یکشنبه ۰۲ مهر ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۱۱۲۰۰۸۸

معروف ترین برندهای تصفیه آب خانگی در تصفیه آسا

بهترین برند های دستگاه تصفیه آب در حال حاضر از سیستم اسمز معکوس بهره مند هستند. این سیستم توانایی حذف املاح مضر و آلاینده های آب از جمله نیترات، نیتریت، کلر، فلزات سنگین و مواد شیمیایی را تا ۰۰۰۱/۰ میکرون دارد. دستگاه ها ی تصفیه آب ساخت تایوان بهترین آب تصفیه کن هایی هستند که در بازار ایران موجود است و در همه جای دنیا طرفدار دارد. شرکت تصفیه آسا این برند ها را با بهترین قیمت به فروش می رساند و نمایندگی انحصاری برند مینروا نیز می باشد. برا آشنایی با برند های معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی و مشخصات دستگاه تصفیه آب اصل این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

انتخاب و خرید بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در میان تعداد زیادی مارک متفرقه تصفیه آب موجود در بازار ایران کاری سخت بوده و نیاز به کسب حداقل اطلاعاتی در این حوزه دارد. در حال حاضر دستگاه های معتبر تصفیه آب، از سیستم تصفیه آب اسمز معکوس استفاده می کنند که بهترین روش تصفیه آب به حساب می آید.

مارک های معروف دستگاه تصفیه آب خانگیمارک های معروف دستگاه تصفیه آب خانگی

برندهای معروف آب تصفیه کن، همگی از این نوع سیستم برای عملیات تصفیه آب استفاده می کنند که آلاینده ها و فلزات سنگین آب را تا حد زیادی حذف می کند. برای آشنایی با معروف ترین و پرفروش ترین دستگاه های تصفیه آب خانگی به مطالعه ادامه این مطلب بپردازید:

برند های معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی

• برند تصفیه آب مینروا

آب تصفیه کن مینروا را می توان بهترین مارک تصفیه آب ساخت تایوان معرفی کرد. این مارک با استفاده از سیستم های شش مرحله ای اسمزمعکوس، ۷ مرحله ای قلیایی کننده، ۸ مرحله ای یو وی دار و ۸ مرحله ای اکسیژن ساز از کیفیت و قیمت بسیار مناسبی برخوردار است و پر فروش ترین دستگاه تصفیه آب در دهه ی اخیر بوده است. مینروا به دلیل داشتن نماد اصالت، خدمات پس از فروش ارزنده، گارانتی بی قید و شرط و کیفیت بسیار بالای لوازم و فیلترها،  بهترین گزینه برای تصفیه کردن آب می باشد.

کامل ترین مدل تصفیه آب مینروا دستگاه ۸ مرحله ای اکسیژن ساز است که با ترکیب سیستم های اسمز معکوس و قلیایی و اکسیژن ساز کیفیت آب آشامیدنی را دو برابر می کند. تصفیه آب مینروا دارای استاندارد جهانی بهداشت NSF، گواهی سازمان بهداشت غذا و داروی آمریکا FDA، استاندارد اروپا CE و گواهینامه ی کنترل کیفیت بهداشت آب QW می باشد. پمپ قوی اصل تایوان و فیلتر ممبران آمریکایی فیلمتک در این دستگاه باعث می شود که به خالص ترین و سالم ترین نوع آب آشامیدنی دسترسی داشته باشید.

برند های معتبر دستگاه تصفیه آب خانگیبرند های معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی

مارک‌های معروف تصفیه آب بسیاری در ایران وجود دارد، اما از آنجایی که دستگاه‌های خوب ساخت کشور تایوان هستند، دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی نیز از میان دستگاه های اصل تایوان انتخاب می‌گردد.

از برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در بازار ایران می‌توان به تصفیه آب مینروا تایوان Minerva اشاره کرد. آب تصفیه کن مینروا تنها برند دارای استاندارد جهانی بهداشت NSF، گواهینامه کنترل کیفیت بهداشت آب WaterQuality، گواهی سازمان بهداشت غذا و دارو آمریکا FDA و استاندارد CE اروپا می‌باشد.

تصفیه آب مینروا با دارا بودن نماد اصالت به مشتریان این امکان را می‌دهد که به راحتی مدل اصلی و اورجینال این دستگاه را از مدل‌های تقلبی تشخیص دهند. همچنین این دستگاه از پمپ قدرتمند تایوانی و فیلتر ممبران اسمز معکوس مارک فیلمتک Filmtec آمریکا، جهت تصفیه بهتر آب آشامیدنی بهره می‌گیرد که کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده را بسیار بهتر و درجه یک‌تر از آب معدنی می‌کند.

اجزای تشکیل دهنده انواع مدل‌های تصفیه آب خانگی مینروا کاملا بهداشتی و استاندارد طراحی و تولید شده‌اند و به هیچ وجه با آب واکنش شیمیایی نمی‌دهند تا بو، طعم و رنگ آب آشامیدنی تلخ و از حالت عادی خارج نشود.

تصفیه آب مینرواتصفیه آب مینروا

برخی از مزایای خرید تصفیه آب تایوانی مینروا به شرح زیر هستند :

از بین بردن مواد معدنی مازاد: برخی مواد معدنی مازاد در آب باعث بروز مشکل در بدن انسان می‌شوند. برخی دستگاه‌ها این مواد را از بین می‌برند، اما همچنین برخی دستگاه‌ها نیز هستند که مواد معدنی لازم بدن را نیز از آب حذف می‌کنند. دستگاه‌های مینروا این مواد را در مراحل ابتدایی حدف می‌کنند و بعد دوباره به آب برمی‌گردانند.

فرآیند تصفیه: اکثر دستگاه‌های تصفیه کننده آب، سیستم تصفیه خاص خود را دارند. معمولا تعداد بیشتر مراحل فیلتراسیون باعث تمیزتر شدن آب می‌شود. سیستم اسمز معکوس مینروا در میان سیستم‌های موجود در بازار به عنوان بهترین مارک آب تصفیه کن خانگی شناخته می‌شود و جدیدترین تکنولوژی تصفیه آب آشامیدنی در دنیا نیز محسوب میگردد.

هدر رفت آب: برای خرید دستگاه آب تصفیه کن، حتما میزان هدر رفت آب را بررسی کنید. دستگاه‌های تصفیه آب مینروا Minerva، میزان هدر رفت آب را به حداقل می‌رسانند. در برخی موارد، تنها ۲۰ درصد آب ورودی هدر می‌رود.

ظرفیت ذخیره سازی و تصفیه: ظرفیت ذخیره سازی دستگاه تصفیه را بررسی کنید. میزان تصفیه آب بر حسب لیتر در ساعت به شما کمک می‌کند تا محصول مناسب برای خانه خود را انتخاب کنید. بسیاری از دستگا‌ه‌ها همچنین مکانیزمی برای محافظت از آب در برابر میکروب‌ها و سایر ناخالصی‌ها به مدت ۷ روز دارند.

اندازه و شرایط قرار گرفتن نصب دستگاه: اندازه دستگاه یک ویژگی مهم است که باید در زمان خرید بررسی کنید و اینکه آیا با فضای آشپزخانه شما مطابقت دارد یا خیر. همچنین بررسی کنید که آیا لوله کشی مورد نیاز برای ورودی/خروجی آب یا شرایط خاص فشار آب در خانه شما وجود دارد یا خیر. دستگاه‌های مینروا کاملا از نظر ابعاد کاملا استاندارد زیرسینکی هستند و زیر سینک دو لگنه یک لگن فضا را اشغال خواهند کرد.

هزینه نگهداری: دستگاه‌های مینروا Minerva هزینه نگهداری کمی نسبت به برندهای متفرقه بازار دارند. شما باید علاوه بر هزینه اولیه خرید محصول، هزینه نگهداری محصول را نیز در نظر داشته باشید. همچنین دوره گارانتی و سطح خدمات پس از خرید را در نظر داشته باشید. مینروا با دارا بودن نمایندگی انحصاری خدمات پس از فروش ارزنده ای در زمان تعویض فیلتر و سرویس های دوره ای در اختیار شما قرار میدهد.

تاییدیه های جهانی: بهترین دستگاه تصفیه آب نوع خانگی مینروا Minerva باید از نظر سلامت و کارایی تاییده‌های سازمان‌ های جهانی را داشته باشند که یکی از مهم‌ترین آنها استاندارد جهانی بهداشت NSF است.

بو و مزه: از مشخصات دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا این است که مزه و بوی آب را مطبوع کند و حتی می‌توانند تلخی آب را نیز از بین ببرد.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگیانواع دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه‌های تصفیه آب مینروا را می‌توانیم در جهت خرید بهترین دستگاه تصفیه آب در ایران حال حاضر بازار بدانیم. این دستگاه‌ها شامل موارد زیر می‌شود:

• تصفیه آب هشت مرحله ای اکسیژن ساز مینروا مدل Minerva RO8_O2PLUS

• تصفیه آب هفت مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا مدل Minerva Ro7_Alkaline

• تصفیه آب شش مرحله ای معدنی ساز مینروا مدل Minerva Ro6_50G

• تصفیه آب ۸ مرحله ای لامپ یو وی دار اشعه ماورا بنفش مینروا مدل Minerva Ro8_UV

قبل از اینکه بهترین دستگاه‌ تصفیه آب در ایران را معرفی کنیم، برخی از ویژگی‌های دستگاه‌های برند مینروا را بیان می‌کنیم:

• قطعات و فیلترهای درجه ساخت کشور تایوان

• دارای سیستم اسمز معکوس به‌روزترین روش تصفیه آب آشامیدنی تحت لیسانس آمریکا

• دارای فیلتر ممبران ۱۳ لایه ریزبافت از برند فیلمتک آمریکا

• ضمانت قیمت دستگاه تصفیه آب مینروا در کنار بهترین کیفیت

• خدمات نصب و ارسال رایگان

• پشتیبانی ۲۴ ساعته

• خدمات اطلاع رسانی دوره‌ای تعویض فیلتر تصفیه آب

• اتصالات کوئیک فیتینگ جهت آب بندی سریع‌تر و بهتر

• تنوع مدل برای انواع استفاده

• دارای گارانتی طلایی ۱۲ تا ۱۸ ماهه بدون قید و شرط تمام قطعات

• مورد استفاده دستگاه‌ها برای مصرف خانگی و آب چاه

• مخزن ذخیره ۱۲ تا ۱۶ لیتری تحت فشار، جهت استفاده از آب آشامیدنی تصفیه شده در زمان قطع آب و برق

مزایای خرید دستگاه تصفیه آب خانگیمزایای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

تصفیه آب ۸ مرحله ای اکسیژن ساز مینروا، پرفروش ترین دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار ایران میباشد که کیفیت و تعداد مراحل استاندارد آن باعث شده تا آب آشامیدنی تصفیه شده با بهترین حالت در اختیار شما عزیزان قرار گیرد. در این مدل از دستگاه‌های مینروا، فیلترهای سه گانه تصفیه آب در همان شروع فرآیند تصفیه آب املاح درشت موجود در آب آشامیدنی همچون شن و ماسه و گل و لای، کلر و مواد جانبی کلر همچون کلرامین را تصفیه می‌کند و شما دیگر اثری از این موارد در آب آشامیدنی خود نخواهید دید.

این دستگاه در مراحل بعدی دارای فیلترهای کربنی است که این فیلترها گیاهی هستند و از پوسته نارگیل تولید شده‌اند. مسئولیت محافظت از فیلتر ممبران در این دستگاه را، فیلتر کربن بلاک بر عهده دارد که در صورتی که به خوبی از این فیلتر محافظت نشود، کارایی آن ضعیف‌تر خواهد شد.

فیلتر اصلی مینروا که فیلتر ممبران اسمز معکوس از برند فیلمتک ساخت آمریکا است، یک فیلتر ریزبافت ۱۳ لایه است که املاح کوچکتر از ۰,۰۰۰۱ میکرون را از آب آشامیدنی حذف می‌کند و سختی آب آشامیدنی را نیز تا زیر ۱۰۰ کاهش می‌دهد. همچنین این فیلتر توانایی تصفیه و حذف املاح بسیار مضر و سرطان‌زایی همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک و آلومینیوم را دارد.

فیلتر شماره پنجم این نوع دستگاه آب تصفیه کن، فیلتر کربن خطی است که کار اصلی آن، شیرین کردن آب و همچنین کاهش بوی بد آب است. این فیلتر همچنین از تلخ شدن آب آشامیدنی جلوگیری می‌کند.

فیلتر معدنی ساز مرحله ششم در این دستگاه، املاح معدنی مفیدی همچون کلسیم، منیزیم، سدیم، بی کربنات که در مراحل قبلی تصفیه حذف شده بودند را در آب آشامیدنی غنی سازی می‌کند تا سختی آب بیش از اندازه کاهش پیدا نکند و در واقع آب مصرفی شما هم از نظر کیفیت و هم از نظر سلامت مناسب ترین حالت باشد.

فیلتر مرحله هفتم یعنی فیلتر قلیایی کننده دستگاه ۸ مرحله‌ای مینروا، سطح ph آب آشامیدنی شهری را افزایش می‌دهد، که در واقع از اسیدی شدن آب جلوگیری می‌کند و هم اینکه شما را از مزایای آب قلیایی که برای بدن بسیار مفید است، بهره‌مند می‌کند.

فیلتر مرحله هشتم اکسیژن ساز دستگاه ۸ مرحله‌ای مینروا، سطح اکسیژن موجود در آب آشامیدنی را افزایش می‌دهد و همین موضوع باعث می‌شود که بدن همیشه در بهترین حالت هیدراته قرار بگیرد و دچار کمبود آب در بدن نشوید. از مزایای هیدراته نگه داشتن بدن این است که سلامت پوست خود را تضمین می‌کنید و از بروز لک و تیرگی در پوست خود جلوگیری می‌کنید.

مشخصات دستگاه تصفیه آب خانگیمشخصات دستگاه تصفیه آب خانگی

مدل هفت مرحله ای مینروا نیز دیگر انواع پرفروش و معتبر محسوب میگردد که طرفداران زیادی بعد از مدل هشت مرحله ای دارد .

اگر به دنبال این هستید که از مزایای نوشیدن آب قلیایی بهره ببرید، انتخاب تصفیه آب ۷ مرحله‌ای یونیزه قلیایی مینروا می‌تواند بهترین برند آب تصفیه کن خانگی انتخاب برای شما باشد. این دستگاه از سری دستگاه‌های مینروا، دارای ۷ مرحله تصفیه آب است که مانند مدل‌های دیگر این لیست از سیستم اسمز معکوس استفاده می‌کند و تا مرحله هفتم دقیقا عین دستگاه ۸ مرحله‌ای کار تصفیه آب را انجام می‌دهد.

در مراحل اولیه املاح درشت، املاح کوچکتر از ۰,۰۰۰۱ میکرون و همچنین مواد مضر همچون کلر از آب حذف می‌شوند. در مرحله چهارم، سختی آب آشامیدنی کاهش پیدا می‌کند و همچنین املاح بسیار ریز از آب حذف می‌شوند.

در فیلترهای پنجم و ششم مزه و بوی آب بهبود پیدا می‌کند و همچنین املاح معدنی در آب غنی سازی می‌شوند. اما مهم‌ترین بخش از تصفیه آب در این دستگاه، فیلتر یونیزه قلیایی یا قلیایی کننده آب است. در این فیلتر سطح PH آب آشامیدنی به حد نرمال و استاندارد می‌رسد تا سلامت بدن با مصرف آب قلیایی به حد خوب برسد.

مصرف آب قلیایی مزایای بسیار برای سلامت بدن انسان دارد که از جمله آنها می‌توان به خاصیت ضد سرطانی آن اشاره کرد. با نوشیدن آب آشامیدنی قلیایی می‌توانید کاری کنید که مولکول‌های سرطانی در محیط قلیایی رشد نکنند و در نهایت سرطان را در بدن خود متوقف کنید.

همچنین می‌توانید بدن خود را همیشه هیدراته نگه دارید و سلامت پوست صورت و بدن خود را تضمین کنید. در نهایت باید اشاره کنیم که آب قلیایی سیستم ایمنی بدن را نیز بهبود می‌دهد.

ویژگی دستگاه تصفیه آب مینرواویژگی دستگاه تصفیه آب مینروا

برند مینروا با دارا بودن چهار مدل اصلی برای استفاده آب آشامیدنی و ضمن داشتن یک محصول به خصوص برای تصفیه آب چاه خانگی، مناسب ترین تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران محسوب میشود ضمن این که یک مدل پنج مرحله ای نیز برای استفاده آب آکواریوم تعبیه شده است تا کلر و املاح مضر آب برای ماهی آب شیرین کاملا حذف و مناسب استفاده در آکواریوم های خانگی شود.

سلامت بدن انسان مسئله بسیار حائز اهمیتی است که میبایست حتما از محصولات دارای استاندارد جهانی بهداشت و گرید food grade استفاده نمود تا با آب آشامیدنی واکنش شیمیایی ایجاد نکنند و از دیگر مزایای دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا در مقایسه با دیگر برندهای معتبر تصفیه آب در بازار میتوان به دارا بودن اتصالات و شلنگ ها و مخازن تحت فشار فود گرید اشاره کرد که به هیچ عنوان طعم، رنگ و بوی آب آشامیدنی را تغییر نخواهد داد.

ضمن این که یکی دیگر از موارد جلوگیری از ویروس کووید ۱۹ یا کرونا ویروس، خشک نشدن گلو است زیرا در صورت خشک شدن گلو امکان ایجاد و رشد ویروس افزایش پیدا خواهد کرد و میتوانید برای سلامت بدن خود و خانواده گرامیتان از سه مدل اصلی ۶ مرحله ای ، ۷ مرحله ای یونیزه قلیایی و هشت مرحله ای آنتی باکتریال اکسیژن ساز بهره مند شوید.

اجزای تشکیل دهنده دستگاه تصفیه آب مینروا همگی برای سالم و پاکسازی آب آشامیدنی و حفظ سلامت بدن انسان تعبیه شده اند. به بررسی این قطعات و مهم ترین آنها میپردازیم تا شما عزیزان کاملا از قطعات استفاده شده ذهنیت کاملی داشته باشید :

پک نصبی تصفیه آب : در کارتن تصفیه آب مینروا، یک پک نصبی شامل ۴ الی ۵ متر شلنگ تصفیه آب وجود دارد که برای نصب دستگاه مورد استفاده قرار میگیرد. سراهی و شیر ورودی دستگاه نیز در همین پکیج قرار گرفته تا برای راه اندازی دستگاه تصفیه از آب سرد شهری بتوانید ورودی های لازم را بگیرید و هیچ نیازی به خرید قطعات اضافی نخواهد بود. ضمن این که شیر مخزن تحت فشار دستگاه نیز در همین پک قرار داده شده تا برای اتصال مخزن به دستگاه مورد استفاده قرار گیرد.

اجزای تشکیل دهنده دستگاه تصفیه آب خانگیاجزای تشکیل دهنده دستگاه تصفیه آب خانگی

مخزن تحت فشار تصفیه آب : یک مخزن ۱۲ الی ۱۶ لیتری تحت فشار با برند مینروا که تایوانی و فود گرید است در کارتن دستگاه موجود میباشد. این مخزن ذخیره آب تصفیه شده است که در داخل آن یک تیوپ پلاستیکی برای تحت فشار باد قرار گرفتن وجود دارد و کاملا آنتی باکتریال میباشد. تانک آنتی باکتریال تصفیه آب مینروا باعث می شود آب آشامیدنی تصفیه شده ذخیره شده بو نگیرد یا طعم و رنگ آن تغییر نکند. ضمن این که درجه غذایی این مخزن از سازمان جهانی بهداشت NSF تایید شده و در صورت وجود داشتن آب در مدت طولانی، کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده تغییر نخواهد کرد و از آن کاسته نمیشود. همچنین توجه داشته باشید که در صورت قطع برق یا آب شهری، شما به میزانی که داخل مخزن ذخیره شده تصفیه آب خانگی، آب تصفیه شده دارید میتوانید بدون افت فشار آب آشامیدنی برداشت نمایید که این مسئله برای شهرهای ایران که در تابستان با مشکل قطعی برق و آب مواجه میشوند بسیار حیاتی و حائز اهمیت است.

فیلتر ممبران تصفیه آب : فیلتر اسمز معکوس یا فیلتر ممبران استفاده شده در دستگاه های تصفیه کننده آب مینروا، برند فیلمتک Filmtec و دارای ۱۳ لایه ریزبافت و اورجینال است. حتما اطلاع دارید که ممبرین فیلمتک بهترین مارک فیلتر تصفیه آب اسمز معکوس در دنیا میباشد که توانایی کاهش سختی آب آشامیدنی را تا ابعاد یک ده هزارم میکرون داراست. زمان تعویض این فیلتر تا موقعی است که کتری آب جوش شما رسوب بزند و یا سختی تی دی اس آب تصفیه شده بالای ۱۰۰ آمده باشد که معمولا این اتفاق بالای دو و نیم الی سه سال زمان میبرد که به معنی دوام بالا و عمر مفید بسیار خوب این فیلتر استفاده شده در بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران است.

شیر برقی ، های پرشر و لو پرشر : در گذشته در دستگاه های تصفیه آب از چهار راهی به جای شیر برقی استفاده میشد که دور ریز آب فاضلاب در آن دستگاه های متفرقه بسیار بالا بود. برند مینروا این مسئله را نیز حل کرده و از شیر برقی به همراه های پرشر یا شیر فشار بالا و لو پرشر یا شیر فشار پایین استفاده کرده است. شیر برقی وظیفه قطع و وصل پمپ در صورتی که مخزن به میزان لازم خالی شده باشد و به صورت کلی اتومات کردن دستگاه را بر عهده دارد. شیر برقی دستگاه زمانی که شما از شیر روی سینک آب برداشت میکنید به پمپ فرمان میدهد که آب تصفیه شده خالی شده از مخزن را شارژ کند تا هیچ موقع دچار کمبود آب تصفیه شده و یا شاهد افت فشار آب نباشید. ضمن این که در صورتی که فشار آب شهری کم و یا زیاد شود شیر برقی با اتومات کردن دستگاه از خرابی و مشکل ایجاد شدن برای تران و پمپ دستگاه جلوگیری خواهد کرد.

پمپ آب شیرین کن مینروا : پمپ دستگاه با ۲۲۰ ولت برق شهری کار میکند و نماد اصالت دستگاه یعنی حک برند، لوگو و ساخت تایوان روی پمپ وجود دارد. پمپ دستگاه های مینروا یک قطعه قوی و با دوام بسیار بالا است که آب شهری را با فشار بسیار زیاد از لایه های فیلتر ممبران ریزبافت عبور میدهد تا املاح مضر و آب از هم جدا شوند و آب با سختی نزدیک به صفر در تانک ذخیره آب تصفیه شده قرار گیرد. توجه داشته باشید که انواع دستگاه های آب شیرین کن مینروا دارای یک پساب فاضلاب هستند که املاح مضر و مواد آلوده را به فاضلاب شهری هدایت میکنند.

حوزینگ مراحل اول تا سوم : هوزینگ یا حوزینگ Housing مراحل اول تا سوم برای جای گیری فیلتر اول تا سوم به صورت عمودی در دستگاه تعبیه شده اند. یک نکته بسیار حائز اهمیت این است که حوزینگ مرحله اول با دارا بودن فیلتر پلی پروپیلن، به صورت شفاف روی دستگاه قرار گرفته تا شما در صورت مشاهده این مسئله که فیلتر سفید رنگ داخل این حوزینگ رنگ برگردانده یا کثیف شده و به رنگ قرمز یا قهوه ای درآمده نشان دهنده آن است که زمان تعویض فیلتر مراحل اول تا سوم فرا رسیده است.

شیر برداشت بهداشتی روی سینک تصفیه آب : از دیگر قطعات مهم دستگاه تصفیه که در داخل کارتن موجود است شیر تصفیه آب در مدل های ستاره ای و اهرمی است. از نظر کیفیت هر دو مدل کاملا استاندارد و استیل هستند که کیفیت بسیار مرغوبی را در اختیار شما قرار خواهند داد. با این وجود از نظر ظاهر طبق سلیقه میتوانید ببینید که کدام شیر به سینک ظرفشویی شما ظاهر زیباتری میدهد و آن را انتخاب نمایید. توجه نمایید که شیر ستاره ای از یک مغزی سه پره تشکیل شده و شیر اهرمی نیز همانند انواع شیرهای ظرفشویی فقط یک اهرم نیم دور چرخش برای باز و بسته کردن آب تصفیه شده دارد.

شیر تنظیم طعم و سختی آب تصفیه شده : بسیاری از دستگاه های چینی، آمریکایی، ایرانی، آلمانی در بازار ایران دارای این شیر میکس یا شیر تنظیم نیستند اما برند مینروا تمام موارد را در جهت راحتی مصرف کننده در نظر گرفته تا جایی را از قلم نینداخته باشد. شیر تنظیم سختی آب در مواردی که آب آشامیدنی با سختی زیر ۳۰ از خروجی شیر روی سینک در اختیار شما قرار گیرد مورد استفاده میباشد. در این موارد به وسیله این شیر و با کمی باز کردن آن میتوانید کمی سختی یا tds آن را افزایش دهید تا بین ۳۰ الی ۹۰ تنظیم شود. ضمن این که در صورتی که احساس تلخی در آب آشامیدنی مصرفی نمایید میتوانید کمی شیر تنظیم را باز کنید تا این تلخی مرتفع شود و از بین برود. همچنین در زمان تعویض فیلتر تصفیه آب میتوان از شیر تنظیم برای شست و شوی فیلترهای کربنی دستگاه تصفیه کننده آب مینروا استفاده نمود.

• برند تصفیه آب سی سی کا

سی سی کا نیز از برترین برند های تصفیه آب تایوانی است که در ایران موجود بوده و لوازم جانبی آن تایوانی می باشد. تصفیه آب خانگی cck  بیش از نیم قرن است که در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از بهترین دستگاه های اسمز معکوس را در اختیار دارد. قطعات و لوازم جانبی دستگاه ها از خود این برند هستند و کیفیت بسیار بالایی دارند. سی سی کا با داشتن استاندارد های بین المللی دستگه هایش از پیشرفته ترین فناوری ها و متریال  برخوردار است و کاملا مطابق با دانش روز تولید می شوند. فیلتر ممبران ۱۳ لایه آمریکایی آن می تواند ۹ درصد املاح مضر آب را از بین ببرد. تصفیه آب ها ی سی سی کا در مدل های ۶ الی ۸ مرحله ای و از نوع زیر سینکی می باشند و قابلیت نصب به ساید را نیز دارند.

• برند تصفیه آب سافت واتر

آب تصفیه کن خانگی سافت واتر مانند برند سی سی کا در ایران مونتاژ می شود و با بهترین قطعات تایوانی که دارد همواره از پر طرفدار ترین دستگاه ها بوده است. این برند بیش از ۶۰ سال است که تجربه ی تولید دستگاه های تصفیه آب را دارد و انواع دستگاه های اسمز معکوس و اولترا فیلتراسیون را تولید می کند. دستگاه های اسمز معکوس softwater  از ۶ الی ۸ مرحله تصفیه آب بهره مند هستند که تصفیه آب قلیایی یکی از معروفترین مدل های آن می باشد. هم چنین کامل ترین مدل تصفیه آب سافت واتر دستگاه اکسیژن ساز آن است که با افزایش اکسیژن و انرژی آب فواید آب آشامیدنی را دو برابر می کند.

مشخصات دستگاه تصفیه آب اورجینال

یک دستگاه تصفیه آب اصل تایوانی برای این که بتواند سختی آب را کاهش دهد باید دارای سیستم اسمز معکوس باشد. اگر دستگاهی کم تر از ۵ مرحله تصفیه داشته باشد جزو دستگاه های اولترا فیلتراسیون است که فقط فیلتر های پیش تصفیه دارد و تنها می تواند رسوبات و مواد شیمیایی آب را حذف کند و تصفیه آب را کامل انجام نمی دهد و دارای قدرت کمتری نسبت به دستگاه های برقی RO می باشد.

لوازم مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب در برند های تایوانی باید اورجینال و ساخت تایوان و از یک برند واحد باشند. شناسنامه اصالت کالای دستگاه می تواند به شما جهت تشخصی اصل بودن آن کمک کند. علاوه بر این ضمانت کالا و خدمات پس از فروش آن هم توسط فروشنده به شما داده شود. با توجه به این نکات برای خریدی آسوده و مطمئن و تهیه ی یک دستگاه آب تصفیه کن اصل تنها به مراکز خرید معتبر مراجعه نمایید. شما با خرید از این مراکز و نمایندگی های معتبر به دام فروشندگان متقلب و سودجو که دستگاه ها ی تقلبی را با قیمت ارزان به فروش می رسانند نخواهید افتاد و جان و سلامتی خود را به خطر نمی اندازید چرا که کیفیت دستگاه بسیار مهم تر از قیمت آن می باشد.

دستگاه تصفیه آب اورجینالدستگاه تصفیه آب اورجینال

خرید تصفیه آب خانگی اصل تایوان با بهترین قیمت

برای خرید تصفیه آب خانگی، شرکت تصفیه آب تصفیه آسا مناسب ترین گزینه برای شما می باشد. این شرکت نمایندگی فروش معروف ترین آب تصفیه کن های بازار، یعنی مینروا، سافت واتر و سی سی کا می باشد. شما می توانید با خرید اینترنتی از طریق سایت تصفیه آسا مناسب ترین قیمت دستگاه تصفیه آب را تهیه نمایید.

گارانتی یک ساله طلایی شرکت، خدمات پس از فروش، پشتیبانی ۲۴ ساعته، سرویس های دوره ای و تعویض فیلتر ها، ارسال و نصب رایگان دستگاه به شهر های تهران و کرج، رباط کریم، اسلام شهر و شهریار، تخفیفات ویژه ی دوره ای، تعمیرات دستگاه و شرایط خرید اقساطی از خدمات این شرکت می باشد. شما می توانید با مراجعه به سایت تصفیه آسا بهترین دستگاه های تصفیه آب را با بهترین کیفیت و خدمات به صورت آنلاین سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان آن را در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید.

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانیخرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

هم چنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی برای خرید مناسب ترین و بهترین دستگاه تصفیه آب برای منزلتان می توانید با مشاوران حرفه ای این مجموعه تماس بگیرید. کارشناسان مجرب تصفیه آسا همه روزه در تمام ساعات جهت مشاوره ی رایگان و راهنمایی مشتریان عزیز آماده به پاسخگویی می باشند.

با تهیه بهترین برند آب تصفیه کن ضامن سلامتی خانواده تان می شوید و دیگر نگرانی بابت آلودگی های آب و بیماری های ناشی از مصرف آب تصفیه نشده نخواهید داشت.

  • 15
  • 1
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
امیرحسین صدیق امیرحسین صدیق بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۸ آبان ۱۳۵۱

محل تولد: نیشابور

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما

ادامه
باران خوش اندام باران خوش اندام و ماجرای جدایی تا ازدواج مجدد

نام کنونی: نها خوش اندام

تاریخ تولد: ۳۰ شهریور ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

اصالت: کورد کورمانج خراسان

حرفه: شاعر، نویسنده، تصنیف سرا

آغاز فعالیت: ۱۳۹۲ تا کنون

ادامه
ساناز سعیدی بیوگرافی ساناز سعیدی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۲۴ فروردین ۱۳۶۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس معماری 

ادامه
جی پی مورگان بیوگرافی جی پی مورگان: مردی که بانکداری را متحول کرد

تاریخ تولد: ۱۷ آوریل ۱۸۳۷

محل تولد: هارتفورد، کنتیکت

ملیت: آمریکایی

حرفه: بانکدار و سرمایه گذار

محل تحصیل: دانشگاه گوتینگن

درگذشت: ۳۱ مارس ۱۹۱۳

ادامه
علی شریفی زارچی بیوگرافی علی شریفی زارچی استادیار اخراج شده شریف

تاریخ تولد: دهه ۶۰ شمسی

محل تولد: تهران

حرفه: استادیار اخراج شده از دانشگاه صنعتی شریف، رئیس کمیته علمی المپیاد جهانی کامپیوتر

تحصیلات: دانش‌آموخته کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی شریف و دکتری بیوانفورماتیک از دانشگاه تهران، دانش آموخته دوره‌های پژوهشی و پسادکتری در ماکس پلانک آلمان و دانشگاه دولتی آمریکا

افتخارات: دریافت مدال طلای المپیاد جهانی کامپیوتر در سال ۲۰۰۰، انتخاب به عنوان رئیس کمیته علمی المپیاد جهانی کامپیوتر انتخاب

ادامه
عمران خان بیوگرافی عمران خان نخست وزیر سابق پاکستان

تاریخ تولد: ۵ اکتبر ۱۹۵۲

محل تولد: لاهور، پاکستان

ملیت: پاکستانی

حرفه: نخست وزیر سابق پاکستان

شروع فعالیت: ۲۵ آوریل ۱۹۹۶

حزب سیاسی: تحریک انصاف پاکستان

ادامه
ژوائو فلیکس ژائو فلیکس سوپراستار نوظهرو فوتبال

تاریخ تولد: ۱۰ نوامبر ۱۹۹۹

محل تولد: ویزئو، پرتغال

حرفه: فوتبالیست

پست: مهاجم / هافبک هجومی / وینگر

باشگاه کنونی: الهلال عربستان

شماره پیراهن: ۱۴ 

ادامه
رضا شکاری رضا شکاری بازیکن با استعداد فوتبال ایران

تاریخ تولد: ۱۰ خرداد ۱۳۷۷

محل تولد: محله خاک سفید، تهرانپارس

اصالت: سراب، آذربایجان شرقی، ایران

حرفه: فوتبالیست

پست: هافبک هجومی

باشگاه کنونی: باشگاه فوبتال سپاهان

ادامه
الکساندر میتروویچ بیوگرافی الکساندر میتروویچ بازیکن فوتبال موفق صربستانی

تاریخ تولد: ۱۶ سپتامبر ۱۹۹۴

محل تولد: اسمدرفو، صربستان و مونته‌نگرو

حرفه: فوتبالیست

پست: مهاجم

باشگاه کنونی: الهلال عربستان

شماره پیراهن: ۹

ادامه
ویژه سرپوش