یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
۲۰:۴۴ - ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۰۲۰۰۹۹
فوتبال جهان

ورود هواداران خشمگین شیاطین سرخ به ورزشگاه/ دیدار منچستریونایتد و لیورپول لغو شد

در حدود ۲۰۰ هوادار خشمگین و معترض که خواهان بیرون رفتن مالکان  آمریکایی باشگاه (خانواده گلیزر) از این باشگاه هستند، عصر امروز (یکشنبه) پیش از دیدار حساسس منچستریونایتد مقابل لیورپول وارد ورزشگاه اولدترافورد شدند و اعتراض خود به این موضوع را نشان دادند.

بر اساس اعلام منابع مختلف این دیدار لغو نخواهد شد و تنها با چند ساعت تأخیر آغاز خواهد شد اما برخی دیگر از منابع خبر داده‌اند در صورتی که این اعتراض‌ها ادامه داشته باشد، ممکن است برگزاری این بازی به تاریخی دیگر موکول شود.

طبق برنامه از پیش تعیین شده قرار بود این بازی از ساعت ۲۰ امشب در چارچوب هفته سی‌وچهارم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد برگزار شود.

دیدار منچستریونایتد و لیورپول لغو شد

دیدار امشب بین دو تیم منچستریونایتد و لیورپول لغو و به زمان دیگری موکول شد.

به گزارش ایلنا، باشگاه منچستریونایتد به صورت رسمی اعلام کرد دیدار امشب شیاطین سرخ و لیورپول لغو و به روز دیگری موکول شده است.

از عصر امروز طرفداران افراطی باشگاه منچستریونایتد در اعتراض به سیاست‌های مالکان این باشگاه در محل ورزشگاه اولدترافورد، میزبان مسابقه امشب، تجمع کرده و سپس وارد زمین مسابقه شدند که با دخالت ماموران امنیتی، هواداران متفرق شدند اما شرایط زمین برای مسابقه مساعد نبود تا به زمان دیگری موکول شود.

tasnimnews.com
  • 21
  • 3
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر