چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
۰۰:۲۷ - ۰۹ فروردین ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۱۰۰۹۹
اقتصادی

فیلم/ پلمب کشتارگاه یزد بدلیل وضعیت اسفبار بهداشتی

کشتارگاه اشکذر استان یزد تا زمان برطرف‌کردن مشکلات بهداشتی و ساختاری به دستور دادستان پلمب شد.

در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر وضعیت نامناسب بهداشتی و همچنین آبگرفتگی کشتارگاه اشکذر موضوع در دستور کار پیگیری قرار گرفت.

علی فاتحی نیا، مدیرکل دامپزشکی یزد در این خصوص به خبرنگار فارس اظهار کرد: مشکل نمایش داده شده مربوط به طبقه زیرین کشتارگاه بوده که بعد از ورود بازرسین این اداره کل موضوع توسط مسئولین کشتارگاه و متولیان امر در شهرداری اشکذر طی ۲۴ ساعت برطرف و مشکل فاضلاب به صورت موقت حل شده است.

وی با بیان این‌که بعد از بررسی‌های کارشناس متوجه شدیم که به طور کلی سیستم‌های برودتی کشتارگاه مشکل دارد، افزود: فرسودگی تجهیزات از دیگر معایب و اشکالات شناسایی شده در این کشتارگاه بود که متولیان موظف به اصلاح امور شدند.

مدیرکل دامپزشکی یزد گفت: بهسازی و مرمت کف و دیوار سالن نز از دیگر تذکرات جدی ابلاغ شده برای فعالیت این کشتارگاه بوده که به صورت مکتوب به متولیان امر ابلاغ شده است.

فاتحی‌نیا در ادامه با توجه به تذکراتی که طی ۶ ماه گذشته به متولی کشتارگاه داده شده بود، تصریح کرد: متأسفانه تاکنون اقدام جدی در خصوص بهسازی این واحد صنعتی صورت نگرفته و به همین دلیل این واحد تا برطرف شدن کامل مشکلات ساختاری و بهداشتی به دستور دادستان پلمب شد.

farsnews.ir
  • 9
  • 5
۵۰%
بیشتر بخوانید:
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر