سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳
۲۰:۵۲ - ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۶۰۳۲۰
فوتبال جهان

گزارش بازی برایتون و منچستریونایتد ۱۴۰۲/۰۶/۲۵

فیلم/ خلاصه دیدار منچستریونایتد ۱-۳ برایتون (هفته پنجم لیگ برتر انگلیس)

منچستریونایتد در اولدترافورد مقابل برایتون با نتیجه ۳-۱ شکست خورد تا در رتبه دوازدهم لیگ برتر قرار بگیرد.

گزارش بازی برایتون و منچستریونایتد ۱۴۰۲/۰۶/۲۵

شاگردان دی زربی امشب در خانه منچستریونایتد دست به کاری بزرگ زدند و با گلهای دنی ولبک، پاسکال گروس و ژوائو پدرو در مقابل تک گل هانیبال مجبری موفق شدند شیاطین سرخ را ۳-۱ شکست دهند.

تیم فوتبال منچستریونایتد در همان دقایق اولیه می توانست به گل برسد اما شوت مارکوس رشفورد قدرت لازم را نداشت و استیل با پای خود موفق شد دروازه برایتون را نجات بدهد.

در دقیقه ۲۰ برایتون در یکی از اولین حملات خطرناکش به گل رسید. آدینگرا از سمت راست توپ را به درون محوطه جریمه یونایتد ارسال کرد و دنی وبلک با آرامش توپ را از آندره اونانا عبور داد تا تیم فوتبال برایتون از حریف پیش بیفتد.

در ادامه بازي در نیمه اول رشفورد بار دیگر به گلزنی نزدیک شد ولی این بار تیر دروازه برایتون بود که این تیم را از گل خوردن نجات داد. رشفورد موفق شد فن هکه را محو کند ولی توپ او بعد از برخورد به ولتمن تغییر مسیر داد و به تیر دروازه برخورد کرد.

در دقیقه ۴۰ بازی با جنجال داوری مواجه شد. رشفورد بار دیگر در مرکز حمله یونایتد حضور داشت دو بار فن هکه را فریب داد و پاس او را هویلوند به سمت دروازه شلیک کرد. اما داور بعد از بررسی با وی ای آر حکم داد که توپ رشفورد از خط کناری زمین بیرون رفته بوده و در نتیجه گل هویلوند مردود است. این می تونست اولین گل این ستاره دانمارکی برای شیاطین سرخ باشد. نیمه اول با برتری ۱-۰ برایتون به پایان رسید.

نیمه دوم ولی برایتون عملکردی حتی بهتر از نیمه دوم به نمایش گذاشت. یونایتد در اوایل این نیمه بار دیگر توسط رشفورد صاحب موقعیت گلزنی شد اما او این بار هم توپ را به تور کناری دروازه کوبید تا همچنان در رسیدن به گل ناموفق باشد.

دو دقیقه بعد برایتون رشفورد و یونایتد را به خاطر فرصت سوزی شان مجازات کرد. حرکت ترکیبی میتوما و لمپتی در سمت چپ توپ را به پاسکال گروس رساند تا او با استفاده از ضعف خط دفاعی یونایتد دروازه اونانا را باز کند.

تیم فوتبال برایتون در دقیقه ۷۱ موفق شد به گل سوم برسد. پاس لمپتی از بیرون محوطه جریمه به ژوائو پدرو رسید و او با ضربه ای دقیق اونانا را که برای مهار توپش شیرجه رفته بود مغلوب کرد تا مرغ های دریایی در اولدترافورد از شیاطین سرخ ۳-۰ پیش بیفتد.

دو دقیقه بعد یونایتد بارقه ای از امید به دست آورد. هانیبال مجبری در بیرون از محوطه جریمه توپ را از لیساندرو مارتینز گرفت و با یک شوت تماشایی توپ را به گوشه سمت راست دروازه برایتون (Brighton) فرستاد تا اختلاف به دو گل کاهش یابد.

بازي اما در نهایت با برتری ۳-۱ برایتون به پایان رسید. شاگردان دی زربی حالا پشت سر منچسترسیتی و لیورپول با ۱۲ امتیاز در رتبه چهارم جدول ایستاده و در قامت یک مدعی ظاهر شده اند. منچستریونایتد با این شکست ۶ امتیازی ماند و در رتبه دوازدهم جدول قرار دارد.

varzesh3.com
  • 13
  • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر