سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
۰۰:۱۶ - ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۶۰۱۵۱
فوتبال جهان

گزارش بازی رم و میلان ۱۴۰۲/۰۶/۱۰

فیلم/ خلاصه دیدار رم ۱-۲ میلان (هفته سوم سری آ ایتالیا)

در شب معرفی روملو لوکاکو به تماشاچیان رم و غیبت سردار آزمون، رم در خانه‌اش مقابل میلان ۲-۱ شکست خورد.

گزارش بازی رم و میلان ۱۴۰۲/۰۶/۱۰

میلان در هفته سوم سری آ ایتالیا، رم را در خانه اش با گل های اولیویه ژیرو و رافائل لیائو در مقابل تک گل لئوناردو اسپینازولا ۲-۱ شکست داد تا سومین پیروزی پیاپی این فصل را به دست بیاورد.

میلان با این که در خانه حریف بازي میکرد، ولی از ابتدا هجومی شروع کرد و در دقیقه ۷ بازیکنان این تیم معتقد بودند روی لوفتوس چیک در محوطه جریمه رم خطایی صورت گرفته و یک پنالتی باید به سودشان اعلام شود.

در محوطه جریمه میلان لوفتوس چیک با پای رویی پاتریسیو برخورد کرد و سرنگون شد و داور بعد از بررسی با VAR نقطه پنالتی (Penalty kick) را نشان داد. اولیویه ژیرو پشت توپ ایستاد و با اعتماد به نفس بالا توپ را بر خلاف جهت شیرجه رویی پاتریسیو وارد دروازه تیم مورینیو کرد.

میلان به حملاتش ادامه می داد و در دقیقه ۲۲ سانتر تماشایی و کات دار لیائو به پولیشیچ رسید و والی تک ضرب او را پاتریسیو با حرکتی عالی دفع کرد تا دروازه رم برای دومین بار باز نشود.

در دقیقه ۳۱ مسابقه دو تیم در استادیو المپیکو حسام عوار ناگهان روی زمین افتاد و مشخص بود درد زیادی تحمل می کند. او با اشاره به رختکن به مورینیو پیام داد که قادر به ادامه بازی نیست. به دستور سرمربی جالوروسی این هافبک الجزایری از زمین بیرون رفت و لورنزو پیگرینی وارد زمین شد. نیمه اول در نهایت با برتری ۱-۰ میلان به پایان رسید.

تنها سه دقیقه از شروع نیمه دوم گذشته بود که میلان اختلاف را به دو گل رساند. سانتر تماشایی کالابریا از سمت راست به لیائو رسید و با ضربه ای تماشایی درحالی که به شدت از طرف مانچینی کنترل می شود موفق شد دروازه پاتریسیو را برای دومین بار باز کند.

در دقیقه ۶۱ میلان ده نفره شد تا نیم ساعت را با یار کمتر بازی کرده و نگران جبران مافات از طرف تیم ژوزه مورینیو باشد. بلوتی در مقابل فیکایو توموری سعی در کنترل توپ داشت و توموری دست هایش را دور او گرفت تا آزادی عمل مهاجم رم را سلب کند. داور دومین کارت زرد را به فیکایو توموری نشان داد تا او از زمین بیرون برود.

رم در نهایت در دقیقه ۹۰+۳ موفق شد از امتیاز یک بازیکن بیشتر استفاده کند و لئوناردو اسپینازولا اولین گل تیم مورینیو را به ثمر رساند. شوت اسپینازولا بین راه به کالولو برخورد کرد و به شدت تغییر مسیر داد. همین باعث شد مانیان نتواند کاری انجام دهد و دروازه میلان باز شود.

بازي در نهایت با برتری ۲-۱ میلان به پایان رسید تا در شبی که سردار آزمون به دلیل مصدومیت در ترکیب رم نبود و دیگر خرید این تیم روملو لوکاکو از دقیقه ۷۰ وارد زمین شده بود جالوروسی در خانه مقابل میلان شکست بخورد.

varzesh3.com
  • 13
  • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر