سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
۱۸:۵۲ - ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۵۰۱۶۸
فوتبال جهان

فیلم/ اتفاقی عجیب در فوتبال مردان؛ کوبیدن با مشت به سر داور زن!

اتفاق عجیبی که در یک مسابقه فوتبال در لیگ‌های آماتور آرژانتین رخ داد، با واکنش‌های زیادی همراه شد. جایی که یک بازیکن فوتبال، با حمله به داور زن مسابقه ضربه شدیدی را به سر او وارد کرد.

دالما کورتادی داور آرژانتینی است که مورد حمله قرار گرفت. روز دوشنبه و پس از آنکه یکی از بازیکنان حاضر در جریان یک مسابقه لیگ منطقه‌ای با تصمیم قاضی میدان مخالف بود، از پشت و با مشت به کورتادی حمله کرد و حالا این داور زن خواستار اجرای عدالت است.

کورتادی ۳۰ ساله داور این میدان خواستار این شده تا بازیکن ضارب یعنی کریستین تیرونه ۳۴ ساله مورد محاکمه قرار بگیرد. این داور می‌گوید پس از اعلام یک خطا به ضرر تیم تیرونه و دادن کارت زرد، از سوی این بازیکن مورد حمله قرار گرفته است.

تصاویر ضبط شده از لحظه درگیری نشان می‌دهد که بازیکن ضارب توسط نیرو‌های امنیتی مستقر در استادیوم دستگیر شده است. پس از این اتفاق، کورتادی به بیمارستان منتقل شد و چند ساعت پس از حمله تحت نظر پزشکان بود.

کورتادی در حال قضاوت بازی دسته سوم لیگ منطقه‌ای بین ایندیپندنسیا و گارمنسه بود که این دیدار پس از حمله بازیکن ضارب به حالت تعلیق درآمد.

پس از این اتفاق، کمیته انضباطی لیگ منطقه‌ای این حمله را محکوم کرد و بازیکن ضارب را به صورت مادام العمر از حضور در فوتبال محروم کرد.

fararu.com
  • 19
  • 5
۵۰%
بیشتر بخوانید:
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر