پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
۲۳:۰۱ - ۰۹ شهریور ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۶۰۱۳۲
جهان ورزش

سیلی زدن مربی بسکتبال به بازیکن نوجوان/ سرمربی تیم مرند تا اطلاع ثانوی محروم شد

ویدئویی از سیلی زدن و رفتار خشن یک مربی بسکتبال با بازیکن نوجوان تیمش در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که مورد انتقاد قرار  گرفته است. گفته شده که ویدیو مربوط به تیم بسکتبال نوجوانان مرند است.

همچنین لحن عصبانی و خشن این مربی نسبت به بازیکن دیگر هم در این تصاویر دیده می‌شود که باعث «هو کردن مربی» از سوی حاضران در سالن شد.

سرمربی تیم بسکتبال مرند تا اطلاع ثانوی محروم شد

به دنبال حرکت زشت و ناپسند سرمربی تیم بسکتبال مرند با بازیکن خود، رئیس هیئت بسکتبال آذربایجان شرقی اعلام کرد سرمربی تیم زیر ۱۴ سال مرند تا اطلاع ثانوی محروم می‌باشد.

سیامک گهرخانی در گفتگو با مهر افزود: هیئت بسکتبال استان با توجه به جریحه دار شدن افکار عمومی مردم در رابطه با اتفاقات مسابقه فینال زیر ۱۴ سال استان، امروز طی نامه‌ای به هیئت بسکتبال مرند دستور موقت عدم فعالیت و حضور سرمربی خاطی در سالن‌های بسکتبال را تا رسیدگی و اعلام رأی کمیته انضباطی صادر کرد.

رئیس هیئت بسکتبال آذربایجان شرقی در خصوص اتفاقات مسابقه فینال عنوان داشت: مراحل برخورد قانونی با مربی تیم مرند آغاز و در حال انجام می‌باشد.

گهرخانی یادآور شد: داوران مسابقه ابتدا تذکر لازم را به سرمربی تیم مرند اعلام کردند، اما در ادامه مسابقه و با تشدید شرایط، سرمربی تیم مرند از زمین مسابقه اخراج (دیسکالیفه) شد.

وی اظهار کرد: بعد از اعمال قانونی آنی داوران حین بازی و اخراج سرمربی از روی نیمکت، امروز گزارش ناظر مسابقه در خصوص عملکرد سرمربی تیم مرند که موجبات خدشه وارد شدن به جامعه بسکتبال و خانواده‌های محترم بازیکنان را فراهم نموده دریافت شد که هفته آینده در کمیته انضباطی طرح و در رابطه با آن تصمیم گیری خواهد شد.

entekhab.ir
  • 9
  • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر