دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳
۰۹:۰۲ - ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۶۰۸۴۱
اپلیکیشن ها و شبکه های اجتماعی

راهنمای خرید اشتراک یوتیوب

راهنمای خرید اشتراک یوتیوب

بعید است که جزو کاربران فعال اینترنت بوده و از امکانات سایت پرطرفدار یوتیوب خبر نداشته باشید. این برنامه با داشتن ویدئوهای هنری، سرگرمی و آموزشی توانسته تا به الان تمام کاربران خود را راضی نگه دارد.

اگر جزو کاربران فعال این برنامه‌ هستید، باید با برخی از مشکلات این برنامه نیز آشنایی داشته باشید. برنامه یوتیوب پریمیوم همان سایتی است که تمام مشکلات این برنامه را برطرف کرده و سپس آن را به جهان موسیقی آمیخته است.

در ادامه مزایای اشتراک پریمیوم را برای شما توضیح می‌دهیم و در آخر به این موضوع می‌پردازیم که آیا خرید اشتراک این سایت فایده‌ای دارد یا خیر؟

نکات مهم در مورد اشتراک یوتیوب

برنامه یوتیوب و یوتیوب موزیک جزو پرطرف‌دارترین سرویس‌های گوگل به شمار می‌روند که شما عزیزان می‌توانید به‌صورت رایگان از ویژگی‌های این برنامه بهره‌مند شوید؛ اما از این موضوع غافل نشویم که سرویس‌های رایگان همیشه یک مقدار کم‌وکاستی دارند که شما می‌توانید با پریمیوم سازی اکانت خود استفاده از این برنامه را کاملاً بی‌عیب و ایراد کنید.

نکات مهم در مورد اشتراک یوتیوب

نکات مهم در مورد اشتراک یوتیوب

پس اصلی‌ترین نکته در رابطه با اشتراک یوتیوب این است که استفاده از امکانات اضافی این اپلیکیشن تنها با خرید اکانت و استفاده از نسخه پریمیوم آن امکان‌پذیر است.

مزایای استفاده از اشتراک حرفه‌ای یوتیوب

چرا باید اشتراک این برنامه را خریداری کنیم؟ ویدئو‌های این برنامه ارتباط مستقیمی با سایت گوگول دارند که این مورد برای بازاریابی افرادی بسیار مهم است. ساخت اکانت و تولید محتوا با این برنامه برای کسب‌وکارهای آنلاین یک کمک شایان برای آن‌ها به شمار می‌رود.

برنامه یوتیوب در ازای تمام خدماتی که به کاربران خودش ارائه می‌دهد در حین تماشای فیلم یک سری تبلیغات را به کاربران خودش نشان داده که شما می‌توانید با خرید اشتراک این برنامه تمام ویدئوهای موردنظر خودتان را بدون تبلیغات مشاهده کنید.

حذف تبلیغات

آزرده‌ترین و مهم‌ترین مسئله در حین استفاده از این برنامه تبلیغات آن است. به‌طوری‌که در ابتدای تمام فیلم‌های این برنامه یک ویدئوی تبلیغاتی وجود دارد که باید برای دیدن محتوای مورد نظر خود، حدود ۱۰ ثانیه از این تبلیغات را مشاهده کنید.

شما می‌توانید با خرید اشتراک یوتیوب از تمام این تبلیغات آزرده دهنده، ‌ مخصوصاً در نسخه‌ موبایل‌های رها شده راحت شوید؛ همچنین می‌توانید بدون هیچ مزاحمتی و با خیال راحت در این ویدئو کلوب بزرگ رفت‌وآمد کنید!

دانلود ویدئوها و امکان پخش آفلاین

همه از این موضوع آگاه هستیم که برای تماشای ویدئو در این برنامه؛ باید به اینترنت متصل باشیم و امکان تماشای آن‌ها بدون اینترنت امکان‌پذیر نیست. این مشکل می‌تواند درصورتی‌که در مواقع نیاز به اینترنت دسترسی نداشته باشید، دردسرساز شود.

همچنین اگر بخواهد فیلم‌های موردنظرتان را دانلود کرده تا بعداً آن‌ها را مشاهده کنید، بدون داشتن اشتراک امکان‌پذیر نیست؛ البته راه‌های مختلفی برای دانلود فیلم از این برنامه وجود دارد؛ ولی اصلاً به دردسری که دارد نمی‌ارزد. دومین فایده خرید اشتراک این برنامه، دانلود به‌صورت نامحدود و تماشای آن‌ها به‌صورت آفلاین است.

پخش در پس‌زمینه

اگر حتی برای یک‌بار هم از این برنامه استفاده کرده باشید متوجه این موضوع می‌شوید که امکان پخش فیلم در پس‌زمینه گوشی وجود ندارد و نباید در حین استفاده از برنامه خارج شوید. نگران نباشید؛ زیرا برای حل این مشکل نیز راه‌حلی وجود دارد. شما می‌توانید با خرید اشتراک این برنامه از این نقصی نیز رهایی پیدا کنید.

با نسخه پریمیوم یوتیوب می‌توانید هنگامی که در حال تماشای فیلم هستید از سایت خارج شوید و به طور راحت به برنامه‌های دیگر مراجعه کنید؛ همچنین قادر هستید که صفحه گوشی خود را به طور کامل قفل کرده و فقط به صدای ویدئوی موردنظر گوش کنید.

یوتیوب موزیک

چهارمین فایده خرید اشتراک پریمیوم استفاده نامحدود از تمام موزیک‌های یوتیوب است. آیا از این موضوع آگاه بودید که با خرید اشتراک یوتیوب هم‌زمان اشتراک یوتیوب موزیک را نیز خریداری می‌کنید؟ این سایت نیز مانند سرویس‌های Spotify و apple music یک پلتفرم پخش موسیقی بی‌نظیر است که علاوه بر موزیک قابلیت پخش موزیک ویدئو را نیز دارد.

درست است که این بخش برای کاربران رایگان نیز قابل‌اجرا بوده؛ ولی همانند بقیه محتواهای یوتیوب در حین استفاده، دارای محدودهایی است.

یوتیوب اورجینال

این بخش از برنامه فقط مختص به کسانی است که کاربران پریمیوم یوتیوب هستند. شما با خرید اشتراک یوتیوب می‌توانید به یک سری ویدئوهای انحصاری دسترسی پیدا کنید که کاربران رایگان نمی‌توانند به این فیلم، سریال و مستند دسترسی داشته باشند.

یوتیوب کیدز

سرویس یوتیوب کیدز درست مانند یوتیوب پریمیوم است؛ ولی یک سری تفاوت با یکدیگر دارند. محتواهای این برنامه مختص به سن‌وسال کودکان شما است که شما می‌توانید با خرید اشتراک یوتیوب از این مزیت نیز بهره‌مند شده و دیگر هرگز نگران محتواهایی که فرزندانتان در فضای مجازی نگاه می‌کنند، نباشید.

قبل از خرید اشتراک یوتیوب به موارد زیر دقت کنید:

• جهت استفاده به مدت یک ماه از این برنامه؛ باید ریجن جیمیل خودتان را روی کشور آمریکا قرار دهید.

• برای اشتراک ۳ تا ۶ ماه ریجن اشتراک را روی کشور ترکیه قرار دهید.

• بعد از خرید اشتراک، ‌ لینک فعال‌سازی به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

• اشتراک روی اکانت شخصی شما فعال خواهد شد.

تفاوت اشتراک پریمیوم یوتیوب با حالت رایگان

با خرید اشتراک پریمیوم می‌توانید به‌صورت آزادانه در بین محتواهای این برنامه بدون هیچ مزاحمتی رفت‌وآمد کنید. این سرویس باتوجه‌به نوع انتظار شما می‌تواند بسیار برایتان ضروری و پراستفاده باشد.

تفاوت اشتراک پریمیوم یوتیوب با حالت رایگان

خرید این اشتراک همانند نشان vip برای کاربران یوتیوب است؛ ولی زمانی که جزو کاربران معمولی به شمار بروید؛ مجبور هستید که طبق خواسته‌های گوگول عمل کرده و خودتان را با امکانات رایگان راضی کنید.

خرید اشتراک یوتیوب

خرید اشتراک یوتیوب

برای خرید اشتراک یوتیوب باید به نکات مهمی توجه کنید. سایت مجازیته یکی از سایت‌هایی است که امکان خرید اشتراک این اپلیکیشن و استفاده از تمام امکانات نسخه پریمیوم را برای شما فراهم می‌کند. حفظ حقوق کاربران و حریم شخصی، ارائه بهترین قیمت و پشتیبانی تا آخرین روز اشتراک از مزایای خرید اکانت از مجازیته هستند.

سخن پایانی

اگر شما هم آن دسته از افرادی هستید که به طور دائم در سایت‌های مجازی فعال هستید، پیشنهاد می‌کنیم که به خرید اکانت پریمیوم یوتیوب فکر کنید. شما با داشتن این اشتراک می‌توانید به‌صورت آزادانه در یوتیوب رفت‌وآمد کنید بدون آن که نگران قطعی اینترنت باشید؛ همچنین به فایل‌هایی دسترسی پیدا می‌کنید که بقیه کاربران عادی نمی‌توانند آن‌ها را مشاهده کنند.

اگر نگران این هستید که کودک شما در هنگام استفاده از این برنامه چه نوعی از فیلم‌ها را تماشا می‌کند! دیگر احتیاجی به استرس داشتن ندارید؛ زیرا در هنگام خرید این اشتراک به یوتیوب کیدز نیز دسترسی پیدا می‌کنید و فرزند شما تنها می‌تواند، ‌ ویدئوهای مخصوص به سن خودش را نگاه کند.

  • 10
  • 1
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
زندگینامه امام زاده صالح زندگینامه امامزاده صالح تهران و محل دفن ایشان

نام پدر: اما موسی کاظم (ع)

محل دفن: تهران، شهرستان شمیرانات، شهر تجریش

تاریخ تاسیس بارگاه: قرن پنجم هجری قمری

روز بزرگداشت: ۵ ذیقعده

زندگینامه امامزاده صالح

باورها و اعتقادات مذهبی، نقشی پررنگ در شکل گیری فرهنگ و هویت ایرانیان داشته است. احترام به سادات و نوادگان پیامبر اکرم (ص) از جمله این باورهاست. از این رو، در طول تاریخ ایران، امامزادگان همواره به عنوان واسطه های فیض الهی و امامان معصوم (ع) مورد توجه مردم قرار داشته اند. آرامگاه این بزرگواران، به اماکن زیارتی تبدیل شده و مردم برای طلب حاجت، شفا و دفع بلا به آنها توسل می جویند.

ادامه
آپولو سایوز ماموریت آپولو سایوز؛ دست دادن در فضا

ایده همکاری فضایی میان آمریکا و شوروی، در بحبوحه رقابت های فضایی دهه ۱۹۶۰ مطرح شد. در آن دوران، هر دو ابرقدرت در تلاش بودند تا به دستاوردهای فضایی بیشتری دست یابند. آمریکا با برنامه فضایی آپولو، به دنبال فرود انسان بر کره ماه بود و شوروی نیز برنامه فضایی سایوز را برای ارسال فضانورد به مدار زمین دنبال می کرد. با وجود رقابت های موجود، هر دو کشور به این نتیجه رسیدند که برقراری همکاری در برخی از زمینه های فضایی می تواند برایشان مفید باشد. ایمنی فضانوردان، یکی از دغدغه های اصلی به شمار می رفت. در صورت بروز مشکل برای فضاپیمای یکی از کشورها در فضا، امکان نجات فضانوردان توسط کشور دیگر وجود نداشت.

مذاکرات برای انجام ماموریت مشترک آپولو سایوز، از سال ۱۹۷۰ آغاز شد. این مذاکرات با پیچیدگی های سیاسی و فنی همراه بود. مهندسان هر دو کشور می بایست بر روی سیستم های اتصال فضاپیماها و فرآیندهای اضطراری به توافق می رسیدند. موفقیت ماموریت آپولو سایوز، نیازمند هماهنگی و همکاری نزدیک میان تیم های مهندسی و فضانوردان آمریکا و شوروی بود. فضانوردان هر دو کشور می بایست زبان یکدیگر را فرا می گرفتند و با سیستم های فضاپیمای طرف مقابل آشنا می شدند.

فضاپیماهای آپولو و سایوز

ماموریت آپولو سایوز، از دو فضاپیمای کاملا متفاوت تشکیل شده بود:

ادامه
نیلوفر اردلان بیوگرافی نیلوفر اردلان؛ سرمربی فوتسال و فوتبال بانوان ایران

چکیده بیوگرافی نیلوفر اردلان

نام کامل: نیلوفر اردلان

تاریخ تولد: ۸ خرداد ۱۳۶۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیکن سابق فوتبال و فوتسال، سرمربی تیم ملی فوتبال و فوتسال بانوان

سال های فعالیت: ۱۳۸۵ تاکنون

قد: ۱ متر و ۷۲ سانتی متر

ادامه
حمیدرضا آذرنگ بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ

نام کامل: حمیدرضا آذرنگ

تاریخ تولد: تهران

محل تولد: ۲ خرداد ۱۳۵۱ 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و صداپیشه

تحصیلات: روان‌شناسی بالینی از دانشگاه آزاد رودهن 

ادامه
محمدعلی جمال زاده بیوگرافی محمدعلی جمال زاده؛ پدر داستان های کوتاه فارسی

تاریخ تولد: ۲۳ دی ۱۲۷۰

محل تولد: اصفهان، ایران

حرفه: نویسنده و مترجم

سال های فعالیت: ۱۳۰۰ تا ۱۳۴۴

درگذشت: ۲۴ دی ۱۳۷۶

آرامگاه: قبرستان پتی ساکونه ژنو

ادامه
فردریش نیچه نگاهی ژرف به زندگینامه و اندیشه‌های فردریش نیچه

تاریخ تولد: ۱۵ اکتبر ۱۸۴۴

محل تولد: روکن، آلمان

حرفه: فیلسوف و منتقد فرهنگی

درگذشت: ۱۹۰۰ میلادی

مکتب: فردگرایی، اگزیستانسیالیسم، پسانوگرایی، پساساختارگرایی، فلسفه قاره‌ای

ادامه
هدیه بازوند بیوگرافی هدیه بازوند؛ بازیگر کرد سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۲۷ مرداد ۱۳۶۶

محل تولد: بندرعباس، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۶ تاکنون

تحصیلات: فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری

ادامه
سانجیو باجاج بیوگرافی سانجیو باجاج میلیارد و کارآفرین موفق هندی

تاریخ تولد: ۲ نوامبر ۱۹۶۹

محل تولد: هندی

ملیت: هندی

حرفه: تاجر، سرمایه گذار و میلیارد 

تحصیلات: دکتری مدیریت از دانشگاه هاروارد

ادامه
محمد مهدی احمدی بیوگرافی محمدمهدی احمدی، داماد محسن رضایی

تاریخ تولد: دهه ۱۳۶۰

محل تولد: تهران

حرفه: مدیرعامل بانک شهر

مدرک تحصیلی: دکترای اقتصاد واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران، کارشناسی ارشد علوم اقتصادی دانشگاه تهران، کارشناسی اقتصاد بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی

نسبت خانوادگی: داماد محسن رضایی، برادر عروس قالیباف، برادر داماد رحمانی فضلی

ادامه
ویژه سرپوش