چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
۰۳:۰۸ - ۲۰ مهر ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۷۰۰۳۱۳
حوادث

فیلم/ سرقت از دفاتر هواپیمایی در تهران

اوایل مهر امسال ماموران کلانتری ۱۰۵ سنایی از سرقت های حرفه‌ای از چند دفتر آژانس هواپیمایی مطلع شدند و تیمی از ماموران تجسس کلانتری برای تحقیقات پلیسی و دستگیری عامل این سرقت ها وارد عمل شدند.

ماموران در گام نخست پی بردند که سارق پس از تعطیلی دفاتر آژانس هواپیمایی با استفاده از ابزارهای خاص به تخریب قفل و کرکره های فلزی جلوی درهای دفاتر اقدام کرده و سپس اقدام به سرقت لپ تاپ، دلار و یوروها کرده است.

بدین ترتیب تیم پلیسی به سراغ دوربین های مداربسته در محل های سرقت رفتند و خیلی زود تصویر دزد جوان را دیدند که در هر سکانس از دزدی هایش با استفاده از کلاه گیس و کلاه های نقاب دار سعی بر پنهان نگه داشتن چهره واقعی خود داشته است.

تحقیقات پلیسی در حالی ادامه داشت که ماموران از سرقت های دیگری قرار مطلع شدند وبا توجه به گسترده شدن این دزدی ها تصویر به دست آمده از دوربین های مداربسته در اختیار تیم های گشت پلیسی قرار گرفت.

بازداشت دزد حرفه ای

تجسس ها برای دستگیری متهم در دستور کار ماموران پلیس قرار داشت تا این که روز سه شنبه ۱۶ مهر ماه نگهبان یک آژانس هواپیمایی در تماس با پلیس ۱۱۰ از تردد مرد مرموزی که شبیه به سارق یکی از دفاتر آژانس هواپیمایی است، خبر داد که خیلی زود ماموران کلانتری ۱۰۵ سنایی در محل حاضر شدند اما اثری از مرد مرموز نبود. نگهبان ساختمان ادعا کرد که مرد جوان به سمت یکی از کوچه های خیابان شهید بهشتی رفت.

ماموران خیلی زود به مسیر حرکت مرد مرموز رفتند و توانستند این جوان را که در خیابان های خلوت پرسه می زد، دستگیر کنند. او در ابتدا خود را بی گناه معرفی می کرد اما وقتی در برابر تصاویر دوربین مداربسته قرار گرفت به ناچار لب به سخن باز کرد.

تیم پلیسی در بازرسی از مخفیگاه دزد جوان در خیابان شریعتی ۱۷ ، لپ تاپ و دو گوشی سرقتی را کشف کردند. متهم در اعترافاتش ادعا کرد دلار و یوروها را به فروش رسانده و با پول های بادآورده این خانه را اجاره کرده است.

rokna.net
  • 18
  • 3
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی: ۱۲
غیر قابل انتشار: ۱۴
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر