شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
۱۴:۳۹ - ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۳۰۰۳۳۵
فوتبال

ستاره‌های پرتغال مقابل دوربین فیفا

وب سایت فیفا در روزهای نزدیک به جام جهانی مشغول انتشار تصاویری آتلیه ای از بازیکنان کشورهای مختلفی است که تیم هایشان در جام جهانی حضور دارند.

به گزارش ورزش سه، بخش تصویری فیفا که شب گذشته عکس های مربوط به ایران را منتشر کرده بود امروز تصاویر بازیکنان پرتغال را با ژست های مختلف منتشر کرده است، بازیکنانی که آماده اند یک جام جهانی متفاوت را برای این کشور رقم بزنند. در تصاویری که از تیم پرتغال روی سایت فیفا منتشر شده، بازیکنانی مثل په په، روی پاتریسیو، روبن دیاز، آندره سیلوا و ... حضور دارند که در این بین عجیب ترین عکس متعلق به کریستیانو رونالدوست که برای ایجاد تفاوت با بازیکنان پرتغال پرده کاغذی سبزرنگ آتلیه عکاسی را پاره کرده تا عکسی متفاوت تر به ثبت برساند.

 

کریستیانو در این تصویر جوانی و اشتیاق خود را به نمایش می گذارد. این در حالی است که په په، روی پاتریسیو و سیلوا نیز با مشت کردن دست برای حریفان خط و نشان می کشند.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی آندره سیلوا

 

تصاویر بازیکنان تیم فوتبال پرتغال,عکس های آتلیه ای بازیکنان تیم پرتغال,عکسهای بازیکنان تیم ملی فوتبال پرتغالآندره سیلوا در میلان نتوانست فصل گذشته را به بهترین شکل سپری کند ولی توقعات در پرتغال از او بالاست و مهاجم اصلی سلسائو وظیفه سنگینی در روسیه بر عهده خواهد داشت.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی روی پاتریسیو

 

تصاویر بازیکنان تیم فوتبال پرتغال,عکس های آتلیه ای بازیکنان تیم پرتغال,عکسهای بازیکنان تیم ملی فوتبال پرتغالگلرهای پرتغال در جام جهانی قبلی عملکرد خوبی نداشتند. روی پاتریسیو هم که ۴ گل از آلمان در ۲۰۱۴ دریافت کرد، حالا رقابتی سخت با بتو و لوپز دارد و نمی خواهد جایگاه خود در ترکیب اصلی سلسائو را از دست بدهد.
تصاویر بازیکنان تیم فوتبال پرتغال,عکس های آتلیه ای بازیکنان تیم پرتغال,عکسهای بازیکنان تیم ملی فوتبال پرتغالریکاردو پریرا در سن ۲۴ سالگی جام جهانی روسیه را تجربه خواهد کرد. او جانشین سدریک سوارز در سمت راست خط دفاع خواهد بود و در این تورنمنت ممکن است فرصت بازی هم پیدا کند.
تصاویر بازیکنان تیم فوتبال پرتغال,عکس های آتلیه ای بازیکنان تیم پرتغال,عکسهای بازیکنان تیم ملی فوتبال پرتغالپه په پس از تورنمنت تلخی که ۴ سال قبل در برزیل گذراند، حالا برای آخرین جام جهانی خود برنامه ویژه ای دارد. او یکی از کهنه کار های پرتغال در روسیه ۲۰۱۸ است.
تصاویر بازیکنان تیم فوتبال پرتغال,عکس های آتلیه ای بازیکنان تیم پرتغال,عکسهای بازیکنان تیم ملی فوتبال پرتغالژلسون مارتینز یکی از سورپرایزهای تیم فرناندو سانتوس در روسیه است. او که با پیشنهادهای متعدد از تیم های بزرگ اروپا روبرو شده، می تواند پدیده جام بیست و یکم باشد.
تصاویر بازیکنان تیم فوتبال پرتغال,عکس های آتلیه ای بازیکنان تیم پرتغال,عکسهای بازیکنان تیم ملی فوتبال پرتغالروبن دیاز ۲۱ ساله اخیرا کمتر از سایر مدافعان پرتغال توسط سانتوس به بازی گرفته شده اما در آینده جایگزین مناسبی برای مدافعان باتجربه این تیم خواهد بود.
تصاویر بازیکنان تیم فوتبال پرتغال,عکس های آتلیه ای بازیکنان تیم پرتغال,عکسهای بازیکنان تیم ملی فوتبال پرتغالریکاردو کوارشما، ستاره تکنیکی و باتجربه پرتغال اگرچه تا حدودی از ترکیب اصلی تیمش فاصله گرفته، اما توانایی شگفت زده کردن تیم های حریف را با بازی چشم نوازش دارد.
تصاویر بازیکنان تیم فوتبال پرتغال,عکس های آتلیه ای بازیکنان تیم پرتغال,عکسهای بازیکنان تیم ملی فوتبال پرتغالکریس رونالدو، فوق ستاره پرتغال و بهترین بازیکن جهان انگیزه بسیار بالایی برای درخشش در مهم ترین تورنمنت فوتبال دنیا دارد.
تصاویر بازیکنان تیم فوتبال پرتغال,عکس های آتلیه ای بازیکنان تیم پرتغال,عکسهای بازیکنان تیم ملی فوتبال پرتغالبرونو فرناندز یکی از جوان های مهم ترکیب پرتغال است. جام جهانی پیش رو برای این هافبک ۲۳ ساله اسپورتینگ از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود.

 

 

  • 30
  • 4
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر