یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۸:۵۴ - ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۲۰۲۱۰
فوتبال جهان

گزارش بازی میلان و لاتزیو ۱۴۰۲/۰۲/۱۶

فیلم/ خلاصه دیدار میلان ۲-۰ لاتزیو (هفته سی و چهارم سری آ ایتالیا)

میلان در دیداری حساس برابر لاتزیو ۲-۰ پیروز شد و موقتا به رتبه چهارم جدول سری آ صعود کرد. این یک پیروزی مهم قبل از مصاف با اینتر در یورو دربی بود.

گزارش بازی میلان و لاتزیو ۱۴۰۲/۰۲/۱۶

ز ساعت ۱۶.۳۰ در سن سیرو دو تیم میلان و لاتزیو برابر هم قرار گرفتند. به فاصله پنج بازي تا پایان سری آ ایتالیا، میلان با ۵۸ امتیاز در رده ششم قرار داشت و لاتزیو با ۶۴ امتیاز دوم بود. میلان چهار روز قبل از یورو دربی برابر اینتر باید این بازی را می برد تا بتواند شانس هایش برای کسب سهمیه را حفظ کند و روحیه مضاعف بگیرد. روسونری در نهایت نیز به این هدف دست یافت.

نخستین موقعیت بازي را میلان خلق کرد ولی در دقیقه هشت بازی گلر لاتزیو موفق تر از لیائو بود و اجازه گلزنی به ستاره پرتغالی نداد. سه دقیقه بعد لیائو به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله ران مجبور به ترک زمین شد تا شوک بزرگی به روسونری قبل از بازی با اینتر در لیگ قهرمانان وارد شود.

میلان که تیم بهتر زمین بود، در دقیقه ۱۷ به گل رسید. روی پاس اولیویه ژیرو، این اسماعیل بن ناصر بود که از درون محوطه جریمه با ضربه پای چپ توپ را وارد دروازه کرد. بن ناصر با پرس خوب مدافع لاتزیو باعث شد توپ به ژیرو برسد و در نهایت نیز خودش دروازه را باز کرد.

تیم فوتبال لاتزیو برای جبران جلو کشیده بود ولی میلان در دقیقه ۳۰ توسط تئو هرناندز گل دوم را هم زد. ستاره فرانسوی توپ را از مایک مانیان، گلر میلان، در زمین خودی دریافت کرد و با سرعتی خیره کننده به سمت دروازه لاتزیو رفت. او در مسیرش میلینکوویچ ساویچ را از پیش رو برداشت و در میان تعجب با مزاحمت خاص دیگری از سوی بازیکنان لاتزیو روبه رو نشد.

تئو پس از طی ۸۰ متر و در یک چشم به هم زدن به پشت محوطه جریمه لاتزیو رسید و با یک ضربه پای چپ مهار نشدنی توپ را از بالای دستان گلر وارد دروازه کرد تا روسونری ۲-۰ پیش بیفتد. این گل چهارم فصل تئو برای میلان بود. در ۳۹ بازی او پنج پاس گل نیز داده است.

در ادامه تلاش های دو تیم برای گلزنی ثمری نداشت و میلان نیمه نخست را با همان دو گل پیروزی به رختکن رفت.

لاتزیو که چیزی برای از دست دادن نداشت، نیمه دوم را هجومی شروع کرد ولی میزبان خیلی زود توانست دوباره کنترل توپ و میدان را در اختیار بگیرد و تقریبا هیچ موقعیت قابل ذکری به لاتزیو نداد. میلانی ها به خوبی حفظ توپ می کردند و لاتزیو نیز تا بیرون محوطه جریمه خوب پیشروی می کرد و در ادامه برنامه خاصی برای گلزنی نداشت.

میلان در دقیقه ۸۳ به گل سوم هم رسید ولی گل آنته ربیچ به درستی آفساید اعلام شد تا امیدهای لاتزیو برای جبران همچنان زنده بماند.

در دقیقه ۸۷ بازی شوت پلگرینی از زاویه بسته به تور کناری دروازه میلان برخورد کرد و گل نشد. در پنج دقیقه وقت اضافه بازی نیز اتفاق خاصی رخ نداد و میلان پیروز بازی شد. روسونری با ۶۱ امتیاز موقتا بالاتر از اینتر به رتبه چهارم صعود کرد.

varzesh3.com
  • 12
  • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر