سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
۰۸:۴۳ - ۱۱ آبان ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۸۰۱۱۹
فوتبال جهان

گزارش بازی منچستریونایتد و نیوکاسل ۱۴۰۲/۰۸/۱۰

فیلم/ خلاصه دیدار منچستریونایتد ۰-۳ نیوکسل (جام اتحادیه انگلیس)

منچستر یونایتد با نمایش یک عملکرد ضعیف دیگر این بار با نتیجه ۳-۰ مقابل نیوکسل شکست خورد و از جام اتحادیه حذف شد.

گزارش بازی منچستریونایتد و نیوکاسل ۱۴۰۲/۰۸/۱۰

بازیکنان اریک تن هاخ که پس از شکست فاجعه بار مقابل منچستر سیتی، در وضعیت روحی خوبی قرار نداشتند، برابر نیوکسل صف آرایی کردند تا با صعود به دور بعد جام اتحادیه، کمی از اوضاع نامناسب شان را بهبود ببخشند.

بازي بسیار کم موقعیت آغاز شد و توپ بیشتر در میانه میدان می چرخید. هیچکدام از دو تیم توان خلق حمله نداشتند و چشم به اشتباهات حریف داشتند.

در دقیقه ۲۹ بالاخره یک موقعیت خلق شد که همان هم تبدیل به گل شد. لیورامنتو با یک توپ ربایی در زمین خودی حرکتش را آغاز کرد. او وارد زمین یونایتد شد و با یک پاس زیبا توپ را به آلمیرون در محوطه جریمه سپرد. این بازیکن هم با ضربه ای دقیق و حساب شده نیوکسل را جلو انداخت.

یک دقیقه بعد یونایتد می توانست جبران کند اما ضربه گارناچو خوب نبود و به بیرون رفت.

در دقیقه ۳۶ نیوکسل گل دومش را هم به ثمر رساند. روی یک ارسال و دفع توپ توسط بازیکنان یونایتد، لویس هال با یک والی روی پا و زمینی به گوشه راست دروازه اونانا، بازی را دو بر صفر کرد.

در دقیقه ۱+۴۵ ضربه خطرناک دیوگو دالوت به شکلی نفس گیر به بیرون رفت و وارد دروازه نشد.

دو دقیقه بعد نیز میسون مونت با یک شوت از راه دور شانسش را امتحان کرد که این بار دوبراوکا مانع شد و توپ را دفع کرد.

نیمه اول با نتیجه دو بر صفر به پایان رسید.

در شروع نیمه دوم باز هم یونایتد قصد داشت گل های خورده را جبران کند ولی تلاش هایش برای این کار کافی نبودند و در دقیقه ۶۰ باز هم نیوکسل به گل رسید.

این بار ویلوک توپ گیری کرد و خودش را به نزدیکی محوطه یونایتد رساند. روی خط محوطه اقدام به شوت زنی کرد و هیچکس نتوانست مانع ضربه اش به سمت دروازه یونایتد شود تا گل سوم نیز به ثمر برسد.

در ادامه یونایتد هر چقدر سعی می کرد نمی توانست تهدید جدی ای روی دروازه حریف خلق کند اما حمله های نیوکسل بوی گل می دادند. در دقیقه ۷۶ ارسال کرنر بازیکنان نیوکسل، توسط یونایتدی ها دفع شد و دقیقا به همانجایی رفت که لانگ استف حضور داشت. او با یک والی خارق العاده در آستانه زدن گل چهارم بود اما توپ با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت.

۱۵ دقیقه انتهایی بازي هم به سود نیوکسل گذشت و شاگردان تن هاخ نتوانستند موقعیت خطرناکی روی دروازه مهمان خلق کنند تا یونایتد در اولدترافورد با نتیجه ۳-۰ ببازد و از جام اتحادیه حذف شود.

varzesh3.com
  • 15
  • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر