چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
۱۰:۵۲ - ۲۱ آبان ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۰۸۰۲۶۸
جهان ورزش

لغو اعزام تیم ملی پرورش اندام به مسابقات قهرمانی آسیا در لبنان/ بدنساز تیم‌ملی گریه کرد

فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، اعزام تیم ملی پرورش اندام به مسابقات آسیایی لبنان را لغو و دلیل آن را شرایط امنیتی کشور میزبان اعلام کرد.

در حالی که تمام برنامه ریزی های لازم از سوی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام برای حضور تیم ملی با ۲۴ ورزشکار در رقابت های قهرمانی آسیا در کشور لبنان و شهر بیروت انجام شده بود، اما به دلیل شرایط نامساعد امنیتی در این کشور که به عنوان میزبان این مسابقات انتخاب شده است، سفر ملی پوشان منتفی شد.

اردوی تیم ملی پرورش اندام برای اعزام به این مسابقات تشکیل شده بود اما فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان و به دلیل شرایط موجود در کشور لبنان و برای حفظ سلامت ورزشکاران مجبور به لغو این اعزام شد. 

پیش از این، فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران، بارها در مکاتبه با فدراسیون جهانی نگرانی خود را بابت شرایط امنیتی لبنان بیان کرده و درخواست میزبانی خود را ارائه کرده بود. 

در روزهای گذشته فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام دچار حاشیه های بسیار شده است و تیم ملی این فدراسیون در اعزام به مسابقات جهانی اسپانیا با مسایلی رو به رو شد که به نظر می رسد مجموعه آن اتفاقات، باعث عدم اعزام تیم ملی به رقابت های آسیایی شده باشد.

گریه بدنساز تیم‌ملی بعد از لغو‌مسابقات آسیایی

بدنساز تیم ملی بعد از کنسل‌شدن مسابقات آسیایی ویدیویی را در صفحه شخصی خود منتشر کرد که در حال گریه کردن است.

irna.ir
baharnews.ir
  • 17
  • 7
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر