شنبه ۰۵ اسفند ۱۴۰۲
۰۱:۴۴ - ۲۳ آبان ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۸۰۲۷۹
فوتبال جهان

گزارش بازی یوونتوس و لاتزیو ۱۴۰۱/۰۸/۲۲

فیلم/ خلاصه دیدار یوونتوس ۳-۰ لاتزیو (هفته پانزدهم سری آ ایتالیا)

یوونتوس در آخرین بازی‌اش پیش از جام‌جهانی مقابل لاتزیو پیروز شد.

گزارش بازی یوونتوس و لاتزیو ۱۴۰۱/۰۸/۲۲

یوونتوس با پیروزی ۳-۰ مقابل لاتزیو به رتبه سوم سری آ صعود کرد.

مویزه کین ستاره درخشان این دیدار بود و ملی‌پوش جوان ایتالیای در دقایق ۴۳ و ۵۴ گلزنی کرد. حسن‌ختام هم گل دقیقه ۹۰ میلیک بود.

شاگردان مکس آلگری که رقابت های این فصل را خوب شروع نکرده بودند، در ادامه نتایج خوب شان در هفته های اخیر، امشب موفق شدند با گل های مویزه کین (دو گل) و آرکادیوش میلیک، لاتزیو را شکست بدهند و به رتبه سوم جدول صعود کنند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بازی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در دقیقه ۱۲ بود که یوونتوسی ها صاحب اولین موقعیت شان شدند اما ضربه نیکولو فاجولی را ایوان پروودل با یک دست دفع کرد.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد و حملات دو تیم به موقعیت ویژه ای منجر نشد تا اینکه در دقیقه ۴۰، روی حرکت پدرو و ضربه او، لاتزیو می توانست به گل برسد ولی توپ بعد از برخورد به لوکاتلی به کرنر رفت و تنها یک کرنر نصیب لاتزیو شد.

سرانجام در دقیقه ۴۳ بود که مویزه کین گل اول بازی را برای یوونتوس به ثمر رساند. روی اشتباه پروودل و میلینکوویچ- ساویچ بود که آدریان رابیو صاحب توپ شد و پاس او مویزه کین با یک ضربه حساب شده تبدیل به گل اول بازی کرد.

در ثانیه های باقیمانده نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و یووه با برتری ۱-۰ به رختکن رفت.

نیمه دوم را تیم فوتبال یوونتوس بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۴ بود که به گل دوم رسید. این بار روی حرکت کاستیچ از سمت چپ بود که یووه صاحب موقعیت شد و بعداز اینکه پروودل توپ او را برگشت داد، مویزه کین توپ برگشتی را تبدیل به گل کرد.

بعد از این گل بازیکنان میهمان پیش کشیدند و در دقیقه ۶۱ بود که روی پاس پدرو، لوئیز آلبرتو صاحب موقعیت شد اما ضربه نوک پای او را وویژک شزنی دفع کرد.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد و بازیکنان یوونتوس (Juventus F.C) به خوبی توپ و میدان را در اختیار داشتند و اجازه ندادند که خطری روی دروازه شان ایجاد شود.

در حالی که به نظر می رسید بازی با همان دوگل به پایان خواهد رسید، در دقیقه ۸۹ یووه به گل سوم رسید. روی حرکت خوب فدریکو کیه زا بود که میلیک صاحب موقعیت شد و با یک ضربه ساده پروودل را مغلوب کرد تا یووه در این دیدار به پیروزی ۳-۰ برسد.

varzesh3.com
  • 16
  • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر