سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
۰۲:۴۹ - ۲۹ آذر ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۹۰۰۴۶۱
هنر و سینما

فیلم/ توضیحات مجری برنامه «تب تاب» در مورد دکور میلیاردی و کنایه به مسعود فراستی

«تب تاب» یکی از جدیدترین برنامه‌های شبکه سه است. این برنامه به تهیه‌کنندگی مشترک مریم جلالی و عباس اختری سه شنبه ساعت ۲۲:۳۰ به روی آنتن می‌رود.

این برنامه ویژگی‌های خاص خود را دارد که یکی از این ویژگی‌ها دکور معلق این برنامه است. مجری و مهمان باید در زمان نشستن روی صندلی کمربند آن را مانند کمربند هواپیما ببینند تا در هنگام حرکت دکور روی زمین نیفتند.

اما با شروع برنامه درباره هزینه سنگین دکور در فضای مجازی صحبت‌هایی مطرح شد. دومین برنامه تب تاببا حضور امیرحسین صدیق روی آنتن شبکه سه رفت.

در بخش ابتدایی باربد بابایی درباره حاشیه‌های هزینه دکور برنامه تب تاب گفت: دکور برنامه توسط جوانان و با استفاده از محصولات ایرانی و با هزینه‌ای اندک ساخته شده است.

گفتنی است؛ بابک زرین آهنگسازی این برنامه را بر عهده دارد. همچنین طراحی دکور این برنامه بر عهده پیمان قانع بوده است. از نکات قابل توجه تعاملی بودن این برنامه و حضور پررنگ مخاطبان و نظر‌های آنان در این برنامه است. 

سوال‌های این برنامه که به صورت گفتگو محور روی آنتن می‌رود، متفاوت و بدون رودربایستی با محوریت سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی خواهد بود و توسط یک اتاق فکر طراحی می‌شود.

  • 21
  • 3
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر