی بیشتری که از جانب ما منتشر خواهند شد، صبر کنید. ما روبه جلو حرکت می کنیم، قراردهای همکاري که درحال حاضر داریم را محکم تر و بزودی قراردادهای جدیدی را به آنها اضافه خواهیم کرد. از شما طرفداران این مجموعه برای شکیبایی و درک کردن این موضوع بسیار تشکر می کنیم».

بسیار محتمل است که شرکت الکترونیک آرتز با عقد قرارداد جدیدی با دو غول فوتبال ایتالیا، آنها را به صورت انحصاری برای بازي FIFA 21 و نسخه های آینده ی سری بازي های FIFA در اختیار خواهد داشت. بازي PES همیشه بعنوان یک حامی اصلی برای لیگ ایتالیا به شمار می آمد و در اوت ۲۰۱۹ (مرداد ۱۳۹۸) کونامی اعلام‌کرد که حق امتیاز کامل لیگ سری آ ایتالیا (کالچیو) را در اختیار گرفته است. این بیانیه به این معنی بود که تمام تیمهای این لیگ بهمراه لوگو ها و جام های مسابقات این کشور در بازي PES 2020 حضور خواهند داشت.

بازی فوتبال PES,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,بازی

کونامی همچنین به صورت انحصاری حق امتیاز تیم یوونتوس، قهرمان لیگ ایتالیا را در اختیار گرفت؛ این موضوع سبب شد تا این تیم در بازي FIFA 20 با نام Piemonte Calcio حضور داشته باشد. هافبک این تیم یعنی میرالم پیانیچ، درکنار ستاره ی دنیای فوتبال یعنی لیونل مسی (Lionel Messi) در کاور بازي PES 2020 حضور داشت.

به نظر میرسد که استودیوی EA Sports همچنان کنترل بازي های شبیه ساز فوتبال را با قدرت در اختیار خود دارد. بازي FIFA 20 همچنین حق استفاده از تیم های سری آ ( به جزیوونتوس)، درکنار ده ها لیگ دیگر را در اختیار داشت.

مسابقات جام ملت های اروپا به بازي PES 2020 اضافه شد

کونامی در بیست و پنجمین سالگرد بازی PES 2020 محتویات بسیار زیادی را حول محور مسابقات جام ملت های اروپا به این بازی اضافه کرده است؛ این محتویات برای بزرگداشت رقابت های جام ملت های اروپا خواهد بود.

بازی فوتبال PES,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,بازی

شرکت کونامی تصمیم گرفته است تا محتویات جدیدی را برای بازی Pro Evolution Soccer 2020 آماده و منتشر کند؛ این محتویات درباره ی مسابقات جام ملت های اروپا خواهد بود. متأسفانه مسابقات جام ملت های اروپا که قرار بود هم اینک شاهد آن باشیم به علت شیوع ویروس کرونا (corona) به سال ۲۰۲۱ موکول شده است. با‌این‌ وجود کونامی همچنان امتیاز این مسابقات را در اختیار دارد و لغو شدن این مسابقات در امسال باعث نخواهد شد تا کونامی از این امتیاز بسیار مهم چشم پوشی کند. هنگامی که چنین امتیاز مهمی، آن هم در مورد یکی از مهم ترین مسابقات فوتبال در جهان را در اختیار دارید، باید راهی برای استفاده از آن پیدا کنید. بنابراین از امروز کاربران این بازي محبوب میتوانند با مراجعه به بازی از محتویات فراوان و جدید بازی درباره ی تاریخ مسابقات جام ملت های اروپا استفاده کنند. این محتویات شامل یک دوره ی مجازی از مسابقات یورو ۲۰۲۰ و حالت های مختلف دیگری خواهد بود.

در تمام زمان این رویداد بازیکنان میتوانند در مسابقات گوناگون و روز های مختلف مسابقات جام ملت های اروپا ۲۰۲۰ شرکت کنند. این بازي ها براساس جدول زمان بندی شده ی رسمی مسابقات خواهد بود که هر تیم در مرحله ی نخست سه بازی خواهد داشت؛ هر بازیکن یک تیم ملی را انتخاب می کند و به همین راحتی مسابقات آغاز خواهد شد. بازیکنان باتوجه به عملکردشان در طول مسابقات، روی جریان این حالت از بازی تأثیرگذار خواهند بود. این عملکرد روی نتیجه ی به دست آمده تأثير خواهد گذاشت و مشخص خواهد کرد که کدام تیمها به مرحله ی بعدی رقابت های مجازی جام ملت های اروپا صعود خواهند کرد.

بازی فوتبال PES,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,بازی

درکنار بازي کردن این بخش جدید، کاربران میتوانند تنها برنده ی مسابقات مختلف را پیش بینی کنند. شرکت کونامی ۱۰۰ میلیون سکه میان برندگان این بخش بطور مساوی در بخش MyClub پخش خواهد کرد. البته برای دسترسی به این محتویات جدید در قسمت MyClub یکسری مراحل جدید برای ورود به این رویداد را باید طی کنید. درضمن دسترسی به بهترین بازیکنان ۹ کشور برتر مسابقات مقداری مشکل خواهد بود و در بخش MyClub به راحتی نمی توانید بهترین بازیکنان را در اختیار داشته باشید.

به طور مشخص این رویداد هرگز نمی تواند جای مسابقات اصلی جام ملت های اروپا را بگیرد ولی قدم مهمی برای بازي PES خواهد بود. شرکت الکترونیک آرتز سرانجام برای بازی FIFA 20 محتویات جدید و خوبی را در طول هفته های گذشته منتشر کرده است تا بازیکنان آنرا برای خرید و بازی کردن بازي FIFA 21 ترغیب کند. حالا نوبت به کونامی رسیده است تا تمام تلاش خود را بکند تا بتواند کاربران بیشتری را در نسخه ی بعدی جذب کند؛ انتشار یک نسخه ی مجازی از مسابقات جام ملت های اروپا بدون شک یک قدم محکم برای کونامی محسوب خواهد شد. نسخه ی بعدی بازی های شبيه سازي فوتبال به دلیل تغییر نسل کنسول های بازی بسیار مهم قلمداد می شوند.

رویداد جدید بازی PES 2020 برای مسابقات جام ملت های اروپا درحال حاضر برای کنسول پلی استیشن ۴ و کنسول ایکس باکس وان و همچنین برای پی سی در دسترس کاربران خواهد بود. کاربران نسخه ی موبایل بازي PES 2020 نیز میتوانند محتویات این رویداد را روی گوشی های هوشمند خود تجربه کنند.

  • 14
  • 4
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
زندگینامه امام زاده صالح زندگینامه امامزاده صالح تهران و محل دفن ایشان

نام پدر: اما موسی کاظم (ع)

محل دفن: تهران، شهرستان شمیرانات، شهر تجریش

تاریخ تاسیس بارگاه: قرن پنجم هجری قمری

روز بزرگداشت: ۵ ذیقعده

زندگینامه امامزاده صالح

باورها و اعتقادات مذهبی، نقشی پررنگ در شکل گیری فرهنگ و هویت ایرانیان داشته است. احترام به سادات و نوادگان پیامبر اکرم (ص) از جمله این باورهاست. از این رو، در طول تاریخ ایران، امامزادگان همواره به عنوان واسطه های فیض الهی و امامان معصوم (ع) مورد توجه مردم قرار داشته اند. آرامگاه این بزرگواران، به اماکن زیارتی تبدیل شده و مردم برای طلب حاجت، شفا و دفع بلا به آنها توسل می جویند.

ادامه
محمدعلی جمال زاده بیوگرافی محمدعلی جمال زاده؛ پدر داستان های کوتاه فارسی

تاریخ تولد: ۲۳ دی ۱۲۷۰

محل تولد: اصفهان، ایران

حرفه: نویسنده و مترجم

سال های فعالیت: ۱۳۰۰ تا ۱۳۴۴

درگذشت: ۲۴ دی ۱۳۷۶

آرامگاه: قبرستان پتی ساکونه ژنو

ادامه
فردریش نیچه نگاهی ژرف به زندگینامه و اندیشه‌های فردریش نیچه

تاریخ تولد: ۱۵ اکتبر ۱۸۴۴

محل تولد: روکن، آلمان

حرفه: فیلسوف و منتقد فرهنگی

درگذشت: ۱۹۰۰ میلادی

مکتب: فردگرایی، اگزیستانسیالیسم، پسانوگرایی، پساساختارگرایی، فلسفه قاره‌ای

ادامه
هدیه بازوند بیوگرافی هدیه بازوند؛ بازیگر کرد سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۲۷ مرداد ۱۳۶۶

محل تولد: بندرعباس، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۶ تاکنون

تحصیلات: فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری

ادامه
سانجیو باجاج بیوگرافی سانجیو باجاج میلیارد و کارآفرین موفق هندی

تاریخ تولد: ۲ نوامبر ۱۹۶۹

محل تولد: هندی

ملیت: هندی

حرفه: تاجر، سرمایه گذار و میلیارد 

تحصیلات: دکتری مدیریت از دانشگاه هاروارد

ادامه
محمد مهدی احمدی بیوگرافی محمدمهدی احمدی، داماد محسن رضایی

تاریخ تولد: دهه ۱۳۶۰

محل تولد: تهران

حرفه: مدیرعامل بانک شهر

مدرک تحصیلی: دکترای اقتصاد واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران، کارشناسی ارشد علوم اقتصادی دانشگاه تهران، کارشناسی اقتصاد بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی

نسبت خانوادگی: داماد محسن رضایی، برادر عروس قالیباف، برادر داماد رحمانی فضلی

ادامه
علی عسکری بیوگرافی علی عسکری سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۳۳۷

محل تولد: دهق، اصفهان

حرفه: سیاستمدار، نظامی، مدیر ارشد اجرایی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آغاز فعالیت: ۱۳۶۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک، کارشناسی ارشد مدیریت، دکتری مهندسی صنایع - سیستم و بهره‌وری

ادامه
ندا قاسمی بیوگرافی ندا قاسمی؛ بازیگر تازه کار و خوش چهره تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی ندا قاسمی

نام کامل: ندا قاسمی

تاریخ تولد: ۳۰ خرداد ۱۳۶۰

محل تولد: کرمانشاه

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، مجری و صداپیشه

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

تحصیلات: دکترای شیمی آلی

ادامه
غلامعلی حداد عادل بیوگرافی غلامعلی حداد عادل؛ سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۲۴

محل تولد: تهران

حرفه: سیاستمدار ایرانی، عضور مجمع تشخیص مصلحت نظام، دانشیار بازنشسته دانشگاه، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی و بنیاد سعدی

آغاز فعالیت: ۱۳۵۷ تاکنون

حزب سیاسی: اصولگرا

تحصیلات: لیسانس و فوق لیسانس فیزیک از دانشگاه تهران و شیراز (پهلوی قدیم)، دکتری فلسفه از دانشگاه تهران

ادامه
ویژه سرپوش