یکشنبه ۰۹ مهر ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۱۱۲۰۰۰۴

با کدام شامپوها موهایی حجیم ‌تر و پرپشت‌ تر داشته باشیم؟

شامپوهای مناسب افراد کم مو,شامپو حجم دهنده لورآل مناسب موهای نازک,شامپوهایی برای پرپشت کردن موهامعرفی شامپوهای حجم دهنده مو

داشتن موهای زیبا با وجود فاکتورهایی مانند پرپشت بودن، درخشنده و خوش حالت بودن موها که همگی از شاخصه‌های سلامت مو محسوب می‌شوند، امکان پذیر است. موهای شما ممکن است تحت تاثیر عواملی نظیر تغذیه نامناسب، مصرف داروهای خاص، کم‌خونی، تماس با هوای آلوده، قرار گرفتن در معرض تابش اشعه‌های مضر نور خورشید و... دچار آسیب شود.

در کنار عوامل ذکر شده، استفاده از شامپوها و سایر محصولات مراقبتی نامرغوب و بی‌کیفیت نیز اثرات منفی زیادی بر سلامت موها خواهد گذاشت. در صورتی که از کم‌پشت و نازک‌ بودن موهای خود ناراضی هستید می‌توانید با استفاده از شامپوهای مخصوص موهای کم‌حجم و ضعیف، بخش قابل توجهی از کمبود موهای خود را جبران کنید. در این مقاله فهرستی از بهترین شامپوهای مناسب برای افزایش ضخامت و حجم موها را به شما معرفی خواهیم کرد؛ پس تا پایان همراه ما باشید.

بهترین شامپوهای حجم دهنده مو

اگر می‌خواهید موهایی با حجم بیشتری از حالت طبیعی داشته باشید، این شامپوها می‌توانند انتخاب‌های مناسبی برای شما باشند:

شامپو حجم دهنده لافارر مدل Classic Series مناسب برای موهای معمولی

فرمولاسیون مخصوص این شامپو، غنی از عصاره رزماری، بابونه رومی و آلمانی، جوی دوسر و آرموراسیاء است که تاثیر بسزایی در افزایش حجم و ضخامت تارها و ساقه‌های مو دارد. این شامپو بدون ایجاد کوچک‌ترین التهاب ضمن‌ پاکسازی کامل موها و پوست کف سر از آلاینده‌ها و چربی‌ها، میزان رطوبت موهای شما را کنترل می‌کند تا خشکی پوست و مو منجر به ضعف، شکنندگی و ریزش موها نشود. این شامپو حجم دهنده با ترکیبات مغذی خود به لطافت و درخشندگی موها می‌افزاید و از آن‌ها در برابر محرک‌های خارجی محافظت می‌کند.

شامپو حجم دهنده و ضد ریزش سریتا مدل مینوتا مناسب برای موهای چرب

این شامپو به عنوان یکی از بهترین محصولات شوینده و پرپشت کننده مو، حاوی عصاره دانه سیتروس گراندیس است که ضمن کمک‌ به افزایش رشد موها، در افزایش ضخامت تارهای مو نیز موثر است. همچنین این شامپو  باعث پاکسازی کامل چربی‌ها و آلاینده‌های تجمع یافته بر روی پوست سر و موها می‌شود. اگر قصد خرید شامپو ضد ریزش مو را دارید و در عین حال به دنبال محصولی مناسب برای کمک به افزایش حجم و ضخامت موهای خود هستید؛ شامپو حجم دهنده و ضد ریزش برند سریتا انتخابی مناسب برای شما محسوب می‌شود.

شامپو حجم دهنده و ضد ریزش سریتا,شامپو حجم دهنده و ضخیم کننده هیدرودرم,شامپوهای مناسب برای شستشوی موهاشامپو حجم دهنده فولیکا مناسب برای موهای کم حجم و نازک

شامپو حجم دهنده فولیکا مناسب برای موهای کم حجم و نازک

 یکی دیگر از بهترین شامپوهای حجم دهنده مو که از فرمولاسیون اثربخش، عناصر مفید و ترکیبات مغذی جهت افزایش استحکام تارهای مو تشکیل شده است، شامپو فولیکا نام دارد. این شوینده از شکنندگی موها جلوگیری کرده و از لایه بیرونی موها در برابر تخریب و آسیب‌های مختلف محافظت می‌کند. وجود پرو ویتامین B5 در ساختار شامپو فولیکا ضمن کمک به حفظ رطوبت و طراوت موها، به تقویت ساقه‌ها و ریشه‌های مو نیز کمک‌ می‌کند. این شامپو همچنین در فرمولاسیون خود، حاوی مقادیر مناسبی از پروتئین ابریشم است که با تقویت کراتین مو به حجم پذیری تارها سرعت می‌دهد.

شامپو حجم دهنده سینره مناسب برای موهای ظریف و بی‌حالت

برند ایرانی سینره با سابقه و تجربه طولانی در تولید انواع محصولات آرایشی، بهداشتی و مراقبتی از پوست و مو، محبوبیت زیادی در میان مصرف کنندگان دارد. شامپو حجم دهنده این برند ضمن کمک به افزایش حجم موها به شانه پذیری، لطافت و درخشندگی مو نیز کمک‌ می‌کند. 

این شامپو حاوی ویتامین E است که با ایجاد پوشش مناسب بر روی تارها و ساقه‌های مو، از آن‌ها در برابر تاثیر عوامل مخرب محیطی محافظت می‌کند. وجود عصاره جوجوبا در فرمولاسیون این محصول نیز شرایط مناسب برای افزایش حجم و ضخامت موها را فراهم می‌نماید. این شامپو بهترین گزینه برای افزایش حجم و پرپشت شدن موها محسوب می‌شود.

شامپو حجم دهنده و ضخیم کننده هیدرودرم مناسب برای موهای ضعیف و شکننده

این شامپو در افزایش انعطاف و ضخامت موها تاثیر بسزایی دارد. در فرمولاسیون شامپو حجم دهنده هیدرودرم از کراتین و کلاژن هیدرولیز شده، به منظور تغذیه ریشه‌ها و ساقه‌های مو استفاده شده است. وجود گلیسیرین، عصاره برگ رزماری و عصاره دانه جو دوسر در ترکیبات این شوینده ضمن کمک به استحکام ساقه مو، در افزایش لطافت و درخشندگی آن‌ها موثر است. استفاده از این شامپو رایحه خوش و شادابی خاصی را در موها به‌وجود می‌آورد و به حالت پذیری بیشتر موها کمک می‌کند.

شامپو حجم دهنده لورآل مناسب موهای نازک

شامپو لورآل مدل فیبرالوژی السیو‌ از دیگر شامپوهای حجم دهنده و پرپشت کننده مو است؛ که تاثیر چشمگیر آن در افزایش ضخامت تارهای مو را می‌توان پس از چند مرتبه شستشو به وضوح مشاهده کرد. این شامپو ضمن محافظت از موها در برابر اعمال اثر آلودگی، اشعه‌های نور آفتاب و... به افزایش استحکام تارهای مو کمک می‌کند و در پرپشت شدن آن‌ها موثر است. خوشبو شدن موها، افزایش حالت پذیری، نرم و درخشنده شدن آن‌ها از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های شامپو حجم دهنده لورآل می‌باشند.

شامپو حجم دهنده و ضد شوره زنانه کلیر مناسب برای موهای کم پشت,شامپو حجم دهنده سینره مناسب برای موهای ظریف و بی‌حالت,شامپو حجم دهنده فولیکا مناسب برای موهای کم حجم و نازکشامپو حجم دهنده پنتن مناسب برای موهای نازک و ضعیف

شامپو حجم دهنده پنتن مناسب برای موهای نازک و ضعیف

شامپو حجم دهنده پنتن به منظور افزایش ضخامت موها با پرو ویتامین B5 فرموله شده است که با کمک به تغذیه موها، در افزایش رطوبت و لطافت آن‌ها تاثیر مثبت دارد. این شامپو علاوه‌بر نرم و درخشنده کردن موها، حالت گیری و شانه پذیری آن‌ها را نیز افزایش می‌دهد. با استفاده از این شامپو می‌توانید از تارها و ریشه‌های مو با پوشش ۲۴ ساعته محافظت نمایید و طی یک دوره مصرف مشخص، از تاثیرات این شوینده در افزایش حجم و ضخامت موهای خود شگفت زده شوید.

شامپو حجم دهنده و ضد شوره زنانه کلیر مناسب برای موهای کم پشت

کلیر به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان انواع شامپو برای نیازهای مختلف موها، شامپو حجم دهنده و ضد شوره خود را به منظور افزایش ضخامت موها و کاهش شوره سر خانم‌ها وارد بازار کرده است. این شامپو ضمن تنظیم و کنترل میزان PH پوست سر، بافت کوتیکول موها را بازسازی کرده و از ایجاد التهاب و خارش در پوست جلوگیری می‌کند. از این شامپو می‌توان برای کاهش ریزش مو، افزایش حجم موها و کاهش شوره کف سر استفاده نمود.

نتیجه گیری

استفاده از شامپوهای مناسب برای شستشوی موها، یکی از راهکارهای مفید و اثربخش جهت کمک به افزایش ضخامت تارهای مو و پرپشت و حجیم شدن آن‌ها به شمار می‌آید. در این نوشتار با تعدادی از بهترین شامپوهای حجم دهنده موی موجود در بازار آشنا شدید. شما می‌توانید با توجه به جنس و نوع نیاز موهای خود به خرید هر یک از شامپوهای معرفی شده بپردازید.

  • 9
  • 6
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مهران احمدی بیوگرافی مهران احمدی؛ بازیگر حرفه سینما تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۹ اسفند ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان، مدیر تولید، برنامه ریز

آغاز فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی بازیگری از دانشگاه هنر و معماری تهران

ادامه
سراج قمری زندگینامه سراج قمری، شاعر هجو گوی سده شش و هفت

شهرت: سراج قمری، قمری آملی

دوران زندگی: سده ششم و هفتم قمری

محل تولد: خوارزم یا گلستان

حرفه: شاعر پارسی گو

آثار: دیوان اشعار سراج قمری

وفات: ۶۲۵ قمری

ادامه
زندگینامه کیان ایرانی زندگینامه دلیر ایرانی؛ کیان و نقش او در قیام مختار

از فعالیت ها و سوابق کیان ایرانی قبل از قیام مختار اطلاعاتی در دسترس نیست البته بعد از اضافه شدن به لشکر مختار از جمله افراد تاثیرگذار و بسیار مهم وقایع قیام شناخته شد. 

در سال ۶۶ قمری مختار با هدف گرفتن انقام از عاملان واقعه کربلا و شکست قاتلان امام حسین در کوفه، کیان ایرانی را به عنوان حرس به عبارتی رئیس نگهبانان خود انتخاب کرد. 

اعتماد و اطمینان مختار به کیان به قدری بود که ریاست انتظامات کوفه و فرماندهی شرطه های کوفه به وی سپرده شد. اموال بسیاری از افراد حین برخورد با جنایتکاران کربلا با فرمان مختار مصادره شد. کیان این موال را بین ایرانیان مسلمانی که عملیات را به عهده داشتند، تقسیم کرد. این موضوع از جمله خدمات بسیار مهمی بود که کیان نسبت به حکومت مختار انجام داد.

کیان ایرانی در جریان دستگیری و هلاکت جنایتکاران کربلا، همچنین اشراف جائن کوفه نقش اصلی را برعهده داشت به طوریکه جنایتکاران اصلی کربلا بعد از شنیدن نام ایشان به وحشت می افتادند. 

ادامه
رسول خطیبی بیوگرافی رسول خطیبی + تصاویر

تاریخ تولد: ۳۱ شهریور ۱۳۵۷

نام مستعار: رسول پاشا

محل تولد: تبریز، ایران

حرفه: فوتبالیست سابق، مربی فوتبال

باشگاه کنونی: سرمربی باشگاه پیکان

آغاز فعالیت: ۱۳۷۱ تاکنون

ادامه
گیتی قاسمی بیوگرافی گیتی قاسمی بازیگر خوش سابقه ایرانی

تاریخ تولد: ۱۶ آذر ۱۳۵۵

محل تولد: ملایر، همدان، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۷۵ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران

ادامه
امیرحسین صدیق امیرحسین صدیق بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۸ آبان ۱۳۵۱

محل تولد: نیشابور

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما

ادامه
باران خوش اندام باران خوش اندام و ماجرای جدایی تا ازدواج مجدد

نام کنونی: نها خوش اندام

تاریخ تولد: ۳۰ شهریور ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

اصالت: کورد کورمانج خراسان

حرفه: شاعر، نویسنده، تصنیف سرا

آغاز فعالیت: ۱۳۹۲ تا کنون

ادامه
ویلهلم رونتگن بیوگرافی ویلهلم رونتگن دانشمند تاثیرگذار صنعت پزشکی

تاریخ تولد: ۲۷ مارس ۱۸۴۵

محل تولد: رمشاید، پادشاهی پروس، کنفدراسیون آلمان

ملیت: آلمانی

حرفه: دانشمند

محل تحصیل: مؤسسه فناوری فدرال زوریخدانشگاه زوریخ

درگذشت: ۱۰ فوریه ۱۹۲۳

ادامه
ساناز سعیدی بیوگرافی ساناز سعیدی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۲۴ فروردین ۱۳۶۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس معماری 

ادامه
ویژه سرپوش