یکشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۹
۱۹:۰۹ - ۲۰ تير ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۴۰۰۲۱۹
جهان ورزش

فیلم/ برخورد نامناسب اعضای حراست مجموعه ورزشی انقلاب با سهیلا منصوریان

سهیلا منصوریان، عضو تیم ملی ووشوی ایران صبح امروز در مجموعه ورزشی انقلاب با برخورد نامناسب اعضای حراست آن روبرو شده و در همین رابطه ویدیویی را در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرد.

واکنش مدیرمجموعه انقلاب به ویدئوی سهیلا منصوریان

امیرحسین فتحی مدیرعامل سابق تیم استقلال و مدیرحال حاضر مجموعه انقلاب در این رابطه و دقایقی بعد از انتشار ویدئو به ورزش سه گفت: "من هم راستش ویدئو را تازه دیدم و تصاویر جالبی نبود. در حال بررسی هستم و به آن رسیدگی خواهیم کرد فقط اجازه بدهید تا بتوانم از کل ماجرا اطلاعات کسب کنم و بعد درباره اش اظهارنظر خواهم کرد."

واکنش مجموعه ورزشی انقلاب: از فرد همراه او کارت شناسایی خواستیم که باعث ناراحتی سهیلا منصوریان شد

روابط عمومی مجموعه ورزشی انقلاب به دنبال مشکل بوجود آمده برای سهیلا منصوریان در مجموعه ورزشی انقلاب اطلاعیه ای را منتشر کرد که به شرح زیر است:

«مجموعه ورزشی انقلاب بعنوان یکی از پرترددترین مجموعه های ورزشی کشور همواره در اختیار عموم مردم و بالاخص قهرمانان کشور بوده و نهایت همکاري را با این عزیزان داشته است. باتوجه به تردد بیشمار اشخاص مختلف در این مجموعه وظیفه ذاتی حراست تشخیص احراز هویت تک تک افراد و اعضای محترم میباشد و بدیهی است که پس از طی این مرحله مجوز حضور عزیزان در مجموعه صادر خواهد شد. به همین دلیل باتوجه به اهمیت ورود و خروج داخل این مجموعه و صرفاً به دلیل رفاه، آرامش و امنیت استفاده کنندگان از مجموعه مأموران مقابل درها موظفند تمامی موارد را به مراجعه کنندگان گوشزد کنند. سرکار خانم منصوریان امروز (جمعه) در شرایطی وارد مجموعه شده که ظاهراً شخص دیگری با این ورزشکار عزیز تصمیم حضور در مجموعه را داشته که همکاران ما مستقر مقابل در، خواستار رؤیت کارت شناسایی او شده اند و ظاهراً همین مسأله سبب ناراحتی خانم منصوریان شده است.

این انتظار میرود که تمامی افراد برای کنترل کردن کارت شناسایی توسط نمایندگان ما مقابل درها، نهایت همکاري را با آن ها داشته باشند. یادآور می شود پیرو دستورات مدیریت مجموعه ورزشی انقلاب به مسوولان مربوطه و همچنین گزارش ارائه شده و بازبینی دوربین های مجموعه و فیلم های گرفته شده موارد به صورت جزیی تر در این زمینه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

در پایان باز هم ذکر این نکته ضروری است که مجموعه ورزشی انقلاب همواره میزبان عزیزان ورزشکار و به خصوص قهرمانان خواهد بود و نهایت همکاري را با آن ها انجام خواهد داد».

  • 14
  • 6
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
شاید از دست داده باشید