چهارشنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۰
۱۵:۰۹ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۰۳۰۱۲۷
فوتبال ایران

حضور یک طلبکار عجیب با خودروی خاور مقابل باشگاه استقلال/ جباری:سلطانی فر و علی نژاد دست از سر استقلال بردارید؛آقای مددی خجالت بکش!

به گزارش فارس، در شرایطی که این ایام باشگاه استقلال درگیر معضلات فراوان مدیریتی است امروز فردی ناشناس با مراجعه به ساختمان خیابان سعادت آباد خواستار توقیف اموال باشگاه شد.

این فرد با یک خودروی خاور به باشگاه استقلال مراجعه و گفت به خاطر مطالباتی که از سال های گذشته از این باشگاه دارد حکم توقیف اموال در اختیار دارد و میتواند هر وسیله ای را بخواهد از باشگاه ببرد.

فیلم حضور این فرد با خودروی خاور در مقابل باشگاه استقلال را ببینید:

واکنش جباری به حضور طلبکاران در باشگاه استقلال/سلطانی فر و علی نژاد دست از سر استقلال بردارید/آقای مددی خجالت بکش 

علی جباری در گفت  و گو به حضور طلبکاران در باشگاه استقلال واکنش نشان داد. جباری که به شدت عصبانی شده بود، گفت: بس است دیگر. بلایی نبوده که سر استقلال در نیاورید. 

آقای سلطانی فر، آقای علی نژاد  دیگر بس است. خجالت بکشید. بلایی نمانده که سر این باشگاه در نیاورید. تو رو خدا زودتر بروید.تو رو خدا کمی حیا کنید. این چه وضعی است که برای استقلال ساخته اید. آقای مددی شما مثلا مدیری، خجالت بکش. چرا باید طلبکار ماشین بیاورد جلوی در باشگاه؟ شما چه مدیری هستی که روز به روز به جای این که اوضاع استقلال را بهتر کنی، بدتر هم می کنی. پدر این تیم را در آورده اید. پس کی می خواهید دست از سر این باشگاه بردارید؟

  • 11
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
مطالب پیشنهادی,وبگردی
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر