صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
کافه سیاست > تازه های نشر

تازه های نشر

سرپوش - تازه های نشر

کتاب خاطرات والری تریرویلر به چاپ هفتم رسید کتاب «برای این لحظه متشکرم» شامل خاطرات والری تریرویلر بانوی سابق اول فرانسه، با ترجمه ابوالفضل الله‌دادی توسط انتشارات به‌نگار به چاپ هفتم رسید.

مجموعه‌داستان «طبقه متروک» چاپ شد مجموعه‌داستان «طبقه متروک» نوشته امیر عربلو توسط نشر قصه‌باران منتشر و راهی بازار نشر شد. به گزارش مهر، مجموعه‌داستان «طبقه متروک» نوشته امیر عربلو به‌تازگی توسط نشر قصه‌باران منتشر و راهی بازار نشر شده است.

کتاب جدیدی از رسول یونان منتشر شد مجموعه‌ داستان رسول یونان با عنوان «همه به هم شب‌به‌خیر گفتند اما کسی نخوابید» روانه بازار کتاب شد. به‌ گزارش ایسنا، این کتاب در ۱۴۲ صفحه با شمارگان ۱۱۰۰ نسخه و قیمت ۲۲ هزار تومان در نشر نیماژ  در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

«داستان‌های خوب برای دختران بلندپرواز» به چاپ نهم رسید جلد اول کتاب «داستان‌های خوب برای دختران بلندپرواز» نوشته النا فاویلّی و فرانچسکا کاوالّو با ترجمه امید سهرابی نیک و آرزو گودرزی توسط نشر نو به چاپ نهم رسید.

انتشار یک رمان طنز و «آخرین شبح کریسمس» کتاب «ازدواج اجباری با ملکه سَنسَنا» نوشته محمد رمضانی و «آخرین شبح کریسمس» نوشته کریس پریستلی با ترجمه محمدرضا ملکی منتشر شد.

رمان «فرار از شب» چاپ شد/ زمانی که دخترها زنده‌به‌گور می‌شدند رمان «فرار از شب» نوشته اکرم صادقی توسط انتشارات کتاب جمکران منتشر و راهی بازار نشر شد. به گزارش مهر، رمان «فرار از شب» نوشته اکرم صادقی به‌تازگی توسط انتشارات کتاب جمکران منتشر و راهی بازار نشر شده است.   این کتاب اولین رمان اکرم صادقی است که به‌عنوان فیلمنامه‌نویس شناخته می‌شود.

رمان «منشأ» منتشر شد/ «دروغ‌های لاک لامورا» در نمایشگاه کتاب پراکنده شدند رمان «منشأ» نوشته دن براون و ترجمه محسن عقبایی که توسط نشر مجید به تازگی منتشر شده از کتاب‌های پرمخاطب این انتشارات در نمایشگاه کتاب است. به گزارش مهر، نشر مجید رمان منشأ را با ترجمه محسن عقبایی منتشر کرد. این کتاب در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از جمله آثار پرفروش این انتشارات است.

چاپ دوباره «پیکار با سرنوشت» و «دیدرو» پس از سال‌ها نشر نیلوفر پس از سال‌ها به‌عنوان ناشر جدید، کتاب‌های «پیکار با سرنوشت» و «دیدرو» را منتشر و راهی بازار نشر کرد. به گزارش مهر، نشر نیلوفر امسال چاپ جدید کتاب «پیکار با سرنوشت» را پس از سال‌ها منتشر و در سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه کرده است.

انتشار مجموعه شعر، داستان کوتاه و رمان مجموعه شعرهای «گیومه‌های سرگردان» از علیرضا عامری و «گریزان» از محدثه محمدپور، مجموعه داستان «یکی در آینه» از طاهره زارع، رمان «مترسک عاشق» نوشته معصومه افراشی و ترجمه‌ مجموعه شعر «چون کبوتر ساده و چون مار هوشیار» منتشر شده است.

تازه‌های نـــــشر؛ از «یاس امین‌الدوله» تا «زندگی خانم کاتیوشا ب. و همکاران تمام فلزی‌اش» مجموعه داستان «یاس امین‌الدوله» به قلم سمیه کاظمی حسنوند توسط نشر ورا منتشر شده است.بیشتر داستان‌های این مجموعه به بیان معضلات اجتماعی پرداخته و آنها را از این منظر مورد بررسی قرار داده است.

ترجمه دهمین رمان «الف شفق» منتشر شد رمان «سه دختر حوّا» نوشته الف شفق با ترجمه شهناز ایلدرمی توسط انتشارات ری‌را منتشر و راهی بازار نشر شد. به گزارش مهر، رمان «سه دختر حوّا» نوشته الف شفق به‌تازگی با ترجمه شهناز ایلدرمی توسط انتشارات ری‌را منتشر و راهی بازار نشر شده است.

مجموعه داستان «پسران سالخورده» منتشر شد مجموعه داستان «پسران سالخورده» نوشته حسام‌الدین مطهری منتشر شد. به گزارش ایسنا، این کتاب در ۱۳۶ صفحه و با قیمت ۲۰ هزارتومان توسط نشر اسم منتشر شده و در معرفی آن عنوان شده است: چهارمین اثر داستانی و دومین مجموعه داستان حسام‌الدین مطهری مانند داستان‌های قبلی‌اش درونمایه‌ای روانشناختی-فلسفی دارد.

کتاب «تهران ــ ۵۶» منتشر شد کتاب «تهران ــ ۵۶» تألیف آرش نصر اصفهانی و محسن گودرزی توسط نشر نی به تازگی منتشر شده است. به گزارش مهر، کتاب «تهران در آستانه انقلاب» تألیف آرش نصر اصفهانی و محسن گودرزی توسط نشر نی به تازگی منتشر شده است.   کتاب «تهران در آستانه انقلاب» در چه وضعیتی قرار داشت، مشکلات اصلی و علل آن کدام بود؟

تازه‌های نشر؛ از مجموعه اشعار ژاک پره‌ور تا هفت داستان از دوردست آیین های دینی ـ شیعی کتاب «آیین‌های دینی ـ شیعی» ترجمه طقوس الشیعه الدینیه، اثر آیت‌الله شیخ محمد رضا جعفری(قدس سره) چاپ و منتشر شد. این آیین ها نشانگر پایداری شیعه در برگزاری این آیین‌ها با پرداخت هزینه‌های گزاف، به جهت حفظ، نگهداری و ایستادگی در مقابل دشمن برای حذف و نابودی آنها می‌باشد.

چند کتاب تازه منتشر شد کتاب «محمد مقدم: شاعر و زبان‌شناس» از کامیار عابدی، مجموعه شعرهای «ارتکاب دوستت دارم» از نظر احمدی و «تناهی» از روزبه سوهانی، ترجمه نمایشنامه «گربه روی شیروانی داغ» از تنسی ویلیامز و داستان بلند «مِندَر» از ملیحه وفامهر به تازگی منتتشر شده‌اند.

انتشار ۲ کتاب درباره «سم شپارد» کتاب‌های «شناخت سم شپارد» و «تأثیر پست‌مدرنیسم در نمایشنامه‌های سم شپارد» به تازگی منتشر شده است. به  گزارش ایسنا، کتاب «شناخت سم شپارد» نوشته جیمز آ. کرنک با ترجمه مسلم آئینی در ۱۸۴ صفحه در قطع وزیری و با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه در  نشر ویهان روانه بازار کتاب شده است.

محمد رحمانیان و رونمایی از یک جلد کتاب رمان «کجا گمم کردم» به نویسندگی مهسا دهقانی‌پور امروز ۲۴ دی ماه ساعت ١٧/٣٠ با حضور محمد رحمانیان و علی اصغر دشتی، در شهر کتاب دانشگاه تهران برگزار می‌شود. به گزارش برنا، رمان «کجا گمم کردم» یکی از رمان‌هایی است که این روزها مورد توجه قرار گرفته است.

«همه‌ی آن‌چه همیشه می‌خواستیم» منتشر شد رمان «همه‌ی آن‌چه همیشه می‌خواستیم» نوشته‌ امیلی گیفین با ترجمه‌ علی شاهمرادی منتشر شد. به گزارش ایسنا، این کتاب در ۳۵۲ صفحه و با قیمت ۳۵هزار تومان در نشر سنگ عرضه شده است.

کتاب نظریه سیاست بین‌الملل منتشر شد نظریهٔ سیاست بین‌الملل تألیف کنت والتس با ترجمهٔ عباس زمانیان به همت نشر نی منتشر شد.

خاطرات صدر حاج سیدجوادی منتشر شد کتاب «رویدادها و خاطره‌ها» نوشته صدر حاج سیدجوادی منتشر شد.

۱۲۳۴۵آرشیو
کتاب برای این لحظه متشکرم,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,کتاب و ادبیات
مجموعه‌داستان طبقه متروک,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,کتاب و ادبیات
رسول یونان,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,کتاب و ادبیات
کتاب داستان‌های خوب برای دختران بلندپرواز,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,کتاب و ادبیات
رمان,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,کتاب و ادبیات
رمان فرار از شب,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,کتاب و ادبیات
کتاب های جدید در نمایشگاه کتاب تهران,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,کتاب و ادبیات
کتاب پیکار با سرنوشت و دیدرو,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,کتاب و ادبیات
انتشار مجموعه اشعار,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,کتاب و ادبیات
یاس امین‌الدوله,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,کتاب و ادبیات
رمان الف شفق,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,کتاب و ادبیات
مجموعه داستان پسران سالخورده,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,کتاب و ادبیات
کتاب تهران ــ ۵۶,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,کتاب و ادبیات
مجموعه اشعار ژاک پره‌ور,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,کتاب و ادبیات
اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,کتاب و ادبیات
کتاب‌ تأثیر پست‌مدرنیسم در نمایشنامه‌های سم شپارد,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,کتاب و ادبیات
محمد رحمانیان,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,کتاب و ادبیات
رمان همه‌ی آن‌چه همیشه می‌خواستیم,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,کتاب و ادبیات
کتاب نظریهٔ سیاست بین‌الملل,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,کتاب و ادبیات
کتاب رویدادها و خاطره‌ها,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,کتاب و ادبیات
شاید از دست داده باشید
فصل سوم ستایش چه زمانی پخش می‌شود؟/ تصویر برداری به پایان رسید
مدیر ناسا به ترامپ پاسخ داد/ دستیابی به ماه ضرورت رسیدن به مریخ است
دو استقلالی حکم توقیف اموال باشگاه را گرفتند/معاون استقلال: ۵ میلیارد به ۱۵-۱۰ نفر بدهکاریم
لیست کولاکوویچ برای حضور تیم ملی والیبال ایران در انتخابی المپیک۲۰۲۰
حسینی:چند روز خوب را در ترکیه پشت سر گذاشتیم/ بیرانوند: یکی از ضعیف‌ترین اردو‌ها را پشت سر گذاشتیم
آیا سایپا و ایران خودرو به سرنوشت هپکو دچار می‌شوند؟
وجود ۵۰ میلیارد دلار تقاضای سوداگری و پول کثیف در بازار
صدور رأی پرونده فساد مالی «پتروشیمی»
معاون وزیر دفاع انگلیس: «توان اسکورت همه کشتی‌ها را نداریم»
سخنگوی شورای شهر تهران:هدف سامانه شفافیت «زدودن مخفی‌کاری» است
شورای همکاری خلیج‌فارس: ایران برای کشاندن منطقه به جنگ تلاش می‌کند
مجوز دادن به ترالر‌ها خیانت به محیط زیست است/ حفظ صیادی بدون احترام به دریا ممکن نیست
کمدین هندی روی صحنه جان باخت/ اشتباه تماشاگران
دلار هم ارزان شد هم گران!
تمرین وزنه استقلالی‌ها در مجموعه انقلاب+عکس