شنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۳
۱۷:۲۶ - ۰۲ اسفند ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۱۲۰۰۱۸
خواندنی ها و دیدنی ها

فیلم/ رویارویی نفس‌گیر یک سگ با کوسه غول پیکر

گردشگران سوار بر قایق ویدئویی از برخورد سگ و کوسه ضبط کردند. به نظر می‌رسد که سگ خواست از جزیره محافظت کند یا فقط می‌خواست با کوسه بزرگ در آب بازی کند.

گردشگرانی که در یک قایق گردشگری از کنار یک جزیره در باهاما عبور می‌کردند، وقتی یک کوسه سر چکشی را در آب دیدند، غافلگیر شدند، اما وقتی یک سگ جسور برای رویارویی با این موجود عظیم الجثه به داخل پرید، شوکه شدند.

در این ویدئو که به طور گسترده در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود، سگی را نشان می‌دهد که برای مقابله با یک کوسه ۴ متری به داخل آب می‌پرد.

دقایقی بعد، کوسه کنار رفت و باعث خوشحالی گردشگران شد.

ربکا لایتبورن، مسئول گروه توریستی، روز جمعه به آسوشیتدپرس گفت که سگ سیاه و سفید همیشه در کنار ساحل حضور دارد تا هنگام عبور قایق گردشگران به آن‌ها خوش آمد بگوید!

وی گفت که این سگ حدود دو و نیم تا سه دقیقه در آب دست و پا زد و موفق شد کوسه را بدرقه کند. یا این سگ می‌خواست از جزیره محافظت کند یا فقط می‌خواست با کوسه بزرگ در آب بازی کند.

لایتبورن گفت: این سگ همیشه می‌دود تا فقط قایق را تعقیب کند و سلام کند؛ و این به نوعی تبدیل به بخشی از تور شده است، که ما همیشه هنگام عبور از کنار سگ برای او دست تکان می‌دهیم.

کوسه‌های سر چکشی می‌توانند از ۳.۵ تا ۵.۵ متر طول داشته باشند.

منطقه گرمسیری اطراف این جزیره باهاما محل سکونت ثروتمندان و افراد مشهور است و نام‌های برجسته‌ای مانند جانی دپ، تایلر پری و دیوید کاپرفیلد در آنجا خانه دارند.

fararu.com
  • 15
  • 2
۵۰%
بیشتر بخوانید:
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر