سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
۱۷:۱۲ - ۰۱ آذر ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۹۰۰۰۷
دیجیتال

فیلم/ فحاشی به ایلان ماسک با استفاده از پروژکتور بر روی یکی از ساختمان‌های شرکت توییتر

افراد ناشناس با استفاده از پروژکتور، اقدام به فحاشی به ایلان ماسک روی یکی از ساختمان های شرکت توییتر در سان فرانسیسکو کردند.

اخیرا مقر اصلی توییتر در سان فرانسیسکو، به تابلویی برای فحاشی به ایلان ماسک تبدیل شد. افرادی با استفاده از پروژکتور، کلماتی را روی این ساختمان به نمایش درآوردند و مالک جدید توییتر را با تندترین الفاظ، مورد خطاب قرار دادند. مثلا می توانیم به الفاظی مانند انگل اعظم، بچه سال سطح، میلیاردر کم بها و کارن فضایی (به معنای زن افاده ای، ایرادگیر و نفرت انگیز ) اشاره کنیم. همچنین از مقر توییتر، بعنوان  «جهنم دره ماسک» اسم برده شد. ویدیویی هم از این ماجرا در توییتر انتشار یافته است.

این اقدام، در واکنش به اتفاقات پر سر و صدای اخیر توییتر انجام می شود. ماسک پس از خرید این کمپاني به مبلغ ۴۴ میلیارد دلار، از اخراج نیمی از کارکنانش خبر داد. باقی مانده ها نیز ملزم شدند برای حفظ شغل خود، یک اولتیماتوم سختگیرانه را قبول کنند. مالک جدید از آنها خواسته بود که تعهد خود را بکار شدید و طولانی برای اجرای پروژه Twitter 2.0 نشان دهند.

پس از پایان مهلت مقرر، به کارکنان اطلاع داده شد که دفاتر شرکت بطور موقت تعطیل خواهند بود؛ بدون اینکه دلیل خاصی برای این تصمیم، عنوان شود.

یکی از کارکنان، متن پیامی دریافتی خود را منتشر کرد:« به قید فوریت، ما در حال بستن موقتی دفاتر ساختمانی خود هستیم و تمام کارت های ورود پرسنلی، غیر فعال خواهند شد. از انعطاف پذیری شما سپاسگزاریم. لطفاً همچنان از ضوابط شرکت تبعیت و از فاش کردن اطلاعات محرمانه شرکت در شبکه های اجتماعی یا رسانه های خبری، خودداری کنید. ما منتظر همکاری با شما در هفته های هیجان انگیز توییتر هستیم».

  • 9
  • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر