شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱
۱۱:۴۱ - ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۳۰۰۳۷
فوتبال ایران

فیلم | سرپرست شموشک نوشهر: فرهاد مجیدی حق داشت، شیتیل بگیرها از ما هم پول خواسته بودند

 سرپرست شموشک نوشهر:  فرهاد مجیدی حق داشت، شیتیل بگیرها از ما هم پول خواسته بودند.

سرپرست سابق شموشک نوشهر در گفتگو با طرفداری در مورد اینکه زمانی که سرپرست شموشک بود در خصوص شیتیل بگیر ها گفت: به نام خدا عرض ادب و احترام دارم خدمت بینندگان عزیز سایت طرفداری و تشکر ویژه از جنابعالی و دوستان زحمت کش تان که دنبال فوتبال پاک هستید. بله همانطور که فرمودید در دوران افسانه ای شموشک که خدا رحمت کند مهندس درویش و عواملی که برای باشگاه زحمت کشیدند، در لیگ برتر یک بازی ای در نوشهر داشتیم با تیم استقلال تهران و داور چون فرمودید اسم نیاورید، همان اسمی که آقای مجیدی آورد، ایشان آخر شب من به اتفاق یکی از اعضای مدیران باشگاه را خواستند جلوی هتل شالیزار که محل اسکان داوران بود، آخر شب ساعت ۱۱ به بعد، آنجا بحثی را مطرح کردند و گفتند اگر این عدد را بتوانید به ما بدهید من فردا بازی را برایتان در می آورم.

کلا سیاست باشگاه شموشک به هیچ وجه به این سمت نبود هم مالک باشگاه هم عواملی که کار می کردند هیچ وقت در طول دوران فوتبال شموشک به این سمت نرفتند و همیشه به دنبال فوتبال پاک بودند و ما کاملا آنجا بحث را منتفی کردیم و مخالفت کردیم و همان مخالفت ما باعث شد فردای آن روز همه چیز علیه ما باشد.

داور به دنبال یک سوژه می گشت، دست یکی از بازیکنان ما انگشتر بود و رویش چسب هم زده بود، همان را بهانه کرد و کارت زرد اول و دوم و اخراج و آن روز بازی را به استقلال واگذار کردیم و این به وضوح، نه واسطه ای در کار بود نه پیغام و پس غامی بود. ایشان مستقیم خودشان درخواست وجه کردند. همان شیتیلی که آقای مجیدی گفتند. انشالله فوتبال ما به سمت پاکی برود و این آدم ها از دور و بر فوتبال حذف شدند و آدم های تحصیل کرده و آدم های با فرهنگ و قانع در فوتبال ما پای بگذارند تا فوتبال ما شکوفا تر شود نه به سمت تزلزل و باج خواهی و تبانی برود. 

  • 19
  • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر