یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۳
۱۱:۴۱ - ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ کد خبر: ۹۵۱۱۰۰۱۲۷

سارق مسلح بانک در فردیس البرز ناکام ماند

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس استان البرز گفت: با اقدام به موقع ماموران انتظامی یک سارق مسلح بانک در این شهرستان پس از لحظاتی از وقوع جرم دستگیرو وجوه به سرقت رفته به بانک مذکور بازگردانده شد

سرهنگ ایوب احمدی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت ۱۳:۵۶ امروز از طریق مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اعلام شد که یک مورد سرقت مسلحانه بانک مسکن واقع در کانال غربی شهرستان فردیس رخ داده که بلافاصله اقدامات امنیتی لازم به عمل آمد. 

وی در تشریح چگونگی این سرقت مسلحانه گفت: طبق بررسی ها در زمان وقوع حادثه ۲ نفر مشتری درحال پرداخت ۱۷۵ میلیون ریال وجه به بانک بودند که فرد سارق علاوه برمشتریان، رئیس و کارکنان بانک را با اسلحه تهدید به مرگ کرد. 

وی اظهار داشت: سارق با پرتاب یک کوله پشتی به طرف رئیس بانک از وی می خواهد که پول ها در این کوله پشتی بریزد. 

احمدی گفت: این اقدام ظرف کمتر از ۵ دقیقه انجام و سارق ازبانک مسکن خارج می شود و بلافاصله رئیس شعبه بانکی با پلیس ۱۱۰ تماس برقرار می کند که از طریق فرماندهی شهرستان به تمام رده ها اعلام و ابلاغ شد. 

وی افزود: این سارق لحظاتی پس از سرقت در چهار راه قریشی فردیس با واحدهای گشت کلانتری شهرک ناز مواجه شد که حین تعقیب وگریز با سلاح کمری چند گلوله به سمت ماموران انتظامی شلیک کرد. 

احمدی گفت: سرانجام این سارق ۲۷ ساله به نام 'ا. ا ' با شلیک گلوله یکی از ماموران انتظامی از ناحیه پا مصدوم شد و به دام افتاد. 

وی بیان داشت : این سارق پس از درمان تحویل مراجع قضایی می شود. 

وی بیان داشت : تمام وجوه به سرقت رفته بانک به مبلغ ۲۶۵ میلیون ریال داخل کوله پشتی کشف و ضبط شد و طی مراحل قانونی تحویل رئیس بانک مسکن شعبه کانال غربی فردیس شد. 

وی اظهار داشت: اقدام سریع و به موقع پلیس شهرستان فردیس در این عملیات با خوشحالی و رضایتمندی مردم منطقه همراه شد. 

  • 15
  • 4
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر