شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳
۲۳:۳۹ - ۰۱ شهریور ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۶۰۰۱۸
فوتبال ایران

فیلم/ اخراج منصوریان از زمین به دلیل دویدن دنبال سگ!

دویدن دنبال سگ باعث اخراج منصوریان شد.

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: وقتی یک حیوان (سگ) وارد زمین شد، منصوریان برای بیرون آوردن آن حیوان وارد زمین شد که باعث شد کارت بگیرد.

محمد خرمگاه بعد از شکست ۴ بر صفر مقابل ملوان در نشست خبری اظهار داشت: ابتدا باید این برد را به تیم ملوان تبریک بگویم. مطلب دوم دیگری که باید بگویم این است که ما از هواداران فولاد عذرخواهی می کنیم، در سه بازی سه باخت در شرایط خیلی بدی داشتیم و نتوانستیم نتایج دلخواه خودمان و هواداران فولاد را کسب کنیم. در مورد بازی هم باید بگویم آنقدر فشار روانی بر روی بازیکنان و ما هست که اشتباهات فردی هم در بازی قبل و هم در این بازی کمر تیم ما را شکست. نمی‌خواهیم از بازی خوب ملوان عبور کنیم اما با دو اشتباه فردی دو گل تقدیم ملوان کردیم. پنالتی هم شرایط را برای ما سخت کرد البته می‌توانست آن صحنه پنالتی نباشد. متأسفانه در دو مسابقه از دقیقه ۳۰ یک بازیکن‌مان اخراج می‌شود و ۱۰ نفره می‌شویم. خیلی تلاش کردیم بازیکنان را در این یک هفته از لحاظ روحی و روانی تقویت کنیم به آنچه مدنظرمان است، برسانیم. اما هجمه و فشار زیاد بود و بازیکنان‌مان اشتباهات فردی زیادی داشتند. 

وی افزود: کاپیتان ما و بازیکن با تجربه ما در این مسابقه اخراج می‌شود که اینها ناشی از فشارهایی است که در این دو سه هفته به تیم وارد شده است و روی بازیکنان ما تأثیر زیادی داشت. امیدوارم شرایط را برگردانیم و به آنچه مدنظر باشگاه و هواداران خوب‌مان است، برسانیم. 

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در مورد اینکه به نظر شما مدیریت باشگاه به کادر فنی این اجازه را می‌دهد که همچنان فعالیت کند، گفت: من به عنوان یک عضو کادر فنی نباید به این سؤال جواب بدهم. این سؤال را از هیأت مدیره و مدیرعامل باشگاه بپرسید بهتر است. 

وی در مورد اینکه چرا منصوریان از روی نیمکت اخراج شد، گفت: علی‌آقا به خاطر یک خطا به سمت نیمکت خودمان مطلبی را گفت که فکر می‌کنم داور چهارم مرتکب اشتباه شد و اشتباه شنید که داور را صدا کرد و اخطار دوم را به منصوریان داد و اخراج شد. من روی کارت زرد اول هم صحبت دارم. وقتی یک حیوان( سگ) وارد زمین شد و منصوریان برای بیرون آوردن آن حیوان وارد زمین شد تا بتوانیم از وقت بیشتر استفاده کنیم. چون وقفه به ضرر ما بود. آن کارت زرد اول را گرفت ولی سعه صدر داور می توانست کمک کند.

varzesh3.com
farsnews.ir
  • 18
  • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر