سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
۰۹:۰۲ - ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۶۰۸۴۱
اپلیکیشن ها و شبکه های اجتماعی

راهنمای خرید اشتراک یوتیوب

راهنمای خرید اشتراک یوتیوب

بعید است که جزو کاربران فعال اینترنت بوده و از امکانات سایت پرطرفدار یوتیوب خبر نداشته باشید. این برنامه با داشتن ویدئوهای هنری، سرگرمی و آموزشی توانسته تا به الان تمام کاربران خود را راضی نگه دارد.

اگر جزو کاربران فعال این برنامه‌ هستید، باید با برخی از مشکلات این برنامه نیز آشنایی داشته باشید. برنامه یوتیوب پریمیوم همان سایتی است که تمام مشکلات این برنامه را برطرف کرده و سپس آن را به جهان موسیقی آمیخته است.

در ادامه مزایای اشتراک پریمیوم را برای شما توضیح می‌دهیم و در آخر به این موضوع می‌پردازیم که آیا خرید اشتراک این سایت فایده‌ای دارد یا خیر؟

نکات مهم در مورد اشتراک یوتیوب

برنامه یوتیوب و یوتیوب موزیک جزو پرطرف‌دارترین سرویس‌های گوگل به شمار می‌روند که شما عزیزان می‌توانید به‌صورت رایگان از ویژگی‌های این برنامه بهره‌مند شوید؛ اما از این موضوع غافل نشویم که سرویس‌های رایگان همیشه یک مقدار کم‌وکاستی دارند که شما می‌توانید با پریمیوم سازی اکانت خود استفاده از این برنامه را کاملاً بی‌عیب و ایراد کنید.

نکات مهم در مورد اشتراک یوتیوب

نکات مهم در مورد اشتراک یوتیوب

پس اصلی‌ترین نکته در رابطه با اشتراک یوتیوب این است که استفاده از امکانات اضافی این اپلیکیشن تنها با خرید اکانت و استفاده از نسخه پریمیوم آن امکان‌پذیر است.

مزایای استفاده از اشتراک حرفه‌ای یوتیوب

چرا باید اشتراک این برنامه را خریداری کنیم؟ ویدئو‌های این برنامه ارتباط مستقیمی با سایت گوگول دارند که این مورد برای بازاریابی افرادی بسیار مهم است. ساخت اکانت و تولید محتوا با این برنامه برای کسب‌وکارهای آنلاین یک کمک شایان برای آن‌ها به شمار می‌رود.

برنامه یوتیوب در ازای تمام خدماتی که به کاربران خودش ارائه می‌دهد در حین تماشای فیلم یک سری تبلیغات را به کاربران خودش نشان داده که شما می‌توانید با خرید اشتراک این برنامه تمام ویدئوهای موردنظر خودتان را بدون تبلیغات مشاهده کنید.

حذف تبلیغات

آزرده‌ترین و مهم‌ترین مسئله در حین استفاده از این برنامه تبلیغات آن است. به‌طوری‌که در ابتدای تمام فیلم‌های این برنامه یک ویدئوی تبلیغاتی وجود دارد که باید برای دیدن محتوای مورد نظر خود، حدود ۱۰ ثانیه از این تبلیغات را مشاهده کنید.

شما می‌توانید با خرید اشتراک یوتیوب از تمام این تبلیغات آزرده دهنده، ‌ مخصوصاً در نسخه‌ موبایل‌های رها شده راحت شوید؛ همچنین می‌توانید بدون هیچ مزاحمتی و با خیال راحت در این ویدئو کلوب بزرگ رفت‌وآمد کنید!

دانلود ویدئوها و امکان پخش آفلاین

همه از این موضوع آگاه هستیم که برای تماشای ویدئو در این برنامه؛ باید به اینترنت متصل باشیم و امکان تماشای آن‌ها بدون اینترنت امکان‌پذیر نیست. این مشکل می‌تواند درصورتی‌که در مواقع نیاز به اینترنت دسترسی نداشته باشید، دردسرساز شود.

همچنین اگر بخواهد فیلم‌های موردنظرتان را دانلود کرده تا بعداً آن‌ها را مشاهده کنید، بدون داشتن اشتراک امکان‌پذیر نیست؛ البته راه‌های مختلفی برای دانلود فیلم از این برنامه وجود دارد؛ ولی اصلاً به دردسری که دارد نمی‌ارزد. دومین فایده خرید اشتراک این برنامه، دانلود به‌صورت نامحدود و تماشای آن‌ها به‌صورت آفلاین است.

پخش در پس‌زمینه

اگر حتی برای یک‌بار هم از این برنامه استفاده کرده باشید متوجه این موضوع می‌شوید که امکان پخش فیلم در پس‌زمینه گوشی وجود ندارد و نباید در حین استفاده از برنامه خارج شوید. نگران نباشید؛ زیرا برای حل این مشکل نیز راه‌حلی وجود دارد. شما می‌توانید با خرید اشتراک این برنامه از این نقصی نیز رهایی پیدا کنید.

با نسخه پریمیوم یوتیوب می‌توانید هنگامی که در حال تماشای فیلم هستید از سایت خارج شوید و به طور راحت به برنامه‌های دیگر مراجعه کنید؛ همچنین قادر هستید که صفحه گوشی خود را به طور کامل قفل کرده و فقط به صدای ویدئوی موردنظر گوش کنید.

یوتیوب موزیک

چهارمین فایده خرید اشتراک پریمیوم استفاده نامحدود از تمام موزیک‌های یوتیوب است. آیا از این موضوع آگاه بودید که با خرید اشتراک یوتیوب هم‌زمان اشتراک یوتیوب موزیک را نیز خریداری می‌کنید؟ این سایت نیز مانند سرویس‌های Spotify و apple music یک پلتفرم پخش موسیقی بی‌نظیر است که علاوه بر موزیک قابلیت پخش موزیک ویدئو را نیز دارد.

درست است که این بخش برای کاربران رایگان نیز قابل‌اجرا بوده؛ ولی همانند بقیه محتواهای یوتیوب در حین استفاده، دارای محدودهایی است.

یوتیوب اورجینال

این بخش از برنامه فقط مختص به کسانی است که کاربران پریمیوم یوتیوب هستند. شما با خرید اشتراک یوتیوب می‌توانید به یک سری ویدئوهای انحصاری دسترسی پیدا کنید که کاربران رایگان نمی‌توانند به این فیلم، سریال و مستند دسترسی داشته باشند.

یوتیوب کیدز

سرویس یوتیوب کیدز درست مانند یوتیوب پریمیوم است؛ ولی یک سری تفاوت با یکدیگر دارند. محتواهای این برنامه مختص به سن‌وسال کودکان شما است که شما می‌توانید با خرید اشتراک یوتیوب از این مزیت نیز بهره‌مند شده و دیگر هرگز نگران محتواهایی که فرزندانتان در فضای مجازی نگاه می‌کنند، نباشید.

قبل از خرید اشتراک یوتیوب به موارد زیر دقت کنید:

• جهت استفاده به مدت یک ماه از این برنامه؛ باید ریجن جیمیل خودتان را روی کشور آمریکا قرار دهید.

• برای اشتراک ۳ تا ۶ ماه ریجن اشتراک را روی کشور ترکیه قرار دهید.

• بعد از خرید اشتراک، ‌ لینک فعال‌سازی به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

• اشتراک روی اکانت شخصی شما فعال خواهد شد.

تفاوت اشتراک پریمیوم یوتیوب با حالت رایگان

با خرید اشتراک پریمیوم می‌توانید به‌صورت آزادانه در بین محتواهای این برنامه بدون هیچ مزاحمتی رفت‌وآمد کنید. این سرویس باتوجه‌به نوع انتظار شما می‌تواند بسیار برایتان ضروری و پراستفاده باشد.

تفاوت اشتراک پریمیوم یوتیوب با حالت رایگان

خرید این اشتراک همانند نشان vip برای کاربران یوتیوب است؛ ولی زمانی که جزو کاربران معمولی به شمار بروید؛ مجبور هستید که طبق خواسته‌های گوگول عمل کرده و خودتان را با امکانات رایگان راضی کنید.

خرید اشتراک یوتیوب

خرید اشتراک یوتیوب

برای خرید اشتراک یوتیوب باید به نکات مهمی توجه کنید. سایت مجازیته یکی از سایت‌هایی است که امکان خرید اشتراک این اپلیکیشن و استفاده از تمام امکانات نسخه پریمیوم را برای شما فراهم می‌کند. حفظ حقوق کاربران و حریم شخصی، ارائه بهترین قیمت و پشتیبانی تا آخرین روز اشتراک از مزایای خرید اکانت از مجازیته هستند.

سخن پایانی

اگر شما هم آن دسته از افرادی هستید که به طور دائم در سایت‌های مجازی فعال هستید، پیشنهاد می‌کنیم که به خرید اکانت پریمیوم یوتیوب فکر کنید. شما با داشتن این اشتراک می‌توانید به‌صورت آزادانه در یوتیوب رفت‌وآمد کنید بدون آن که نگران قطعی اینترنت باشید؛ همچنین به فایل‌هایی دسترسی پیدا می‌کنید که بقیه کاربران عادی نمی‌توانند آن‌ها را مشاهده کنند.

اگر نگران این هستید که کودک شما در هنگام استفاده از این برنامه چه نوعی از فیلم‌ها را تماشا می‌کند! دیگر احتیاجی به استرس داشتن ندارید؛ زیرا در هنگام خرید این اشتراک به یوتیوب کیدز نیز دسترسی پیدا می‌کنید و فرزند شما تنها می‌تواند، ‌ ویدئوهای مخصوص به سن خودش را نگاه کند.

  • 10
  • 1
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
زندگینامه لقمان حکیم زندگینامه لقمان حکیم و روایت های قرآنی وی

دوران زندگی: دوران حضرت داوود

محل تولد: حبشه

شهرت: لقمان حکیم

محل دفن: فلسطین یا ناحیه راشدیه در شمال بغداد

زندگینامه لقمان حکیمبیوگرافی لقمان حکیم

ادامه
سروش صحت بیوگرافی سروش صحت بازیگر و مجری پرطرفدار ایرانی

تاریخ تولد: ۸ آذر ۱۳۴۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و مجری

آغاز فعالیت: ۱۳۷۶ تاکنون

تحصیلات: لیسانس آلودگی شیمیایی دریا

ادامه
عبدالقادر گیلانی زندگینامه عبدالقادر گیلانی شاعر و عارف قرن ششم

تاریخ تولد: ۱ رمضان ۴۷۱ هجری قمری

محل تولد: صومعه سرا، گیلان

محل زندگی: گیلان، بغداد

حرفه: عارف، صوفی، محدث، و شاعر

درگذشت: ۸ ربیع الاول ۵۶۱ هجری قمری

محل دفن: محله باب ‌الشیخ بغداد

ادامه
استیو جابز زندگینامه ثروتمند بزرگ استیو جابز و بنیان گذار شرکت اپل (+ تصاویر دوران جوانی)

تاریخ تولد: ۲۴ فوریه ۱۹۵۵

محل تولد: سان فرانسیسکو، کالیفرنیا

ملیت: آمریکایی

حرفه: کارآفرین، مخترع، بنیان‌گذار و مدیر ارشد اجرایی شرکت رایانه‌ای اپل

سال های فعالیت: ۱۹۷۴ تا ۲۰۱۱

درگذشت: ۵ اکتبر ۲۰۱۱ در پالو آلتو، کالیفرنیا

ادامه
پاتریک دمپسی بیوگرافی پاتریک دمپسی جذابترین مرد ۲۰۲۳

تاریخ تولد: ۱۳ ژانویه ۱۹۶۶

محل تولد: لوئیستون، مین

ملیت: آمریکایی

حرفه: بازیگر، رانندهٔ اتومبیل‌رانی

شروع فعالیت: ۱۹۸۵ تاکنون

ادامه
 محمدرضا حیاتی بیوگرافی محمدرضا حیاتی مجری اسبق صدا و سیما / حواشی زندگی وی

تاریخ تولد: ۲۷ دی ۱۳۳۴

محل تولد: آبادان

محل زندگی: تهران

حرفه: گوینده و مجری صدا و سیما 

شروع فعالیت: ۱۳۵۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس رشته علوم سیاسی

ادامه
زندگینامه آرتمیس یکم زندگینامه آرتمیس یکم نخستین بانوی دریاسالار ایرانی

تولد: سده ۵ (پیش از میلاد)، هالیکارناس

سلطنت: ۴۶۰–۴۸۴ پیش از میلاد

جانشین: ۴۸۴ پیش از میلاد

تاجگذاری: پیسیندلیس

درگذشت: سده ۵ (پیش از میلاد)

ادامه
یسنا میرطهماسب بیوگرافی یسنا میرطهماسب بازیگر نوظهور سینما

تاریخ تولد: ۲۸ فروردین ۱۳۷۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

آغاز فعالیت:  سال ۱۳۹۱ تاکنون

تحصیلات: دانشجوی رشته معماری

ادامه
زر امیرابراهیمی بیوگرافی زر امیرابراهیمی و حواشی زندگی او (+تصاویر)

تاریخ تولد: ۱۸ تیر ۱۳۶۰ 

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

شروع فعالیت: سال ۱۳۷۸ تاکنون

تحصیلات: فارغ‌التحصیل رشته بازیگری تئاتر

ادامه
ویژه سرپوش