دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳
۰۸:۲۴ - ۱۴ آبان ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۸۰۱۴۷
فوتبال جهان

گزارش بازی میلان و اودینزه ۱۴۰۲/۰۸/۱۳

فیلم/ خلاصه دیدار میلان ۰-۱ اودینزه (هفته یازدهم سری آ ایتالیا)

اودینزه موفق شد میلان را در خانه با نتیجه ۱-۰ شکست دهد.

گزارش بازی میلان و اودینزه ۱۴۰۲/۰۸/۱۳

تیم فوتبال اودینزه موفق شد در خانه میلان دست به کار بزرگی بزند و این تیم که تا دو هفته قبل در صدر جدول سری آ بود را شکست دهد و خود را از منطقه سقوط نجات دهد. میلان هم با این شکست، چهارمین بازی پیاپی خود را بدون پیروزی سپری کرد تا رسماً وارد یک بحران شود.

از همان دقایق اولیه، تیم اودینزه به شکل غیر منتظره ای سوار بر بازی بود و میلان می توانست گل اول را در دقیقه نهم روی شوت جردن زمورا دریافت کند که الساندرو فلورنزی با یک تکل به موقع مانع این اتفاق شد.

در ادامه هم اودینزه برخلاف انتظار، با وجود مالکیت توپ بسیار کمتر بسیار فرصت طلبانه عمل می کرد و روی ضد حملات خطرات جدّي تری را به نسبت حملات پراکنده و بی هدف میلان تدارک می دید.

در دقیقه ۲۵ فلورنزی یک پاس زیبا را در نیمه زمین حریف به کالابریا رساند و این بازیکن هم از فاصله ۲۰ متری یه شوت محکم به سمت دروازه اودینزه زد که با واکنش سیلوستری مهار شد.

دو تیم با نتیجه ۰-۰ به رختکن رفتند. در ابتدای نیمه دوم باز هم همان اول کار اودینزه می توانست توسط ساماردزیچ به گل برسد. ولی این بازیکن نتوانست از توپ باد آورده ای که روی یک کرنر به دست آورد درست استفاده کند و ضربه اش را به بیرون فرستاد.

اودینزه باز هم زهردارتر عمل میکرد و موفق شد در دقیقه ۶۰ به یک پنالتی (Penalty kick) برسد. فستی ابوسله توانست در سمت را ست زمین فلورنزی را جا بگذارد و وارد محوطه حریمه میلان شود و آدلی و ریندرز، هافبک های میلان به صورت همزمان روی این بازیکن خطا کردند. داور برای لحظه ای درنگ کرد و بعد نقطه پنالتی را نشان داد. روبرتو پریرا پشت این ضربه قرار گرفت و برخلاف پرش مایک مینیان، ضربه را به گل تبدیل کرد.

دو دقیقه بعد از این ضربه، اودینزه می توانست اختلاف را توسط ساماردزیچ دو برابر کند. این بازیکن روی یک ضربه کرنر به خوبی پرید ولی مینیان با یک مهار خوب جلوی فاجعه بزرگتر را گرفت.

در نهایت تیم بی برنامه میلان کاری از پیش نبرد و نتوانست حمله موثری ترتیب دهد و بازی را با همین نتیجه ۱-۰ واگذار کرد.

varzesh3.com
  • 9
  • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر