شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳
۱۴:۰۱ - ۰۸ فروردین ۱۴۰۳ کد خبر: ۱۴۰۳۰۱۰۰۴۹
فوتبال ایران

پیام فتح الله زاده به رئیسی: چرا بانک خوب را به پرسپولیس دادید؟/ این تصمیم شما در تاریخ ثبت می‌شود

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال در ارتباط با گزینه واگذاری این باشگاه به بانک مربوطه برای رئیس جمهور پیام تصویری ارسال کرد.

خبرورزشی | علی فتح الله زاده مدیرعامل سال‌های گذشته باشگاه استقلال در پیامی ویدیویی برای ابراهیم رئیسی، به انتخاب بانک تجارت به عنوان بانکی که سهام باشگاه استقلال را به آن واگذار کنند انتقاد کرد.

فتح الله زاده در این باره گفت: «بنا نداشتم در شرایطی که استقلال در صدر جدول در حال درخشیدن است صحبت‌هایی را داشته باشم اما وقتی احساس کردم باز هم در حق این تیم در حال ظلم شدن است تصمیم گرفتم این چند نکته را عنوان کنم».

وی ادامه داد: «آقای رئیسی! معاونین شما در رابطه با استقلال و پرسپولیس علی رغم هشدارهای نخبه‌ها، متخصصین و کارشناسان فوتبال عمل کردند و برند سوزی کردند تا جایی که امروز مجبور شدند به صورت فرمالیته و دستوری این دو باشگاه را به دو بانک واگذار کنند. اما در اینجا هم متاسفانه می‌بینیم که حق به حق‌دار نمی‌رسد و در حق استقلال ظلم می‌شود».

مدیر سالهای گذشته استقلال اضافه کرد: «آقای رئیس جمهور این یک صحنه تاریخی است. چرا که ما در ایران بانک‌های زیادی را داریم همچنان که به تیم رقیب بانک خوبی را معرفی کردید چرا برای استقلال این کار را انجام نمی‌دهید؟ چرا استقلال را به بانک ملی نمی‌دهید؟».

فتح الله زاده افزود: «چرا پتروشیمی‌هایی که خواهان گرفتن امتیاز باشگاه استقلال هستند را نادیده می‌گیرید؟ به نظر من این مورد تا حدی مشکوک است ولی شما این را در نظر بگیرید که حداقل ۴۰ میلیون هوادار این لحظات را می‌بینند، به خاطر می‌سپارند و از خاطرشان نخواهد رفت و این ظلمی است که در حق استقلال روا می‌شود».

وی در آخر گفت: «از جنابعالی خواهش می‌کنم که به این موضوع ورود کنید و از حق این تیم مردمی و پرافتخارترین تیم ایران در آسیا دفاع کنید تا حقی از آن ضایع نشود. التماس دعا».

khabarvarzeshi.com
  • 15
  • 4
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱۰
غیر قابل انتشار: ۹
جدیدترین
قدیمی ترین
فتح اله زاده تو برای استقلال مرسیه سرایی می کنی نکنه اقداماتت برای استقلال به این زودی فرامش شد؟
مشاهده کامنت های بیشتر