جمعه ۰۸ مهر ۱۴۰۱
۲۳:۵۳ - ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۶۰۴۲۶
فوتبال ایران

بخش اول گفت‌وگوی عادل فردوسی‌پور و کارلوس کی‌روش/ سرمربی تیم ملی: در جام ملت‌های آسیا اتفاقاتی اطراف تیم می افتاد که برای ما قابل درک نبود

فردوسی پور در جدیدترین مصاحبه خود پس از آغاز همکاری با سایت و اپلیکیشن «فوتبال ۳۶۰» به سراغ "کارلوس کی‌روش" سرمربی تیم ملی فوتبال ایران رفت.

سرمربی پرتغالی تیم ملی اعتراف کرد که این بار تیم ملی ایران او را به جام جهانی می‌برد.

وقتی کی‌روش سرمربی تیم ملی شد، عده‌ای به شوخی گفتند بر خلاف دو جام جهانی قبل اینبار این تیم ملی ایران است که کی‌روش را به جام جهانی می‌برد.

این مسئله از سوژه های عادل فردوسی پور در مصاحبه با کی‌روش بود و جالب این که کارلوس خیلی راحت و طبیعی با این موضوع برخورد کرد و گفت: بله این مسئله را قبول دارم. چرا که نه؟! واقعا این بار ایران مرا به جام جهانی برد اما من باید بگویم که اهل کودتا نیستم و اگر در این مدت پیشرفت نمی‌کردم، منصفانه نبود که روی نیمکت تیم ملی بنشینم.

کی‌روش با توجه به جنگ روانی انگلیسی‌ها امیدوار است شاگردانش را برای این بازی تهییج کند و نتیجه لازم را بگیرد. امروز یکی از خبرنگاران انگلیسی نوشته بود افکار کی‌روش یخ زده و تیم او اصلا خطرناک نیست و شانس صعود هم ندارد.

فردوسی‌پور به کی‌روش: حرفه‌ای نبود وقتی اسکوچیچ سرمربی تیم ملی است، در مورد تیم ملی پست بگذاری

کی‌روش گفت: نمی‌خواستم برای خودم فرصت شغلی ایجاد کنم یا خودم را پیشنهاد بدهم. من سال‌هاست با یک «مدیرسانه‌ایِ» حرفه‌ای کار می‌کنم و او توجه من را به حمایت فوتبال‌دوستان ایرانی جلب کرد. از هر فرصتی استفاده می‌کنم تا از فوتبال‌دوستان ایرانی قدردانی کنم.

football360.ir
  • 11
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر