پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
۲۰:۲۹ - ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۶۰۳۱۱
حوادث

فیلم/ حمله‌ور شدن وحشیانه یک فرد به مردم با سلاح سرد در کرج

فرمانده انتظامی البرز گفت: اوباش قمه به دستی که در اقدامی وحشیانه به سمت مردم و عوامل انتظامی درکرج حمله ور شد، با شلیک ماموران حاضر در صحنه زمین گیر شد.

امروز فرد قمه‌به‌دستی در گلشهر کرج اقدام به تهدید مردم و حمله به افراد رهگذر کرده بود که پس از تماس‌های شهروندان عوامل گشت انتظامی در محل حاضر شدند و قصد آرام کردن این فرد را داشتند. اما او با قمه به ماموران حمله کرده و ۲ نفر از نیروهای پلیس را از ناحیه کتف و دست راست مجروح کرد.

ماموران انتظامی ابتدا اقدام به شلیک هوایی کرده و در نهایت مجبور می شوند به طرف فرد مهاجم شلیک کنند. فرد مهاجم سابقه درگیری با خانواده و شرارت نیز داشته است.

توضیح فرمانده انتظامی البرز در خصوص اوباش کشته شده در کرج  

سردار "حمید هداوند" روز چهارشنبه اظهار کرد: حوالی ساعت هفت صبح امروز چندین تماس از سوی شهروندان مبنی بر قدرت نمایی با سلاح سرد از سوی یک جوان در چهارراه گلزار منطقه گلشهر کرج به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله عوامل کلانتری ۳۹ گلشهر به محل اعزام شدند.

وی افزود: ماموران به محض رسیدن به صحنه، در ابتدا قصد داشتند که متهم را به آرامش دعوت کنند که در این حین متهم به سمت یکی از ماموران حمله ور و او را با سلاح سرد مجروح کرد.

وی اضافه کرد: در این حین ماموران وارد عمل شده و با رعایت قانون به کارگیری سلاح، فردی را که به سمت ماموران و مردم حمله ور شده بود زخمی کردند که وی پس از انتقال به بیمارستان فوت شد.

هداوند بیان کرد: پلیس با هر شخصی که بخواهد با ایجاد ناامنی آرامش مردم را با مخاطره روبرو کند، بدون مماشات برخورد خواهد کرد.

yjc.ir
  • 18
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر