دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲
۱۷:۱۴ - ۰۹ بهمن ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۱۱۰۰۶۶
فوتبال جهان

گزارش بازی میلان و ساسولو ۱۴۰۱/۱۱/۰۹

فیلم/ خلاصه دیدار میلان ۲-۵ ساسولو (هفته بیستم سری آ ایتالیا)

در ادامه هفته بیستم سری آ ایتالیا، میلان که در ورزشگاه سن‌سیرو میزبان ساسولو بود با نتیجه عجیب ۵-۲ مغلوب شد.

گزارش بازی میلان و ساسولو ۱۴۰۱/۱۱/۰۹

میلان امروز و از هفته بیستم سری آ ایتالیا در سن سیرو میزبان ساسولو بود و در نهایت شکست خورد. میلان از ۱۹ بازی قبلی خود ۳۸ امتیاز داشت و در رده چهارم بود و روی کاغذ برابر تیم هفدهم جدول بنظر کار دشواری پیش رو نداشت اما ۴۵ دقیقه نخست برای این تیم به بدترین شکل ممکن پیش رفت.

ابتدا در دقیقه ۸ بازی اولیویه ژیرو موفق شد دروازه ساسولو را باز کند ولی VAR این گل را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد. سپس میلان در ۱۱ دقیقه سه گل از ساسولو دریافت کرد و تنها توانست یکی از آن ها را پاسخ بدهد.

دفرل روی پاس براردی در دقیقه ۱۹ اولین گل را با یک شوت از درون محوطه جریمه زد و سپس فراتِزی در همکاری عالی با براردی، در دقیقه ۲۲ حساب کار را ۲-۰ کرد. ژیرو دو دقیقه بعداز این گل با یک ضربه سر موفق شد فاصله را به یک گل کاهش دهد ولی در دقیقه ۳۰ براردی که دو پاس گل داده بود، از روی یک ضربه کرنر و با ضربه سر توانست گل سوم را بزند و حاضران در ورزشگاه را بیش از پیش شوکه کند. نیمه اول با همین نتیجه به اتمام رسید.

تنها دو دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که ساسولو به یک پنالتی (Penalty kick) دست یافت. داور خطای کالابریا روی لورینت را پنالتی گرفت و همین بازیکن موفق شد گل چهارم را به میلان بزند.

میلان در دقیقه ۵۴ روی ضربه ایستگاهی تونالی و ارسال زیبای او توسط ربیچ به گل رسید ولی این گل هم پس از بررسی VAR به دلیل آفساید مردود اعلام شد. بنظر میرسید توپ با برخورد به سر مدافع ساسولو به ربیچ رسیده باشد ولی تشخیص کمک داور ویدیویی چیز دیگری بود.

میلان یکپارچه حمله بود ولی قادر به خلق موقعیت ۱۰۰ درصد نبود و مدافعان ساسولو به خوبی فضاها را از ستاره های میلان گرفته بودند. در حالیکه میلان حمله میکرد، ساسولو در دقیقه ۷۹ به گل پنجم رسید تا شگفتی را کامل کند.

اشتباه فاحش تئو هرناندز و دریبل ناموفق او باعث شد تا براردی صاحب توپ شود. او سومین پاس گل خود در این بازي را به هنریکه داد تا گل پنجم میهمان نیز به ثمر برسد.

میلان یک دقیقه بعد روی شوت استثنایی دیووک اوریگی توانست فاصله را بار دیگر به سه گل کاهش دهد. کمی بعد ژیرو در دهانه دروازه به توپ نرسید تا شانس کاهش فاصله از دست برود. داور ۶ دقیقه وقت اضافه اعلام کرد اما در این دقایق هم توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا یک شکست دیگر برای میلان به ثبت برسد. میلان در دو بازی اخیر خود در سری آ ایتالیا ۹ گل دریافت کرده است.

varzesh3.com
  • 16
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر