یکشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۹
۱۱:۲۹ - ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۵۰۰۰۶۲
فوتبال ایران

واکنش تند باشگاه پرسپولیس نسبت به صحبت های مجری تلویزیونی

فیلم/ کنایه مجری صدا و سیما به قهرمانی پرسپولیس و وزیر ورزش

عبدالرضا امیراحمدی مجری با سابقه صدا و سیما امروز در گفت وگوی زنده با بخش ورزشی برنامه صبحگاهی شبکه اول سیما، با کنایه به مسعود سلطانی فر، قهرمانی های باشگاه پرسپولیس را به صورت غیر مستقیم حاصل پشتیبانی های وزیر ورزش از این تیم دانست.

او در این گفت و گو عنوان داشت:با سلام خاص خدمت همه باباها. در تابستان های قدیم باباها به کاسب های محل می گفتند فرزندم کار کند و آخر ماه این بابا پولی به اوستا می داد که به فرزندش بدهد که فرزند فکر کند خودش کار کرده است. یا بعضی باباها جوایزی خریداری می کردند و به مدارس می دادند که سر صف فرزندان شان را تشویق کنند، حالا جایزه را که گرفته بود؟... هشتگ... بابا مسعود... و دست همه باباها و بزرگترها درد نکند»!

اشرف، مدیر رسانه‌ای پرسپولیس از شکایت این باشگاه از مجریان برنامه صبحگاهی شبکه یک خبر داد

واکنش تند باشگاه پرسپولیس نسبت به صحبت های مجری تلویزیونی

مدیراجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: نمی دانم چرا برخی آقایان می خواهند با کوچک کردن خودشان در کنار اسم پرسپولیس رشد کنند.

به گزارش مهر، اظهارات صبح امروز یکی از مجریان تلویزیونی در خصوص چهارمین قهرمانی متوالی پرسپولیس در رقابت های لیگ برتر سبب شد که  خبر از حمایت های تلویحی وزیر ورزش در قبال پوکر قهرمانی این تیم داشته است.

حسین خبیری مدیر اجرایی باشگاه پرسپولیس، در گفتگو با خبرنگار مهر در این باره گفت: نمی دانم برای چه کسی باید تاسف بخورم. آقایان ناظر در سازمان محترم صدا و سیما قطعا می دانند در قبال انتخاب چنین مجری سخیفی اشتباه کرده اند! می خواهند با اسم بزرگ پرسپولیس خودنمایی کنند اما راهش را هم یاد نگرفته اند.

وی ادامه داد: آقای رسول پناه در مقام سرپرست باشگاه اعتراض رسمی خود را به این برنامه اعلام کرده اند. طبق تصمیمات گرفته شده هیچ یک از اعضای تیم و مسئولان باشگاه تا زمانیکه عذرخواهی رسمی دریافت نکنند حاضر به گفتگو نخواهند بود.

خبیری افزود: وقتی نمی توانند حتی به پای پرسپولیس در چمن بازی برسند می خواهند شاخه هایش را کوتاه کنند اما غافل هستند درخت پرباری که با هواداران به آسمان رفته است حقارت چنین مجریانی را با ادبشان پاسخ می دهند. باشگاه تصمیم گرفته است تا زمان برخورد با این مجری، اجازه ورود دوربین های تلویزیونی به بازی های خانگی پرسپولیس را در لیگ برتر ندهد.

عذرخواهی و دلجویی شبکه یک از تیم پرسپولیس

روابط عمومی شبکه سیما در مورد اتفاق پیش آمده در برنامه «صبح بخیر ایران» از طرفداران پرسپولیس دلجويي کرد.

متن پیام روابط عمومی شبکه یک سیما بدین شرح است:

با تبریک چهارمین قهرمانی پیاپی تیم  پرسپولیس به کادر حرفه ای و هواداران پرشور این تیم بزرگ به آگاهی می رساند شبکه یک سیما که شعارش شبکه هر ایرانی است خود را متعلق به تمامی مردم شریف ایران می داند.

اخلاق  و رفتار محترمانه سرلوحه تمامی برنامه سازان این شبکه است. اتفاق رخ داده در برنامه صبحگاهی برخلاف دیدگاه شبکه و صرفا اشتباه شخصی مجری برنامه بوده است و با وجود معذرت خواهی مجری، بلافاصله بعد از بیان آن به مجری و گروه برنامه ساز تذکر جدّي داده شده است.

روابط عمومی شبکه یک سیما به علت این اتفاق اشتباه توسط مجری برنامه صبحگاهی، از هواداران و بازیکنان باشگاه بزرگ پرسپولیس پوزش و دلجويي می کند.

  • 19
  • 6
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر