پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
۰۰:۲۷ - ۱۲ مهر ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۷۰۱۷۷
فوتبال جهان

گزارش بازی منچستریونایتد و گالاتاسرای ۱۴۰۲/۰۷/۱۱

فیلم/ خلاصه دیدار منچستریونایتد ۲-۳ گالاتاسرای (هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۳)

منچستر یونایتد در هفته دوم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه الدترافورد برابر گالاتاسرای قرار گرفت و بازی با نتیجه ۳-۲ به سود تیم مهمان به اتمام رسید.

گزارش بازی منچستریونایتد و گالاتاسرای ۱۴۰۲/۰۷/۱۱

منچستر یونایتد در بازي اول خود در لیگ قهرمانان مغلوب بایرن مونیخ شد و در بازی دوم در خانه به دنبال کسب سه امتیاز نخست خود در لیگ قهرمانان بود.

در همان ابتدا و دقیقه ۲ منچستر می توانست روی حرکت راسموس هویلوند و پاسش به برونو در مقابل دروازه به گل برسد ولی برونو به توپ نرسید و فرصت از دست رفت.

در ادامه بازي متعادل بود تا اینکه در دقیقه ۱۷ در یک ضد حمله و حرکت مارکوس رشفورد از سمت راست، سانتر او به درون محوطه جریمه، هویلوند موفق شد با ضربه سر دروازه تیم فوتبال گالاتاسرای را باز کند و گل دوم خود در لیگ قهرمانان را به ثمر برساند.

چهار دقیقه بعد هویلوند می تونست اختلاف را به دو برساند ولی موسلرا زودتر از او به توپ رسید و اجازه انجام هیچ کاری به مهاجم یونایتد نداد.

در دقیقه ۲۳ ویلفرد زاها در محوطه جریمه موفق به شکست دالوت شد و ضربه اش از روی سر اونانا به داخل دروازه راه پیدا کرد و موفق شد در بازگشت به الدترافورد دوباره گلزنی کند.

در ادامه هر دو تیم تلاش هایی داشتند ولی دروازه ها با تهدید جدی ای روبرو نشدند و نیمه اول با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید.

نیمه دوم هم با گلزنی منچستر یونایتد و هویلوند آغاز شد. هویلوند تصور کرد که دوباره گل برتری تیمش را به ثمر رسانده ولی گل توسط داور به دلیل آفساید مردود شد.

حدود ده دقیقه، در ۶۷امین دقیقه بازی، اشتباه بازیکنان گالاتاسرای در میانه میدان باعث شد که هویلوند صاحب توپ شود. او از وسط زمین تا داخل محوطه را طی کرد و با یک ضربه عالی موسلرا را برای بار دوم شکست داد.

اما گل هویلوند باز هم پاسخ داده شد. حرکت بازیکنان گالاتاسرای و پاس ایلماز که با غفلت مدافعان به آکتورکوگلو رسید و او موفق شد دروازه اونانا را باز کند.

در دقیقه ۷۸ تکل کاسمیرو و پنالتی برای گالاتاسرای، کاسمیرو با کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد. ایکاردی پشت ضربه پنالتی (Penalty kick) قرار گرفت اما ضربه اش از کنار دروازه به بیرون رفت.

سه دقیقه بعد ایکاردی اشتباه خود را جبران کرد. توپ به او رسید و با اونانا تک به تک شد و توانست با یک ضربه چیپ گالاتاسرای را به گل سوم برساند.

منچستر ده نفره تا پایان بازی نتوانست کار خاصی انجام دهد و یک شکست خانگی دیگر را، این بار با نتیجه ۳-۲ تجربه کرد.

varzesh3.com
  • 19
  • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر