شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
۱۵:۵۳ - ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۱۱۱۸۳۰
اشتغال و تعاون

طراحی آسان فاکتور مشاغل مختلف جهت چاپ

چکیده : طراحی فاکتور با استفاده از فاکتور لایه باز و خام به‌منظور چاپ و استفاده برای مشاغل مختلف، بسیار آسان است. با ما همراه باشید تا راجع به طرح لایه باز فاکتور، صحبت کنیم.

دانلود طرح فاکتور خام به صورت لایه باز از طرح دات آی آردانلود طرح فاکتور خام به صورت لایه باز از طرح دات آی آر

اگر صاحب یک کسب‌وکار باشید، به خوبی با لزوم استفاده از فاکتور فروش، آشنا هستید. ارائه یک فاکتور فروش رسمی، در راستای انجام یک خرید مطمئن برای مشتریان، موردتوجه قرار می‌گیرد. آنچه در تهیه فاکتور فروش اهمیت دارد، طراحی آن متناسب با نوع کسب‌وکار و نیاز کاربری شما است. داشتن یک فاکتور با طراحی اصولی و متفاوت، می‌تواند به‌عنوان یک المان در افزایش قدرت و هویت کسب‌وکار شما، موردتوجه قرار گیرد. فاکتور خام و استفاده از طرح لایه باز فاکتور، این امکان را برای شما فراهم می‌سازد که یک طراحی اختصاصی برای فاکتور فروش خود داشته باشید. طراحی فاکتور خام به‌منظور چاپ و استفاده برای مشاغل مختلف، بسیار آسان است. با ما همراه باشید تا راجع به طرح لایه باز فاکتور، صحبت کنیم.

فاکتور لایه باز چیست؟

فاکتور، به‌عنوان یک لیست خرید دیجیتالی یا دستی در مراجع فروش مختلف، مورداستفاده قرار می‌گیرد. آنچه در معرفی فاکتور لایه باز موردتوجه قرار می‌گیرد، فایل از پیش طراحی‌شده آن است؛ بنابراین، باید برای آشنایی با فایل لایه باز فاکتور، با طرح لایه باز آشنا شوید. طرح لایه باز، به فایل‌های گرافیکی گفته می‌شود که امکان انجام هرگونه ویرایش در آن، وجود دارد. شما می‌توانید به تمام قسمت‌های یک فایل لایه باز، دسترسی داشته و هر نوع تغییراتی که خود می‌پسندید را روی آن، اعمال کنید. به این صورت که شما می‌توانید تصاویر، افکت‌ها، متن و سایر المان‌های این فایل‌ها را به‌راحتی تغییر داده و به عبارتی، سفارشی‌سازی کنید. درنهایت، شما می‌توانید هر نوع پروژه‌ای ازجمله، فاکتور فروش را خلق کرده و در فرمت مشخصی، چاپ نمایید؛ بنابراین، فایل لایه باز فاکتور، امکان طراحی انواع فاکتورهای اختصاصی را برای شما فراهم می‌کند. فاکتور خام، دقیقاً همان فایل لایه باز با المان‌های از پیش تعریف‌شده است که شما می‌توانید با ایجاد تغییرات دلخواه، آن را سفارشی‌سازی کنید.

نمونه طرح فاکتور لایه باز با فرمت psd - طرح دات آی آرنمونه طرح فاکتور لایه باز با فرمت psd - طرح دات آی آر

مزایای استفاده از فاکتور فروش خام

استفاده از فاکتور، یکی از الزامات هر کسب‌وکاری است. برخی از کسب‌وکارها، طراحی فاکتور فروش خود را به‌صورت برون‌سپاری، به طراحان گرافیست می‌سپارند که در این صورت، هزینه آن افزایش می‌یابد. برخی از کارفرمایان نیز برای کاهش هزینه‌های جاری، از طرح‌های استوک و تکراری گوگل استفاده می‌کنند که هیچ جذابیتی ندارند. اما این افراد می‌توانند با استفاده از فاکتور فروش خام، به طرح منحصربه‌فرد و دلخواه خود در چاپ فاکتور برسند. ویرایش و شخصی‌سازی طرح خام فاکتور، به‌راحتی و بدون هیچ تخصصی انجام می‌شود. استفاده از قالب آماده فاکتور و ویرایش آن بر اساس سلیقه هر کارفرما، نیازهای گرافیکی گسترده را در چاپ فاکتور، مرتفع می‌سازد.

این در حالی است که طراحی یک فاکتور از پایه، بسیار زمان‌بر خواهد بود. درحالی‌که می‌توان از بین فایل‌های لایه باز فاکتور خام، یک فاکتور حرفه‌ای خلق کرد. درنهایت، شما می‌توانید یک کار گرافیکی عالی را در کمترین زمان ممکن، داشته باشید. طرح خام فاکتور، می‌تواند یک آیتم یا به عبارتی، رسانه مهم، در ایجاد آثار گرافیکی در حوزه تبلیغات کسب‌وکارها باشد؛ چراکه مشاغل مختلف می‌توانند با استفاده از فاکتور لایه باز و ویرایش آن، نام شرکت، برند یا هر نوع مشخصات هویتی کسب‌وکار خود را بر روی فاکتور، چاپ کرده و از این طریق، یک نوع تبلیغات مؤثر داشته باشند. استفاده از قالب آماده فاکتور، یک تیر و دو نشان است و هزینه آن‌چنانی برای کارفرما ندارد.

دانلود فایل لایه باز فاکتور فروش – tarh.irدانلود فایل لایه باز فاکتور فروش – tarh.ir

آیتم‌های مهم در فاکتور خام

طرح‌های لایه باز فاکتور فروش، فرمت psd دارند و قابل تنظیم هستند. شما می‌توانید به‌جای طراحی صفر تا صد یک فاکتور فروش و صرف زمان زیاد، در عرض کمتر از چند دقیقه، فاکتور مخصوص خود را طراحی کنید. فرآیند ویرایش طرح خام فاکتور، بسیار ساده است، اما لازم است که با عناصر موجود در یک فاکتور فروش، آشنا شوید. ازجمله این آیتم‌ها، می‌توان به نام محصول یا خدمات، شرح محصول یا خدمات، واحد اندازه‌گیری، مقدار، مبلغ در واحد و مبلغ کل، مبلغ تخفیف، مالیات، مبلغ گمرک، نحوه فروش، شرایط فروش، شخص حقیقی و حقوقی، محل مهر و امضای فروشنده و خریدار، مبلغ پرداختی، مبلغ باقی‌مانده، تاریخ خرید، زمان پرداخت و مواردی از این قبیل، اشاره کرد. طراحان گرافیست، به خوبی با المان‌های طراحی فاکتور فروش، آشنا هستند و می‌توانند فایل‌های گرافیکی قدرتمندی را ارائه دهند. تنها کافی است در دانلود این فایل‌ها، یک مرجع معتبر و تخصصی را انتخاب کنید و از منظم بودن فاکتور خام، اطمینان داشته باشید.

دانلود فایل لایه باز فاکتور

برای دسترسی به طرح‌های لایه باز فاکتور، می‌توانید یک وب‌سایت معتبر در این زمینه را انتخاب کرده و پس از انتخاب طرح‌های خود، برای ویرایش و چاپ آن اقدام کنید. شما می‌توانید با مشاهده یک یا چند نمونه طرح فاکتور فروش در وب‌سایت‌های عرضه‌کننده طرح لایه باز، متوجه طراحی حرفه‌ای آن شوید. توجه داشته باشید که برای دانلود فاکتور خام، از طرح‌های بی‌کیفیت و تکراری گوگل، استفاده نکنید و حتماً یک وب‌سایت تخصصی در این حوزه را انتخاب کنید؛ در این صورت، می‌توانید از زیبایی و منسجم بودن فاکتور فروش خود، اطمینان داشته باشید.

اهمیت این موضوع، هنگامی برایتان روشن می‌شود که در استفاده از طرح‌های لایه باز فاکتور فروش، از جنبه‌های تبلیغاتی آن، بهره‌مند شوید. وب‌سایت‌های معتبری هستند که برای سهولت کار مشتری، از قبل، طرح‌های لایه باز را برای کاربری‌های مختلف، طراحی کرده‌اند. شما می‌توانید به‌عنوان صاحب یک کسب‌وکار، نمونه طرح فاکتور را در چنین وب‌سایت‌هایی دانلود کرده و طبق سلیقه خود، یک فاکتور شیک و منحصربه‌فرد طراحی کنید.

جمع‌بندی

در این مطلب، راجع به فاکتور خام و لزوم و اهمیت استفاده از آن برای طراحی یک فاکتور فروش حرفه‌ای، صحبت کردیم. همان‌طور که می‌دانید، ارائه فاکتور رسمی در فروش محصول یا ارائه خدمات، یک امر ضروری است و می‌تواند هرگونه ابهام در امر خریدوفروش را مرتفع سازد. با توجه به اینکه فاکتور به‌عنوان یکی از المان‌های تبلیغاتی و کاملاً کاربردی، برای مشاغل مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرد، طراحی حرفه‌ای آن، اهمیت بسیاری دارد. شما می‌توانید به‌جای طراحی صفر تا صد فاکتور فروش و صرف زمان و هزینه زیاد، به دانلود طرح‌های خام فاکتور از وب‌سایت‌های معتبر عرضه‌کننده آن، بپردازید و با ویرایش آن، فاکتورهای فروش خود را شخصی‌سازی کنید.

  • 14
  • 3
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
محمدرضا احمدی بیوگرافی محمدرضا احمدی؛ مجری و گزارشگری ورزشی تلویزیون

تاریخ تولد: ۵ دی ۱۳۶۱

محل تولد: تهران

حرفه: مجری تلویزیون

شروع فعالیت: سال ۱۳۸۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی حسابداری و تحصیل در رشته مدیریت ورزشی 

ادامه
رضا داوودنژاد بیوگرافی مرحوم رضا داوودنژاد

تاریخ تولد: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۹

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

شروع فعالیت: ۱۳۶۵ تا ۱۴۰۲

تحصیلات: دیپلم علوم انسانی

درگذشت: ۱۳ فروردین ۱۴۰۳

ادامه
فرامرز اصلانی بیوگرافی فرامرز اصلانی از تحصیلات تا شروع کار هنری

تاریخ تولد: ۲۲ تیر ۱۳۳۳

تاریخ وفات : ۱ فروردین ۱۴۰۳ (۷۸ سال)

محل تولد: تهران 

حرفه: خواننده، آهنگساز، ترانه‌سرا، نوازندهٔ گیتار 

ژانر: موسیقی پاپ ایرانی

سازها: گیتار

ادامه
علیرضا مهمدی بیوگرافی علیرضا مهمدی؛ پدیده کشتی فرنگی ایران

تاریخ تولد: سال ۱۳۸۱ 

محل تولد: ایذه، خوزستان، ایران

حرفه: کشتی گیر فرندگی کار

وزن: ۸۲ کیلوگرم

شروع فعالیت: ۱۳۹۲ تاکنون

ادامه
ابراهیم بن جعفر ابی طالب زندگینامه ابراهیم بن جعفر ابی طالب

نام پدر: جعفر بن ابی طالب

سن تقریبی: بیشتر از ۵۰ سال

نسبت های مشهور: برادر محمد بن ابی طالب

ابراهیم بن جعفر ابی طالبزندگینامه ابراهیم بن جعفر بن ابی طالب

زندگینامه ابراهیم بن جعفر بن ابی طالب

ابراهیم بن جعفر بن ابی طالب فرزند جعفر بن ابی طالب بوده است، برخی از افراد ایشان را همراه با محمد از نوه های جعفر می دانند که عمال بن زیاد وی را به شهادت رساند. برخی از منابع می گویند که ابراهیم و محمد هر دو از لشکر ابن زیاد فرار کرده بودند که بانویی در کوفه آنها را پناه می دهد، اما درنهایت سرشان توسط همسر این بانو که از یاران ابن زیاد بود از جدا شد و به شهادت رسیدند. 

ادامه
مریم طوسی بیوگرافی مریم طوسی؛ سریع ترین دختر ایران

تاریخ تولد: ۱۴ آذر ۱۳۶۷

محل تولد: تهران

حرفه: ورزشکار، دونده دوهای سرعت

تحصیلات: کارشناسی تربیت بدنی از دانشگاه تهران

قد: ۱ متر ۷۲ سانتی متر

ادامه
زهرا گونش بیوگرافی زهرا گونش؛ والیبالیست میلیونر ترکی

چکیده بیوگرافی زهرا گونش

نام کامل: زهرا گونش

تاریخ تولد: ۷ جولای ۱۹۹۹

محل تولد: استانبول، ترکیه

حرفه: والیبالیست

پست: پاسور و دفاع میانی

قد: ۱ متر و ۹۷ سانتی متر

ادامه
سوگل خلیق بیوگرافی سوگل خلیق بازیگر جوان سینمای ایران

تاریخ تولد: ۱۶ آبان ۱۳۶۷

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۸۷ تاکنون

تحصیلات: لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشگاه هنر تهران

ادامه
شیگرو میاموتو سفری به دنیای بازی های ویدیویی با شیگرو میاموتو

تاریخ تولد: ۱۶ نوامبر ۱۹۵۲

محل تولد: سونوبه، کیوتو، ژاپن 

ملیت: ژاپنی

حرفه: طراح بازی های کامپیوتری و نینتندو 

تحصیلات: کالج هنر کانازاوا

ادامه
ویژه سرپوش