پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
۰۲:۳۶ - ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۲۰۰۷۶
فوتبال جهان

گزارش بازی بارسلونا و رایو وایکانو تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۰۴

فیلم/ خلاصه دیدار بارسلونا ۰-۱ رایو وایکانو (بازی معوقه هفته بیست و یکم لالیگا)

بارسلونا همانند بازی رفت مقابل رایووایکانو با نتیجه ۱-۰ شکست خورد.

گزارش بازی بارسلونا و رایو وایکانو تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۰۴

شاگردان ژاوی که در دو دیدار خانگی قبلی برابر آینتراخت فرانکفورت و کادیز شکست خورده بود، در دیدار امشب هم که دیداری معوقه از هفته بیست و یکم لالیگا بود، بازی را با یک گل به رایو واگذار کرد.

تیم میهمان بازی را بهتر آغاز کرد و خيلي زود توانست دروازه بارسا را باز کند. در دقیقه ۷ بود که پاس عالی ایسی پالاسون پشت مدافعان بارسا به آلوارو گارسیا رسید و او هم با یک ضربه نه چندان محکم موفق شد تراشتگن را مغلوب کند.

بعد از این گل بازیکنان تیم فوتبال بارسلونا رفته رفته پیش کشیدند و در دقیقه ۱۵، روی ارسال سرجینیو دست صاحب موقعیت شد ولی ضربه نهایی آرائوخود را دیمیتروفسکی به راحتی مهار کرد.

حملات بارسلونا ادامه پیدا کرد اما بازیکنان این تیم در ایجاد موقعیت روی دروازه حریف توفیق چندانی نداشتند.

در دقیقه ۳۸ بود که ارسال دمبله یک موقعیت خوب را در دهانه دروازه حریف نصیب اوبامیانگ کرد ولی پیش از اینکه او ضربه نهایی را بزند، مدافع رایو توپ را دفع کرد.

چهار دقیقه بعد چیزی نمانده بود که گاوی کار را به تساوی بکشد اما ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد و در نهایت نیمه اول با همان یک گل به سود رایو به پایان رسید.

نیمه دوم را هم رایو بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۰، روی ارسال فرانسیسکو گارسیا، پالاسون صاحب موقعیت شد و می توانست با یک ضربه والی تماشایی کار را تمام کند اما حضور به موقع جوردی آلبا دروازه بارسا را نجات داد.

در ادامه بازي متعادل دنبال شد و بازیکنان بارسا علی رغم اینکه سخت به دنبال گل بودند اما نمی توانستند بر بازی تسلط پیدا کنند.

در دقیقه ۷۳، روی ارسال خطرناک دمبله، این ممفیس دیپای بود که در موقعیت گلزنی قرار گرفت اما ماراس به هر شکل ممکن مانع از گلزنی او شد.

هرچه به دقایق پایانی نزدیک می شدیم، حملات بارسا شدت بیشتری می گرفت و بازیکنان این تیم سخت به دنبال گلزنی بودند اما فرصت های آن ها یکی بعد از دیگری از دست می رفت. از سوی دیگر تیم میهمان هم روی ضدحملات صاحب موقعیت های خوبی شد؛ از جمله در وقت های تلف شده که چیزی نمانده بود که آلوارو گارسیا گل دوم رایو را به ثمر برساند اما ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد و در نهایت بازي با همان یک گل به سود میهمان به پایان رسید.

tarafdari.com
  • 10
  • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر