جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹
۱۶:۳۳ - ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۲۰۰۳۷۹
جامعه

ویدئو/ درگیری مامور راهور با مسافربرهای شخصی و پریدن روی ماشین

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران گفت: پلیس در اجرای طرح برخورد با متخلفان مسافربرهای شخصی که عامل اصلی ایجاد ترافیک در این محدوده هستند، اقدام به جمع‌آوری این مسافربرها کرده است.

 

وی ادامه داد: مسلم است این رفتار پلیس همراه با برخی زد و خوردها بین مأموران و مسافربران انجام می‌شود چراکه این مسافربرهای شخصی در برابر طرح پلیس مقاومت می‌کنند.

 

واکنش پلیس راهور به کلیپ خیابان میرداماد پایتخت

به دنبال انتشار این کلیپ، مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت روز یکشنبه توضیحات معاون ترافیکی این نهاد را در اختیار رسانه‌ها قرار داد.

 

سرهنگ مجید رضایی معاون ترافیکی پلیس راهور فاتب گفت: با تخلفات مسافربران شخصی از جمله محل مقابل درِ ورودی ایستگاه مترو میرداماد که باعث ناهنجاری‌هایی در این محدوه شده است برخورد می‌شود.

 

وی افزود: طرح برخورد با متخلفان و مسافربران شخصی که مشکلات و مزاحمت‌های ترافیکی برای شهروندان به وجود می‌آورند توسط پلیس راهور اجرایی شده است.

 

معاون ترافیکی پلیس راهور فاتب ادامه داد: این طرح با کمک تاکسیرانی و پلیس اجرا می‌شود و رانندگان متخلف پس از اعمال قانون برای تشکیل پرونده به دادگاه معرفی می‌شوند.

 

رضایی با بیان اینکه توقف مسافربران شخصی باعث ایجاد بار ترافیکی سنگین در این منطقه می‌شود اظهار داشت: یکی از نقاط مهم برای رفع ترافیک در پایتخت همین در ورودی مترو میرداماد است.

 

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در هماهنگی با تاکسیرانی قرار شده است تاکسی‌های ون بیشتری به محدوده خیابان میرداماد اختصاص یابد.

 

 

  • 17
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
شاید از دست داده باشید