یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳
۱۹:۲۰ - ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۱۱۰۰۱۴۳
خواندنی ها و دیدنی ها

فیلم/ اقدام عجیب پدر داماد، مراسم عروسی را به هم ریخت!

جشن عروسی بدون شک به عنوان یکی از خاطره انگیزترین روز‌های زندگی هر  زوج جوانی به شمار می‌رود. عروس داماد با دعوت از اقوام و بهترین دوستان خود تلاش می‌کنند این روز را به بهترین روز زندگی خود تبدیل کنند.

اما ظاهرا پدر  یک داماد ویتنامی به چنین چیزی اعتقاد نداشت و با اقدام عجیب خود بهترین روز زندگی پسر و عروسش را خراب کرد. عمل غیرمنطقی پدر داماد در مقابل مهمانان موجب شد تا پسر جوان او در محل برگزاری عروسی عصبانی شده و دست به اقدامی احساسی بزند.

ویدئویی که توسط یکی از حاضران در سالن برگزاری مراسم عروسی تهیه شده چگونگی وقوع حادثه پیش آمده را به تصویر می‌کشد. در ابتدای این ویدئو کشیش در حالی که عروس و داماد در مقابلش ایستاده‌اند در حال اجرای مراسم ازدواج دیده می‌شود. لحظاتی بعد ناگهان داماد عصبانی شده و با لگد به سمت میز شیشه‌ای تزئین شده حمله ور می‌شود. در ادامه عروس وارد عمل شده و از داماد می‌خواهد خونسردی خود را حفظ کند. بنا به گزارش Sin Chew، داماد به دلیل آنکه پدرش موجب خجالت عروس و پدرش در مقابل مهمانان شده بود عصبانی شد و دست به این اقدام احساسی زد. ظاهرا پدر داماد به دلیل فقر خانواده عروس مخالف این ازدواج بود و در روز جشن در مقابل مهمانان گفته بود که عروس و پدرش با کمک جادوی سیاه توانسته‌اند پسرش را اغفال کنند.

پس از این حادثه داماد به مهمانان حاضر در سالن عروسی دلیل  این اقدام خود و عصبانیتش را توضیح داد. او با قبول اشتباه بودن عملش  گفت فکر می‌کند پدرش نباید آبروی عروس و خانواده‌اش را در مقابل مهمانان خدشه دار می‌کرد.  سرانجام این مراسم پرحاشیه ادامه یافت و این زوج با هم ازدواج کردند.

yjc.ir
  • 20
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر