چهارشنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۳
۲۰:۲۴ - ۰۹ فروردین ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۱۰۰۱۶۴
جامعه

فیلم/ درگیری مردم با مأموران انتظامی در شهرستان دهلران

فیلم درگیری مردم با مأموران انتظامی شهرستان دهلران هنگام انجام وظیفه و کنترل ورود و خروج خودروها

این ویدیو در کانال تلگرامی روزنامه قانون منتشر شده است.

ضاربان مامور نیروی انتظامی دهلران دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان دهلران گفت: افرادیکه امروز به یکی از ماموران نیروی انتظامی مستقر در مبادی ورودی و خروجی این شهرستان در حین خدمت هتک حرمت کرده بودند، دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ منوچهر مکی روز شنبه اظهار داشت: امروز سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری شخصی با پلاک غیربومی قصد ورود به محدوده شهر دهلران را داشتند که توسط ماموران مستقر در جاده به منظور شناسایی مدارک سرنشینان متوقف شدند.

وی افزود: ماموران مستقر در جاده پیرو دستور ابلاغی ستاد مبارزه با کرونا و با رعایت موازین قانونی از راننده خودرو درخواست ارائه مدارک شناسایی معتبر دال بر سکونت در شهر دهلران را داشتند که با توجه به عدم ارائه هرگونه مدارکی، به آنها دستور بازگشت را دادند اما این اشخاص بدون توجه به هشدارهای پلیس اقدام به فحاشی، تعرض و ضرب و جرح یکی از ماموران کردند.

مکی یادآور شد: ماموران انتظامی شهرستان دهلران همسو با سیاست های ابلاغی و به جهت سلامت شهروندان و اجرایی کردن ابلاغیه صادره از بامداد هشتم فروردین ماه ۹۸ اقدام به ایجاد تورهای ایست و بازرسی موقت در مبادی ورودی شهرستان کردند.

وی اضافه کرد: ماموران این انتظامی هم متعاقبا در این رابطه عاملان هتک حرمت به این مامور وظیفه شناس را که پنج نفر بودند به همراه آلات و ادوات جرم دستگیر و تحویل مراجع قضایی کردند. 

وی تاکید کرد: هیچ‌گونه هتک حرمت به ماموران سخت کوش انتظامی شهرستان دهلران به هیچ وجه پذیرفته نیست و به شدت با آن برخورد خواهد شد و انتظار می رود برخورد دستگاه قضا با این گونه افراد خاطی قاطع و شدید باشد تا درسی برای افراد قانون شکن در جامعه شود.

مکی گفت: ماموران انتظامی شهرستان دهلران همچنان بر اساس قانون در مبادی خروجی و ورودی شهرستان مستقر هستند و با هرگونه نقض قوانین و مقررات به شدت برخورد قانونی بعمل خواهند آورد  و از مردم نیز تقاضا می شود از تردد غیر ضروری پرهیز کنند.

  • 15
  • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر