دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳
۲۰:۳۸ - ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۱۲۰۱۳۴
جهان ورزش

فیلم/ باورنکردنی و عجیب: کتک‌کاری بازیکن ملی‌پوش والیبال با هواداران

دیدار دوم نیمه نهایی لیگ برتر والیبال ایران پایانی باورنکردنی داشت.

دو تیم پیکان تهران و هراز آمل امروز در دیدار دوم نیمه نهایی لیگ برتر والیبال به مصاف هم رفتند. یک بازی جذاب بین دو تیم خوب والیبال ایران که مطابق انتظار جذابیت زیادی داشت.

در دیدار اول این هراز بود که به راحتی و در سه ست پیاپی حریف خود را شکست داد. در مسابقه  دوم هم این هراز بود که موفق شد از یک رقابت در هیجان پیکان را شکست دهد و به فینال لیگ برتر صعود کند.

اما این بازی در هیجان پایانی باورنکردنی داشت. جایی که در پایان بازی محمدرضا حضرت پور بعد از اتمام بازی به سکوی هواداران هراز حمله کرد و با آن‌ها زد و خورد داشت.

ماجرا از این جا شروع شد که در طول بازی کری شدیدی بین هواداران دو تیم وجود داشت. بعد از این که هراز امتیاز آخر را گرفت، به یک باره شاهد بودیم که لیبروی پیکان یعنی محمدرضا حضرت پور به جایگاه تماشاگران هراز حمله کرد.

این موضوع وقتی عجیب‌تر شد که حضرت پور وارد جایگاه هواداران هم شد و یکی از آن‌ها را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داد. این صحنه به قدری باورنکردنی بود که کل سالن را در بهت و حیرت فرو برده بود.

البته خبرنگار ما مکالمه کوتاهی با پوریا فیاضی داشت و او معتقد بود که از اول تا آخر بازی هواداران حریف به آن‌ها فحاشی می‌کردند، تا حدی که حضرت پور حق داشته که این‌قدر عصبانی باشد.

البته با توجه به روایت خبرنگار ورزش سه فحاشی خاص و دسته جمعی از سوی هرازی‌ها در طول مسابقه خطاب به شخص محمدرضا حضرت پور شنیده نشد و مشخص نیست که دقیقا او از چه چیزی تا این حد عصبانی بوده است.

حالا باید منتظر ماند و دید که کمیته انضباطی فدراسیون والیبال چه واکنشی به این موضوع نشان خواهد داد و این که آیا محرومیت سنگینی در انتظار محمدرضا حضرت پور که یک بازیکن ملی محسوب می‌شود، خواهد بود یا خیر.

varzesh3.com
  • 15
  • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر