یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۴۰۲
۱۹:۱۶ - ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۱۱۰۱۲۰
فوتبال جهان

گزارش بازی مایورکا و رئال مادرید ۱۴۰۱/۱۱/۱۶

فیلم/ خلاصه دیدار مایورکا ۱-۰ رئال مادرید (هفته بیستم لالیگا)

تیم رئال مادرید در رقابت‌های لالیگا میهمان مایورکا بود و در این دیدار حساس خارج از خانه متحمل شکست شد.

گزارش بازی مایورکا و رئال مادرید ۱۴۰۱/۱۱/۱۶

رئال مادرید بعداز پیروزی روحیه بخش ۲-۰ برابر والنسیا و درحالی که کریم بنزما و ادر میلیتائو را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، برابر مایورکا قرار گرفت. قبل از شروع بازي نیز تیبو کورتوا هنگام گرم کردن مصدوم شد و به جای او آندری لونین در ترکیب قرار گرفت. کارلو آنچلوتی در این بازی تونی کروس و لوکا مودریچ را در ترکیب ثابت قرار نداده بود و فده والورده و دنی سبایوس زوج خط میانی رئال بودند.

رئال بازي را خیلی زود در اختیار گرفت، ولی قادر به خلق موقعیت گلزنی نبود. هواداران حاضر در ورزشگاه تیم فوتبال مایورکا نیز هر بار وینیسیوس پا به توپ می شد، علیه او سوت می زدند. ۱۳ دقیقه از بازی گذشته بود که مایورکا به گل رسید. روی ارسال دنی رودریگز این ناچو بود که با ضربه سر به اشتباه دروازه خودی را باز کرد. او برای زدن ضربه همراه با موریقی به هوا پریده بود که مرتکب اشتباه بزرگی شد.

رئال برای جبران گل خورده جلو کشید، اما در تمام نیمه نخست حتی یک شانس گلزنی نیز خلق نکرد. دو شوت از راه دور فده والورده و رودیگر تنها موقعیت های رئال برای جبران گل بودند، ولی در نهایت نیمه اول را میزبان برنده به رختکن رفت.

رئال نیمه دوم را هجومی تر شروع کرد و در دقیقه ۵۷ بهترین بخت را برای به تساوی کشاندن بازی پیدا کرد ولی مارکو آسنسیو این فرصت را به هدر داد.

به دلیل خطای رایکوویچ، گلر مایورکا، روی وینیسیوس، داور برای رئال اعلام پنالتی کرد. در غیاب بنزما، این مارکو آسنسیو بود که پشت توپ ایستاد و پس از کمی مکث به بدترین شکل ممکن نیز پنالتی را زد. گلر مایورکا به خوبی جهت توپ را تشخیص داد و توانست توپ را مهار کند. پس از جرمن بورگوس در سال ۱۹۹۹، رایکوویچ اولین گلر مایورکاست که توانسته در لالیگا یک پنالتی (Penalty kick) رئال را مهار کند. آسنسیو در دقیقه ۶۹ تعویض شد و جای خود را به ماریانو دیاز داد.

رئال در دقیقه ۸۸ تا یک قدمی گل تساوی هم رفت، ولی ضربه ماریانو روی سانتر آلابا با اختلافی کم به بیرون رفت. در وقت های اضافه بازي نیز با وجود حملات گسترده رئال، توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و رئال بازنده بازی شد.

varzesh3.com
  • 19
  • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر