پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
۱۰:۵۶ - ۰۲ خرداد ۱۴۰۳ کد خبر: ۱۴۰۳۰۳۰۰۸۷
مشاوره پزشکی

دکترتو کلینیک: حامی سلامت روان شما

دکترتو کلینیک,مشاوره در دکترتو کلینیک
با انتخاب یکی از روان‌شناسانی که در سامانه دکترتو کلینیک معرفی شده‌اند، می‌توانید به‌منظور دریافت مشاوره و پیگیری مشکلات خود از این خدمات به‌صورت آنلاین یا حضوری استفاده کنید.

دریافت مشاوره برای اغلب افراد یک امر ضروری است تا بتوانند بحران‌های زندگی خود را راحت‌تر حل کنند که این سامانه نیز با چنین هدفی سعی دارد به کاربران کمک کند که در هر زمان و موقعیتی، امکان بهره‌مندی از این خدمات را داشته باشند.

ارتقای سلامت روان و کیفیت زندگی با کمک دکترتو کلینیک

تا چند سال گذشته، جهت دریافت مشاوره روان‌شناسی باید در سطح شهر برای پیدا کردن یک مرکز مناسب جست‌وجو می‌کردید، اما این روزها دسترسی به چنین خدماتی آسان‌تر شده است.

در واقع شما با کمک سامانه‌های آنلاین قادر هستید تا ویزیت روانشناس را در سریع‌ترین زمان ممکن رزرو کنید و در زمان مقرر در محل حاضر شوید یا این‌که به‌صورت اینترنتی مشاوره داشته باشید.

مسئله مهم این است که در حال‌ حاضر با وجود پلتفرم‌های متنوع، کدام یک بهترین انتخاب است و خدمات را با سطح کیفی عالی در اختیار کاربران قرار می‌دهد؟ در همین راستا باید گفت که دکترتو کلینیک به‌عنوان یکی از گزینه‌های معتبر شناخته می‌شود.

در این سامانه شما می‌توانید یکی از روانشناسان را براساس نوع خدمات مورد نظر خود انتخاب کنید و از مزایای متنوعی بهره‌مند شوید که شامل قیمت مناسب، تعداد بالای سرویس‌دهندگان، کیفیت عالی مشاوره، پشتیبانی و امکان جست‌وجوی سریع است.

ارائه خدمات روانشناسی در دکترتو کلینیک به چه صورت است؟

در این سامانه سرویس‌دهندگان خدمات روانشناسی به‌صورت حضوری یا آنلاین، مشاوره‌های لازم را در اختیار مراجعه کنندگان قرار می‌دهند که کاربران می‌توانند بر اساس خواسته خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنند.

بر همین اساس درصورتی‌که هنگام جست‌وجو در بین روانشناسان، شهر محل سکونت خود را انتخاب کرده‌اید و قصد دارید تا به‌صورت حضوری از این خدمات استفاده کنید، نیازی نیست برای دریافت نوبت، تماس بگیرید یا به مرکز مورد نظر مراجعه کنید، چراکه این سامانه امکان رزرو نوبت به‌صورت غیرحضوری را دارد.

از سوی ‌دیگر برخی از افراد به‌دلیل مسائل شخصی یا نبود روانشناس مناسب در شهر خود، ترجیح می‌دهند تا به‌صورت آنلاین با یک روانشناس ارتباط داشته باشند که چنین امکانی برای آن‌ها فراهم شده است.

در این حالت شما می‌توانید خیلی سریع و در هر محل که احساس راحتی بیشتری می‌کنید، با کمک مشاوره تلفنی با روان‌درمانگر ارتباط داشته باشید تا افکار و مشکلات خود را برای آن‌ها بازگو کنید.

انواع خدمات روانشناسی دکترتو کلینیک برای بهبود سلامت روانی شما

یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث می‌شود تا افراد به مشاوره با روانشناس نیاز داشته باشند، مربوط به این است که مراجعه‌کنندگان می‌توانند با شناخت الگوهای رفتاری و فکری، زندگی خود را از جنبه‌های مختلفی بهبود ببخشند.

مشاوران هنگام تقابل افراد با مسائل مختلف به آن‌ها کمک می‌کنند تا در راستای بهبود سلامت روانی خود حساب‌شده و درست گام بردارند، با کمک سرویس‌دهندگان معرفی‌شده در این سامانه، می‌توانید از خدماتی شامل موارد زیر بهره‌مند شوید.

مشاوره زوجی و خانوادگی

می‌توان گفت که بسیاری از معضلاتی که خانواده‌ها به‌صورت مداوم با آن‌ها سرو‌کار دارند، با استفاده از چندین جلسه مشاوره اصولی قابل حل است و باعث بهبود روابط بین آن‌ها می‌شود.

چنانچه احساس می‌کنید با شریک زندگی خود بر سر مسائل خاصی دچار مشکل شده‌اید یا این‌که در روند تربیت فرزندتان با چالش‌های زیادی روبه‌رو هستید، بهترین راه چاره برای شما مراجعه به سامانه دکترتو کلینیک است.

تعدادی از مشاورانی که به‌صورت تخصصی در زمینه پرداختن به مشکلات بین زوجین و خانواده‌ها می‌پردازند، در این سامانه خدمات خود را به‌صورت حضوری و آنلاین در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

مشاوره روانشناسی فردی

یکی از بهترین خدماتی که ازسوی روانشناسان معرفی‌شده در این سامانه در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، مشاوره فردی است که به افراد این امکان را می‌دهد تا در فضایی امن و محرمانه در رابطه ‌با مسائل زندگی خود صحبت کنند.

در واقع مشاوره فردی شامل نگرانی‌ها و درگیری‌های ذهنی افراد درخصوص زندگی فردی، کاری، غم و اندوه پس‌از مرگ عزیزان، مشکلاتی در رابطه ‌با کمبود اعتمادبه‌نفس و بسیاری موارد دیگر می‌شود.

دسترسی به روانشناس ماهری که در این ‌زمینه مهارت و تخصص کافی داشته باشد، به شما کمک می‌کند تا سریع‌تر بتوانید از سد مشکلات فردی که در زندگی روزمره با آن‌ها مواجه می‌شوید، عبور کنید.

درمان اختلالات اضطرابی

مشغله‌های کاری و زندگی باعث می‌شود تا افراد همیشه در معرض تنش‌های زیادی قرار بگیرند که این مسئله باعث می‌شود که برخی از افراد به مرور زمان دچار اختلال اضطرابی شوند.

با این حساب اگر چنین مشکلی برای شما پیش آمده، با مراجعه به پلتفرم دکترتو کلینیک می‌توانید متناسب با نوع نیاز خود نسبت به انتخاب یکی از روانشناسانی که خدماتی را برای درمان اختلال اضطراب ارائه می‌دهند، انتخاب کنید.

پیگیری اختلال افسردگی

یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که در حال ‌حاضر بسیاری از افراد به آن دچار می‌شوند، افسردگی است که با علائمی همچون ناامیدی، عدم‌تمایل به انجام کارهای روزمره، فاصله‌گرفتن از اجتماع و برخی موارد دیگر خود را نشان می‌دهد که هر فردی با مشاهده چنین علائمی باید از یک روانشناس کمک بگیرد.

تعدادی از بهترین روانشناسانی که تجربه و تخصص کافی درزمینه درمان مشکل افسردگی دارند، در این سامانه معتبر قابل دسترسی هستند و شما می‌توانید با انتخاب هرکدام از آن‌ها، خدمات مورد نیاز را دریافت کنید.

درمان مشکل وسواس

وسواس فکری یا عملی، از دیگر مشکلاتی است که می‌توان با دریافت راهنمایی‌های لازم از یک مشاور نسبت به درمان آن اقدام کرد، اما درصورت بی‌توجهی به نشانه‌های مربوط به این اختلال، امکان دارد زندگی فردی و اجتماعی شما مختل شود.

اگر با این مشکل روبه‌رو هستید، برای این‌که جلوی آسیب‌های احتمالی در آینده را بگیرید و هرچه سریع‌تر از مشاوره‌های لازم برخودار شوید، بهتر است همین حالا به سامانه دکترتو کلینیک مراجعه کرده و نوبت خود را رزرو کنید.

انجام تست های روانشناسی و مدیتیشن

در زمان دریافت نوبت مشاوره از سرویس‌دهندگان این سامانه، علاوه‌ بر این‌که روانشناس با کمک صحبت و طرح پرسش از شما نسبت به یافتن نوع اختلال آگاه می‌شود، از روش‌های دیگری همچون انجام تست‌های روانشناسی و مدیتیشن نیز برای تایید تشخیص نهایی استفاده می‌کند.

جمع‌بندی

دکترتو کلینیک یک سامانه آنلاین است که با ارائه فهرستی از بهترین روانشناسان کشور به کاربران اجازه می‌دهد تا در صورت بروز مشکلات روانی بتوانند نسبت به دریافت نوبت اقدام کنند.

در این سامانه شما می‌توانید براساس شرایط خود مشاوره‌هایی را درزمینه خانوادگی، فردی، زوجی، درمان اختلال افسردگی، اضطراب و سایر اختلالات روانی دریافت کنید.

  • 16
  • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
هدیه بازوند بیوگرافی هدیه بازوند؛ بازیگر کرد سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۲۷ مرداد ۱۳۶۶

محل تولد: بندرعباس، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۶ تاکنون

تحصیلات: فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری

ادامه
سانجیو باجاج بیوگرافی سانجیو باجاج میلیارد و کارآفرین موفق هندی

تاریخ تولد: ۲ نوامبر ۱۹۶۹

محل تولد: هندی

ملیت: هندی

حرفه: تاجر، سرمایه گذار و میلیارد 

تحصیلات: دکتری مدیریت از دانشگاه هاروارد

ادامه
محمد مهدی احمدی بیوگرافی محمدمهدی احمدی، داماد محسن رضایی

تاریخ تولد: دهه ۱۳۶۰

محل تولد: تهران

حرفه: مدیرعامل بانک شهر

مدرک تحصیلی: دکترای اقتصاد واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران، کارشناسی ارشد علوم اقتصادی دانشگاه تهران، کارشناسی اقتصاد بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی

نسبت خانوادگی: داماد محسن رضایی، برادر عروس قالیباف، برادر داماد رحمانی فضلی

ادامه
علی عسکری بیوگرافی علی عسکری سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۳۳۷

محل تولد: دهق، اصفهان

حرفه: سیاستمدار، نظامی، مدیر ارشد اجرایی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آغاز فعالیت: ۱۳۶۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک، کارشناسی ارشد مدیریت، دکتری مهندسی صنایع - سیستم و بهره‌وری

ادامه
ندا قاسمی بیوگرافی ندا قاسمی؛ بازیگر تازه کار و خوش چهره تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی ندا قاسمی

نام کامل: ندا قاسمی

تاریخ تولد: ۳۰ خرداد ۱۳۶۰

محل تولد: کرمانشاه

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، مجری و صداپیشه

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

تحصیلات: دکترای شیمی آلی

ادامه
غلامعلی حداد عادل بیوگرافی غلامعلی حداد عادل؛ سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۲۴

محل تولد: تهران

حرفه: سیاستمدار ایرانی، عضور مجمع تشخیص مصلحت نظام، دانشیار بازنشسته دانشگاه، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی و بنیاد سعدی

آغاز فعالیت: ۱۳۵۷ تاکنون

حزب سیاسی: اصولگرا

تحصیلات: لیسانس و فوق لیسانس فیزیک از دانشگاه تهران و شیراز (پهلوی قدیم)، دکتری فلسفه از دانشگاه تهران

ادامه
عبدالله دوم پادشاه اردن بیوگرافی عبدالله دوم پادشاه اردن به همراه عکس های خانواده اش

تاریخ تولد: ۳۰ ژانویه ۱۹۶۲ (۶۲ ساله)

محل تولد: عمان، اردن

سمت: پادشاه اردن (از سال ۱۹۹۹)

تاجگذاری: ۹ ژوئن ۲۰۰۰

ولیعهد: حسین بن عبدالله دوم

همسر: رانیا عبدالله (ازدواج ۱۹۹۳)

ادامه
فرزان عاشورزاده بیوگرافی فرزان عاشورزاده تکواندوکار ایرانی

تاریخ تولد: ۵ آذر ۱۳۷۵

محل تولد: تنبکابن، مازندران

محل زندگی: آمریکا

حرفه: تکواندوکار

لقب جهانی: سونامی تکواندو جهان

ادامه
زندگینامه امامزاده داوود زندگینامه امامزاده داوود در تهران

عنوان شده است که ایشان همراه با برخی از بستگان خود در همراه با امام رضا به ایران می آیند اما در منطقه شمال غربی تهران به شهادت رسیدند. مرقد ایشان در زمان صفویه ساخته شد و سپس در زمان فتحعلی شاه گسترش پیدا کرد. 

دلیل مرگ این امامزاده را به صورت دقیق نمی دانند اما براساس روایات بومیان آن منطقه مشخص می شود که وی همزمان با بستگان خود به همراه امام رضا به ایران می آیند که همزمان با امام ایشان نیز به شهادت رسیدند و سال شهادت را نیز به سال ۴۸۰ هجری قمری نسبت داده اند، البته باز هم باید اشاره کرد که این تاریخ دقیق نیست و تنها براساس شواهد محاسبه شده است. 

براساس آنچه مردم محلی می گویند، امامزاده داوود در آبادی کیگا که در نزدیکی روستای کن قرار دارد، شهید شده، همجنین برخی می گویند وی با همدستی فردی به اسم نجیم گبر و یکی از درویش های روستا به شهادت رسیده است. ز منظر دیگر قاتل این حضرت شخصی به نام محمود فرح‌زادی می باشد.

ادامه
ویژه سرپوش