صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳
sarpoosh
کافه اسپرت > الهیار صیادمنش

الهیار صیادمنش (الله یار صیادمنش)

الهیار صیادمنش

 

الهیار صیادمنش متولد ۸ تیر ۱۳۸۰ در آمل، بازیکن فوتبال است

 

این بازیکن ۱۷ ساله از سن پایین فوتبال رو در یک خانواده ورزشی شروع کرده و با درخشش در تیم ملی نوجوانان به استقلال تهران دعوت شد.

 

خانواده کشتی گیر

در یک خانواده که همگی عاشق کشتی هستند به دنیا آمده است، پدرش سعید صیادمنش از قهرمانان سابق تیم ملی کشتی آزاد و حال حاضر پیشکسوتان است.

 

شروع حرفه ای فوتبال

الهیار فوتبال را با مدرسه فوتبال آرش شهر آمل در سال ۱۳۸۷ وقتی ۷ ساله بود شروع کرد و تا سال ۱۳۹۳ به مدت ۶ ساله عضو این تیم و آقای گل رده های پایه استان بود.

با حضور در تیم پدیده ساری و درخشش اش به تیم ملی نونهالان و سپس نوجوانان دعوت شد.

 

قرارداد با استقلال

بعد از حضور در جام جهانی نوجوانان با تیم ملی ایران در سال ۹۶ پیشنهاد جدی از گالاتاسرای ترکیه داشت که به سرانجام نرسید، او در نهایت بعد از تمرینات شخصی طولانی مدت برای بازی در فصل ۹۷ – ۹۸ به استقلال تهران پیوست.

 

ویژگی های فوتبالی

از ویژگی صیادمنش دوندگی، پرس از جلو و چهار چوب شناسی از ویژگی های این مهاجم تازه و جوان استقلال تهران است.

 

الگوهای فوتبالی

الگوی فوتبالی الهیار، مائورو ایکاردی مهاجم جوان و آرژانتینی اینترمیلان است که از لحاظ اخلاقی چندان مورد قبول اهالی این رشته در کشور خودشم نیست.

 

هدف بازی

در بلند مدت در نظر دارم با بازی های خوبی که از خود نشان می دهم تیم های مطرح و صاحب نام دنیا را برای جذب خود مجاب کنم و لباس مقدس تیم ملی بزرگسالان ایران را بر تن کنم.

 

مدت قرار داد

توافق اولیه او نشان می دهد باشگاه استقلال سرمایه گذاری خوبی روی وی انجام داده و پیشنهاد قرارداد ۵ ساله به او داده شده است.

 

سایر مطالب درباره الهیار صیادمنش (الله یار صیادمنش)