دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱
۲۱:۲۸ - ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۱۱۰۰۷۷
سیاست

دلیل انتشار فیلم بدرقه توهین آمیز ابراهیم رئیسی در کاخ کرملین توسط شبکه ۱ روسیه چه بود؟

فیلم | سناریوی تحقیر رئیسی توسط پوتین و روس‌ها تکمیل شد!

تصاویر شبکه «روسیه ۱» از ورود و خروج رئیسی به کرملین با واکنش کاربران و فعالان سیاسی همراه شده است.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ تصاویر شبکه «روسیه ۱» از ورود و خروج رئیسی به کرملین با واکنش کاربران و فعالان سیاسی همراه شده است.

 شبکه تلویزیونی «روسیه ۱» پس از سفر ابراهیم رئیسی به مسکو، گزارشی از این سفر پخش کرد که برخی کانال‌های تلگرامی محافظه‌کاران از آن به عنوان مستند یاد کردند!

 در این گزارش تصاویر اختصاصی این شبکه از‌ ورود و خروج رئیسی پخش شده است.

 طبق این تصاویر پوتین نه تنها هیچ قدمی برای استقبال از رئیسی برنداشت بلکه هنگام خروج هم رئیسی به تنهایی به سمت در خروج می‌رود.

 حتی در این تصاویر رئیسی پس از نشستن بر صندلی خود شال گردن سبز خود را تا می‌کند و روی پای‌اش قرار می‌دهد و کسی از او تحویل نمی‌گیرد.

 اما نکته دیگر اینکه خودروی کاروان ایران در جایی به دور از دری که قرار بود رئیسی از آن خارج شود پارک بود و همراهان ایرانی با دویدن و داد زدن به خودرو علامت می‌دهد که حرکت کند تا رئیسی معطل نشود

اینکه اهداف روسیه از انتشار این فیلم چه بوده مشخص نیست اما موضوع مهم حفظ حرمت شخص اجرایی کشور است، که این سفر از سوی میزبان نادیده انگاشته شد‌. 

 سناریوی تحقیر رئیسی توسط روس‌ها تکمیل شد!

سایت تازه‌نیوز نوشت: سفر  هفته پیش ابرهیم رئیسی به روسیه در حالی انجام شد که با حواشی فراوانی همراه بود. یاشار سلطانی، فعال سیاسی در همین ارتباط در صفحه شخصی خود  در توئیتر با انتشار ویدئویی از دستیار رئیسی در روسیه نوشت:

اگر عدم استقبال، نگذاشتن پرچم، زودتر نشستن و آدامس جویدن ‎پوتین را نادیده بگیریم، درز دادن فیلم خروج بی بدرقه و دویدن همراهان رئیس جمهور پشت ماشین در ‎کرملین؛ تمایل روسها برای ‎تحقیر رییسی را تکمیل کرد.

همه این اتفاقات در سفر رئیسی به کشور ‎متحد ما صورت گرفته!

didbaniran.ir
.tazenews.com
  • 19
  • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۱۵
غیر قابل انتشار: ۱۸
جدیدترین
قدیمی ترین
سلام.عزیزان رفتارهای پوتین نشان دهنده ذات کرمیلین نشین ها بود وبا سفر آقای ریسی به آنجا خدا خواست ذات دوگانه ومنافق گونه پوتین رو شود انشالله که اهداف شوم آمریکا و وروسیه وسایر مخالفین کشور عزیزمان همیشه افشا وخنثی گردد.
سلام.عزیزان رفتارهای...
سلام دوست من زمانی که در جغرافیای موسوم به ایران یک عده پانفارس شعوبیه در تلویزیون کاریکاتور به ریسس جمهور بقیه کشورها توهین رسمیوتورکها را ور بلوچ رانفهم عرب را ماهور وگیاه را بلانسبت بی غیرت و....خطاب میکنند وتوهین نژادی میکنن انتظار چنین برخوردی در سطح بین العمل باید اکانت ذهنی به شما بدهد وخودشون را اصلاح کنین ونژاد پرستی در بین ۹۰ درصد قوم به اصلاح فارس حتی در کتاب روزانه ملی ریشه دوانیده اصلاح کنین والا بیشتر از اینهم تحقیر میشوید
سلام.عزیزان رفتارهای...
خدا تو رو شفا بده ،،خودت فهمیدی چی گفتی ؟
سرپوش خیلی باحالی که این حواشی رو پخش میکنی ممنون
مشاهده کامنت های بیشتر