دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳
۰۹:۰۲ - ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ کد خبر: ۱۴۰۳۰۱۰۱۴۰
فوتبال جهان

گزارش بازی میلان و رم ۱۴۰۳/۰۱/۲۳

فیلم/ خلاصه دیدار میلان ۰-۱ رم (بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا)

ورزش سه | جالوروسی موفق شد با ارائه یک بازی خوب و قابل تحسین، میلان را در سن سیرو شکست داده و گام بزرگی برای صعود به نیمه نهایی لیگ اروپا بردارد.

گزارش بازی میلان و رم ۱۴۰۳/۰۱/۲۳

در دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ اروپا، رم در سن سیرو دست به کار بزرگی زد و موفق شد با یک گل از سد میزبان خود میلان گذشته تا در بازی برگشت کار به مراتب راحت تری داشته باشد.

رم که در بازي قبل توانسته بود در دربی دلا کاپیتاله از سد لاتزیو عبور کند ، با روحیه بالایی پای به زمین مسابقه گذاشته بود. تیم ده روسی در دقیقه شانزده موقعیت بسیار خوبی برای گلزنی داشت. روی یک حرکت از سمت راست، لوکاکو توپ را برای الشعراوی فرستاد و ضربه او پس از برخورد به پای مدافع میلان تغییر مسیر داد ولی ماگنیان با یک واکنش استثنایی، توپ را راهی کرنر کرد.

جالوروسی روی همین ضربه کرنر به گل رسید. ارسال دیدنی پائولو دیبالا (Paulo Dybala) در دهانه دروازه با ضربه سر دیدنی مانچینی به گوشه دروازه، منجر به گل نخست بازی شد تا سن سیرو غرق در سکوت شود.

میلان در دقیقه ۲۱ فاصله ای تا به ثمر رساندن گل تساوی نداشت. ضربه سر ژیرو را روملو لوکاکو از روی خط دروازه بیرون کشید. در برگشت باز هم توپ به ژیرو رسید که ضربه سر دوم او را نیز باز هم لوکاکو دور کرد.

روسونری حملات خود را افزایش داد و شوت محکم تیجانی ریندرز را مایل اسویلار با واکنشی دیدنی دفع کرد. در ادامه رم تا آستانه به ثمر رساندن گل دوم پیش رفت. اسپینازولا به خوبی از کالابریا عبور کرد ولی ضربه او با برخورد به مالک تیاو راهی کرنر شد.

در نیمه دوم باز هم این رم بود که ابتکار عمل را در دست گرفت و کریستانته در دقیقه ۶۱ با یک شوت زمینی دروازه مانیان را تهدید کرد که شوت او از کنار دروازه به بیرون رفت.

میلان در دقیقه ۷۵ باز هم تا آستانه گلزنی پیش رفت. ارسال یاسین عدلی به صورت اتفاقی در آستانه ورود به دروازه بود که باز هم اسویلار به کمک تیرک افقی دروازه آنرا راهی کرنر کرد.

در شرایطی که پیولی به دلیل بازی ضعیف لیائو او را تعویض کرد، میلان برای گل تساوی تلاشش را بیشتر کرد که شوت متئو گابیا از بالای دروازه به بیرون رفت. در ادامه و پس از دفع کرنر ارسالی بازیکنان میلان، توپ به ساموئل چوکووزه رسید که شوت او از بالای دروازه به بیرون رفت.

روسونری در دقیقه ۸۷ فرصت بی نظیری برای رسیدن به گل تساوی را از دست داد. حرکت تماشایی چوکووزه از راست، با دریبل چند مدافع رم همراه شد. او در ادامه با یک پاس در عرض، توپ را به ژیرو رساند که ضربه او با برخورد به تیرک افقی دروازه به بیرون رفت.

در نهایت نیز این مسابقه با همان تک گل جانلوکا مانچینی به سود رم به پایان رسید تا گرگ ها در میلان اندوخته مهم و بزرگی را به دست بیاورند و در بازی برگشت که در خانه برگزار می شود، امیدوار به صعود باشند.

varzesh3.com
  • 9
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر