جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
۱۲:۵۷ - ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ کد خبر: ۱۴۰۳۰۱۰۰۷۲
جامعه

فیلم/ ضرب و شتم خانم عکاس در افطارخانه شهرداری تهران

یکی از موکب داران شهرداری تهران در افطارخانه بلوار کشاورز یکی از عکاسان خبری (مریم هاشمی) را در حین تهیه گزارش تصویری مورد توهین و ضرب و‌شتم قرار داد.

دیده بان ایران نوشت: مریم هاشمی عکاس خبری جهت تهیه گزارش از آخرین شب فعالیت افطارخونه شهرداری تهران در بلوار کشاورز به این محل مراجعه کرد.

این عکاس خبری مشغول انجام وظیفه و تهیه گزارش تصویری از نحوه فعالیت و خدمت رسانی موکب داران به روزه داران تهرانی بود که ناگهان یکی از موکب داران شهرداری تهران با به کار بردن الفاظ رکیک وی را هول داد.

دیگر موکب داران که از ماجرا و فحاشی رکیک مثل دار هتاک شوکه شده بودند به نشانه اعتراض و در دفاع از خانم عکاس با موکب دار هتاک درگیر شدند و این درگیری نیز تا دقایقی خارج از موکب ها ادامه پیدا کرد.

طبق اطلاعات به دست آمده برخی از نهادهای مسئول در این امر از جمله سازمان زیباسازی شهرداری تهران در تماس با مریم هاشمی عکاس خبری به دنبال بایکوت و غیر رسانه ای شدن این ماجرا بودند.

اما از سوی افراد حاضر در ماجرا فیلم درگیری و تصاویر فرد هتاک در فضای مجازی منتشر شد تا علیرضا زاکانی شهردار تهران به فاصله چند روز از ماجرای پارک قیطریه با دومین حاشیه سوء مدیریتی زیر مجموعه خود مواجه شود.

معاونت های خدمات شهری و امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران به عنوان متولی افطارخانه بلوار کشاورز باید پاسخگوی اقدام خلاف عرف، فرهنگ و روح ماه مبارک رمضان از سوی زیر مجموعه خود باشند.

  • 10
  • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر