جمعه ۰۱ تیر ۱۴۰۳
۱۹:۴۹ - ۰۶ آبان ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۸۰۰۶۰
فوتبال جهان

گزارش بازی بایرن مونیخ و دارمشتات ۱۴۰۲/۰۸/۰۶

فیلم/ خلاصه دیدار بایرن مونیخ ۸-۰ دارمشتات (هفته نهم بوندسلیگا)

بایرن مونیخ در یک دیدار جذاب توانست با نتیجه پرگل ۸-۰ بر دارمشتات نگون‌بخت غلبه کند و موقتا به صدر جدول برود.

گزارش بازی بایرن مونیخ و دارمشتات ۱۴۰۲/۰۸/۰۶

تیم فوتبال بایرن مونیخ با هدف کسب سه امتیاز و رفتن به صدر جدول مقابل دارمشتات صف آرایی کرد. بایرن تا قبل از این بازی با ۲۰ امتیاز در رده دوم و دارمشتات با در رده چهاردهم قرار داشت.

در دقیقه ۴ کار برای بایرن سخت شد. ملهم، بازیکن دارمشتات، در آستانه ورود به محوطه جریمه بود که یوشوا کیمیش او را سرنگون کرد و داور با کارت قرمز او را زمین اخراج کرد.

بایرن پس از این اخراج کمی با احتیاط بازی کرد. در دقیقه ۲۱ تعادل کنراد لایمر توسط جاسولا، دفاع دارمشتات بر هم خورد و داور نقطه پنالتی (Penalty kick) را نشان داد. او پس از بازبینی مجدد صحنه، پنالتی را به ضربه آزاد تغییر داد و بازیکن دارمشتات را از زمین بازی اخراج کرد. ضربه آزاد هم ثمری نداشت و بازی صفر-صفر ماند.

در دقیقه ۴۱، ماگلیسا، دیگر بازیکن دارمشتات، با خطا روی هری کین او را بر زمین انداخت و موقعیت صددرصد گلزنی را از او گرفت. داور این بازیکن را هم اخراج کرد. این ضربه آزاد هم به دیوار دفاعی خورد و موقعیت از دست رفت.

نیمه اول بازی با نتیجه صفر- صفر تمام شد.

نیمه دوم به شکل کاملاً متفاوتی آغاز شد. در دقیقه ۵۱ بایرن موفق شد به گل برسد. سانتر عالی مزورعی و ضربه سر شیرجه ای هری کین، قفل دروازه مهمان را باز کرد.

۵ دقیقه بعد لایمر در محوطه جریمه با یک پاس عرضی، لروی سانه را در مقابل دروازه صاحب توپ کرد و سانه با یک بغل پای ساده بازی را دو بر صفر کرد.

در دقیقه ۶۰ اختلاف دو تیم به سه گل رسید. هری کین از روی یک ضربه کاشته، توپ را به موسیالا در پشت محوطه جریمه پاس داد و او با ضربه ای زیبا دروازه را برای بار سوم باز کرد.

۴ دقیقه بعد گل چهارم بایرن هم از راه رسید. این بار لروی سانه برای بار دوم. کومان، سانه را پشت محوطه جریمه دید و توپ را به او سپرد. سانه هم با یک شوت محکم و مهارنشدنی از همان پشت محوطه بازی چهار بر صفر کرد.

دقیقه ۶۹ بازیکنان دارمشتات برای ضدحمله جلو کشیده بودند که حداقل شدت باخت را کم کنند اما همین جلو کشیدن باعث شد گل پنجم را هم بخورند. توپ لو رفت و مولر آن را برای کین در وسط زمین فرستاد. کین از جلو آمدن دروازه بان دارمشتات استفاده کرد و از وسط زمین اقدام به شوتزنی کرد. دروازه بان دارمشتات هر کاری کرد به توپ نرسید و بازی پنج بر صفر شد.

مزروعی در دقیقه ۷۱ پاس گل دومش را در این بازی ثبت کرد. سانتر زیبای او از سمت راست به داخل محوطه جریمه، به مولر رسید و او بدون معطلی ضربه اش را روانه دروازه کرد و گل ششم را به ثمر رساند.

در دقیقه ۷۶ موسیالا هم دبل کرد و از حیث تعداد گل در این بازی به سانه رسید. این بازیکن جوان از پشت محوطه جریمه یک، یک و دوی زیبا را با مولر آغاز کرد و پاس آخر در درون محوطه به خودش رسید. بلافاصله شوتزنی کرد و توپ برای بار هفتم به تور دروازه چسبید.

در ادامه بایرن همچنان قصد خلق موقعیت و گلزنی داشت، فشارهای آنان در دقیقه ۸۸ به نتیجه رسید. لروی سانه در نزدیکی وسط زمین صاحب توپ شد. به حرکت خود تا پشت محوطه حریف ادامه داد و در این راه دو نفر را از پیش رو برداشت و با یک پاس زمینی زیبا توپ را در محوطه جریمه به کین رساند. کین هم با ضربه ای حساب شده گل هشتم را زد و هتریکش را کامل کرد.

بازي با نتیجه هشت بر صفر به سود بایرن مونیخ (FC Bayern Munich) به پایان رسید و آن ها موقتا به صدر جدول صعود کردند و باید منتظر بازي فردای بایر لورکوزن باشند.

varzesh3.com
  • 12
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر