چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
۱۶:۰۳ - ۱۹ آذر ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۹۰۰۱۸۰
سیاست

حناچی: املاک در اختیار قالیباف و همسرش را پس گرفتیم/قالیباف از شهردار تهران شکایت کرد

حناچی گفت: چندین هزار متر ملک شهرداری که در اختیار اطرافیان قالیباف بود پس گرفته شد

شهردار تهران گفت: از تیم آقای قالیباف ملکی به مساحت حدود ۶ هزار متر مربع را در محدوده بزگراه همت_تقاطع امام علی (ع) پس گرفتیم.همچنین از خانم مشیر «همسر آقای قالیباف» و آقای طلایی نیز املاک را پس گرفتیم.

بخشی از املاک در لیست املاک نجومی است و سند خورده‌اند و بازپس‌گیری آن‌ها از عهده ما بر نمی‌آمد.

شکایت وکیل قالیباف از شهردار تهران/ یک کانکس در فضای سبز را می‌گویند ملک فردی قالیباف

هیچ ملکی در اختیار شخص خانم مشیر، همسر قالیباف نبوده است.

درباره آنچه با عنوان املاک در اختیار قالیباف در بیان شهردار تهران آمده باید گفت این املاک مطابق قوانین و مقررات املاک در اختیار شهرداری تهران است که طبیعتا در دوره هر شهردار، تعیین تکلیف آنها با شهردار تهران است و طبیعتا با این منطق باید گفت حناچی همه تهران را از قالیباف پس گرفته است!

چون همه شهرداری و به تبع آن املاک شهرداری و از جمله املاک در اختیار شهردار تهران ، پس از پایان دوره شهرداری تحویل داده شده است. 

درباره تهمت ملک شهید عراقی هم ماجرا به همین منوال است و تهمت و افترا از جانب حناچی وارد شده. این ملک که به شهید عراقی معروف است، فضای سبز محصوری بوده که در طول پروژه امام علی( ع) و صدر با احداث کانکس موقت جهت برگزاری جلسات و هماهنگی و سرکشی و کنترل این پروژه ها مورد استفاده مدیران شهرداری قرار می گرفت و مدت ها قبل بدون درخواست یا الزامی تحویل مدیریت فعلی شهر قرار گرفت و ارتباطی با آقای قالیباف و به گفته حناچی تیم قالیباف ندارد.

طلایی: آقای حناچی کدام ملک را از من پس گرفتید؛ لطفا سندش را منتشر کنید

مرتضی طلایی نائب رئیس سابق شورای شهر تهران در واکنش به اظهارات اخیر شهردار تهران، گفت: جناب آقای حناچی، شهردار محترم تهران در مصاحبه امروز خود مطالبی را بیان کردند که ضروری است نکاتی را به ایشان یادآور شوم. ایشان به صراحت بیان کردند که ملکی یا املاکی را از من بازپس گرفته‌اند. 

این ادعای دروغ، متضمن مقدماتی است، یعنی ملکی متعلق به شهرداری در اختیار بوده و من از پس دادن آن خودداری کرده‌ام، سپس مجموعه تحت امر ایشان می‌بایست اقدام به صدور اخطار می کرد و نهایتاً در طی روندی، ملک مزبور بازپس گرفته می شد.

 حال از شهردار راستگو و توانمند تهران میخواهم که ضمن انتشار این مکاتبات و صورت جلسات، زمینه سیه‌رو شدن شخص یا اشخاصی که ملک شهرداری را بازپس نمی دادند فراهم کنند.

  • 16
  • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مطالب پیشنهادی,وبگردی