سه شنبه ۰۴ آبان ۱۴۰۰
۱۵:۴۷ - ۲۶ آبان ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۸۰۰۲۶۵
فوتبال ایران

فیلم/ زکریا مرادی: آقای مددی فکر میکند باشگاه مال ایشان است!

گلایه زکریا مرادی درباره نامشخص بودن وضعیتش: یک روز مانده به پایان نقل و انتقالات و به باشگاه آمده ام/ نظام وظیفه به من گفته باید مدیرعامل باشگاه با نظام وظیفه تماس بگیرد/ به دربان باشگاه گفته اند من را به بالا راه ندهند/ من باید دردم را به چه کسی بگویم؟/ آقای مددی یک زنگ باید بزند، کوه که نمی خواهد بکند/ اگر سرپرست باشگاه تا فردا با نظام وظیفه تماس نگیرد، سرباز می‌شوم و باید به تیمهای نظامی بروم/ این کار آقای مددی درست نیست و پیگیر کار ما نیست/ باید ببینیم آقای مددی ما را راه می دهد؟ باشگاه مثل اینکه مال ایشان است/ بازیکن استقلال را به داخل باشگاه راه نمی دهد/ اصلا کسی هم بالا نیست که شلوغ باشد/ این چه وضعی است که آقای مددی درست کرده است؟ من بلاتکلیفم، دردم را به چه کسی بگویم؟

واکنش باشگاه استقلال به اظهارات زکریا مرادی: او از دانشگاه اخراج شده است

بدنبال اظهارات اخیر بازیکن جوان باشگاه استقلال مبنی بر عدم رسیدگی به شرایط نظام وظیفه وی از سوی مدیریت آبی‌ها، باشگاه استقلال بیانیه‌ای را در راستای شفاف‌سازی این موضوع منتشر کرد.

به گزارش تارنمای رسمی باشگاه استقلال، بعد از اظهارات اخیر زکریا مرادی، موجی از ابهامات و اخبار نادرست پیرامون شرایط او به وجود آمد که نکات زیر جهت تنویر افکار عمومی اعلام می‌شود:

- زکریا مرادی مانند سایر بازیکنان جوان استقلال که راهی خدمت مقدس سربازی نشده‌اند، باید از معافیت تحصیلی استفاده کند ولی وی متاسفانه از دانشگاه محل تحصیل خود اخراج شده‌ و دیگر امکان استفاده از معافیت تحصیلی را ندارد.

- زمانی که تیم فوتبال استقلال راهی دوحه شد، مشکل او با پادرمیانی حل شد و در اردوی استقلال در قطر هم بارها به او تاکید شد که پیگیر وضعیت خود باشد.

- بر اساس مستندات موجود، از مهرماه سال جاری بارها از طرف سرپرست تیم استقلال و مسوول دبیرخانه باشگاه استقلال به مرادی اعلام شده که باید نسبت به تعیین و تکلیف وضعیتش اقدام کند ولی او به این مهم کاملا بی‌توجه بوده است.

- بدیهی است که هیچ یک از افراد باشگاه استقلال وظیفه ندارند به دنبال کارهای شخصی یک بازیکن باشند.

- با توجه به اینکه مرادی به دلیل اخراج از دانشگاه محل تحصیلش باید راهی خدمت سربازی شود، تا زمانی که سازمان نظام وظیفه مجوز فعالیت نامبرده را صادر نکند، امکان حضور او در تیم بزرگسالان استقلال وجود ندارد.

زکریا مرادی به‌تازگی در گفت‌وگویی مدعی شد که از سوی حوزه نظام وظیفه به وی اعلام شده که سرپرست باشگاه استقلال یعنی «احمد مددی» باید نسبت به انجام هماهنگی‌های لازم با حوزه مذکور تماس گرفته و در غیر اینصورت وی باید از استقلال جدا شده و در یکی از تیم‌های نظامی دوران خدمت سربازی خود را سپری کند.

footballi.net
  • 14
  • 5
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مطالب پیشنهادی,وبگردی