یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
۰۹:۱۵ - ۰۸ فروردین ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۰۱۰۶۷
فوتبال ایران

فیلم | نظری: دارایی تاج را به استقلال برگردانید/ حمله تند ابراهیم شکوری به مدیر استقلال

حجت نظری در ویژه برنامه نوروزی با سایت طرفدارب مصاحبه ای انجام داده که باعث عصبانیت پرسپولیسی هاش شده است. وی گفته با عدد و رقم ثابت می کنم به پرسپولیس نگاه ویژه ای می شود.

حمله تند ابراهیم شکوری به مدیر استقلال

ابراهیم شکوری در توییتی نوشت: «نام بزرگ پرسپولیس، در طول تاریخ تغییر نام هم نیافته است، امکانات پرسپولیس در طول تاریخ چه بوده است؟» احتمالا منظور معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس نیز امکانات این باشگاه در گذشته بوده و به نوعی قصد داشته که سرخ‌ها را نیز باشگاهی دارای امکانات مشخص، معرفی کند.

حجت نظری در ادامه صحبت هایش به عضو جدید هیئت مدیره پرسپولیس یعنی مجید صدری و وزیر ارتباطات آذری جهرمی نیز اتهامی را وارد کرد و گفت: «به راحتی در یک مرحله ۳۰ میلیارد تومان کمک به پرسپولیس شد از طرف همراه اول و این باشگاه توانست خیلی راحت‌تر از استقلال پنجره نقل و انتقالات را باز کند. وقتی این کمک توسط یک مجموعه‌ای که بالاخره وزیرش می‌آید و علیه استقلال کری می‌خواند صورت می‌گیرد، همه این‌ها به این شائبه‌ها به نظر من قوت می‌دهد.»

ابراهیم شکوری نیز همچنین نوشت: «ما شهروندان تهرانی در ۴ سال گذشته به اندازه کافی از حساب و کتاب‌های شما در پست سازمانیتان مستفیض شده‌ایم.‌ای کاش قیمت حرف مهمل را نیز می‌شد با اعداد و ارقام تعیین و مشخص کرد.»

  • 11
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر