دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱
۱۹:۱۳ - ۰۵ تير ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۴۰۰۷۹
مجله خودرو

مقاومت باورنکردنی تویوتا لندکروز (Toyota Landcruiser) در برابر گلوله‌ و نارنجک‌

در ویدئوی جدید شرکت اینکاس می خواهیم تست های تویوتا لندکروزر زرهی را تماشا کنیم. این شاسی بلند افسانه ای دربرابر گلوله ها، نارنجک ها، مین های زمینی و ۱۵ کیلوگرم تی ان تی مقاومت جانانه ای را به نمایش می گذارد.

این شاسی بلند افسانه ای در برابر گلوله ها، نارنجک ها، مین های زمینی و ۱۵ کیلوگرم تی ان تی مقاومت جانانه ای را به نمایش می گذارد.

خودرو های زرهی و ضد گلوله باید از سرنشینان در برابر طیف متنوعی از خطرات محافظت کنند. این خودرو ها از روش ها و تکنیک های بسیار متفاوتی برای حفاظت جان سرنشینان دربرابر گلوله ها بمب ها استفاده می کنند.

این ویدئو با نشان دادن لندکروزر که ۷۸۰ گلوله از سلاح های مختلف را پذیرا شده شروع می شود. سپس لندکروزر در برخی تست های وحشتناک شرکت می کند. تست های بالستیک اضافی این خودرو شامل پرتاب ۶ نارنجک DM ۵۱ روی سقف، ۴ نارنجک DM ۵۱ زیر کف خودرو، ۲ مین زمینی و ۱۵ کیلوگرم تی ان تی از فاصله ۲ متری است.

این انفجار ها لندکروزر را تکان می‌دهند، ولی هیچ نفوذی به کابین صورت نمی گیرد و فضای سرنشینان کاملاً امن باقی می ماند. این تست ها واقعاً وحشتناک و سخت هستند و وضعیت خطرناک واقعی را شبیه سازی می کنند. معمولاً رانندگان ماهری پشت فرمان خودرو های زرهی می نشینند و آن ها می دانند که در چنین وضعیت هایی چه واکنشی داشته باشند. آخرین چیزی که هر راننده می خواهد گیر کردن در یک حمله خطرناک است، ولی محصولات زرهی اینکاس خیال همه را از این بابت راحت خواهند کرد.

ما قبلاً محصولات زرهی و ضد گلوله اینکاس همچون AMG G ۶۳ با سطح حفاظت CEN ۱۰۶۳ BR ۶ را خدمت شما عزیزان معرفی کرده ایم. این شرکت همچنین بی ام و X ۷، لینکلن نویگیتور و اینفینیتی QX ۸۰ را ارتقا داده است. وزن اضافه این خودرو ها معمولاً منجر به ارتقای سیستم تعلیق، پیشرانه و گیربکس نیز می شود.

اینکاس همچنین محصولات زرهی خاص خود را نیز تولید می کند. آنچه در این ویدئو جالب بنظر میرسد نمایش کابین است که اگرچه حمله خشنی را نشان می دهد، ولی آدمک داخل خودرو آسیبی نمی بیند. هیچ فردی خواهان تجربه چنین چیزی نیست، اما خب نمایش وضعیت داخل کابین لندکروزر زرهی هیجان زیادی دارد.

asriran.com
  • 14
  • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر